Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-03-2018, 15:09   #901
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 8,655
Thanks: 887
Thanked 5,117 Times in 2,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

So freaking bored!!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2018, 15:43   #902
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,384
Thanks: 3,974
Thanked 8,278 Times in 2,827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Te gjith ketej nga une jane te gezuar . Fytyra qe i buzeqeshin o diellit o njerzve te panjohur...
Pranvera eshte ne ajer!

Mendoj qe kanadezet do ishin populli me humorin me te larte nese do te kishin klime me te bute
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 20-03-2018, 18:31   #903
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,391
Thanks: 1,659
Thanked 1,466 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Google Chrome me kete problemin e cookies eshte ka me bezdis. Jam mesuar me perdor kete browser me vite dhe nuk mundem me nderru.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2018, 19:20   #904
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,014
Thanks: 10,605
Thanked 12,482 Times in 5,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 320
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

po mendoj tani qe kemi storm, do kemi gje pacient qe do vijn naten, po qe se po do habitem shume ...me keto bubullima sme behet per pune :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 00:12   #905
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,391
Thanks: 1,659
Thanked 1,466 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 21-03-2018, 11:12   #906
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,674
Thanks: 9,928
Thanked 5,467 Times in 3,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Beno-sot sta jap doren se eshte gripi sheshit.
S`ka problem,e disinfektova ne hyrje te godines Shendetesore,dhe tek krahu sma merr per ters.
Hahahaha....albaner shume i sjellshem.
Natyrisht...se nryshe svisha.
Apropo....raporti mjekesor ne....GJEP.
Kac.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 12:31   #907
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 8,655
Thanks: 887
Thanked 5,117 Times in 2,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Snow izzzz coming back again,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 13:04   #908
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,832
Thanks: 1,810
Thanked 2,393 Times in 1,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

-Ti ēdo gjė e bėn rrėmujshėm, por ēuditėrisht kafenė e pi shumė ngadalė. E gjerb mirė e mirė pastaj i fryn sa ti dalė aroma fare dhe pastaj kur tė tė mbushet mendja edhe mund tė pish ndonjė gllėnjkė...
-E di Gjergj? Ndonjėherė mendoj se ti ke ardhur nė kėtė jetė pikėrisht pėr tė mė ēarė kokėn mua dhe pėr tė dhjerė nė banjot publike, -iu pėrgjigj ajo aq ndyrė sa nuk kishte ku tė shkonte mė tej.
-Po ti e di Lor', -u gjegj ai aq qetėsisht sa asnjėri prej tyre nuk e priste, se edhe unė, do doja shumė, po shumė, shumė ama, qė ti tė kishe rrastisur mashkull dhe nė kėto momente unė tė tė thyeja turinjtė ?
...Ishte hera e parė qė ajo qeshi...pakėz.

"Vajza nė dollap"
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 21-03-2018, 13:07   #909
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 1,645
Thanks: 45
Thanked 75 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

...duhet bere gati dreka...
gladiola ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2018, 13:21   #910
Lea
Degjo zerin e shpirtit.
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: milano
Posts: 2,320
Thanks: 477
Thanked 297 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Lea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarėLea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Mendim casti !!!

Sikur te beheshin mendimet, me goje sdo kishte me njerzillik!
Sikur te Mos te rrifte me zemra, sdo kishte me dhimbje!
Sikur te beheshin endrrat realitet, sdo kishte me ambicie!
Sikur te kishte me shum perqafime, sdo kishte me ngrice!
Sikur te thuhej me shpesh fjala te kam xhan , te dua shum, me mungon ..... do kishte me ngrohtesi né kete jet te ftohte!
__________________
Imprigionata in se stessa

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 21-03-2018 nė 13:26
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur