Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-02-2018, 17:35   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,707
Thanks: 5,670
Thanked 2,688 Times in 1,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Kuka: Akili mbreti i Parisit qė flet shqip, dhurata pėr 10 vjet shtetAkil Gjakova ėshtė dekoruar me medalje tė artė nė Grand Slamit e Parisit sot.
Driton Kuka pėrmes njė postimi nė Facebook ka thėnė se kjo ėshtė dhurata e ekipit tė tij pėr dhjetė vjetorin e Pavarėsisė sė Kosovės, raporton Koha.net.
“Mbreti i Parisit qė flet shqip sonte. Dhurata pėr 10 vjet shtet. Akili i artė nė Grand Slam Paris. Kampioni Olimpik i gjunjėzuar nė finale”, ka shkruar Kuka.
Akil Gjakova nė finale e mposhti Lasha Shavdatuashvilli nė kategorinė 73 kilogramė.
____________________________________________
http://www.koha.net/sport/74764/kuka...10-vjet-shtet/

Distria Krasniqi fitoi medaljen e bronzte ne kete "Grand Slam".
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 17:37   #2
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,112
Thanks: 11,025
Thanked 6,071 Times in 4,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kuka: Akili mbreti i Parisit qė flet shqip, dhurata pėr 10 vjet shtet

Urime.............
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2018, 18:26   #3
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,919
Thanks: 2,415
Thanked 2,765 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kuka: Akili mbreti i Parisit qė flet shqip, dhurata pėr 10 vjet shtet

Dhurata me e mire per 10 vjetorin e pavaresise.

Bravo Akil.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur