Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-02-2018, 12:35   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 2,709
Thanks: 131
Thanked 782 Times in 502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Plas ‘dashuria’ PD-LSIDuket se periudha e akuzave mes LSI-sė dhe PD-sė ka pėrfunduar. Vendin e ka zenė njė epokė ‘dashurie’ mes tyre. Njė gjė e tillė ėshtė parė edhe sot nė sallėn e Kuvendit.

Nė njė moment Berisha dhe Basha janė afruar vendeve tė LSI-sė nė parlament duke folur e qeshur me Monika Kryemadhin dhe Klajda Gjoshajn. ‘Ēiftet’ janė ndarė sipas moshės, Basha me Gjoshajn dhe Berisha me Kryemadhin.

Siē duket deputetet e LSI-sė i kanė pėrgėzuar pėr akuzat dhe pėrgjigjet qė Berisha e Basha i kanė dhėnė Ramės. Mė pas ata janė pėrshėndetur tė qeshur duke i dhėnė dorėn njėri-tjetrin.

Pranė tyre kanė qenė edhe dy deputetet e tjerė tė LSI-sė, Petrit Vasili dhe Luan Rama. Vasili e ka ndjekur kėtė ‘skenė’ duke buzėqeshur, ndėrsa Rama ėshtė treguar disi indifferent.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2018, 17:11   #2
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 898
Thanks: 0
Thanked 59 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Mua me duket sikur i plasi kaka neper shale nga vettingu.
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2018, 17:22   #3
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 15,405
Thanks: 5,620
Thanked 5,421 Times in 3,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 316
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

E kujt po i plas, plasja Ledio....
__________________
What goes around comes around......
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2018, 18:46   #4
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,395
Thanks: 9,281
Thanked 8,491 Times in 4,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 467
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Dmth sipas kėtij shpjegimi Klajda Gjosha na dalka lesbike?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2018, 18:48   #5
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,165
Thanks: 6,875
Thanked 3,453 Times in 2,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dmth sipas kėtij shpjegimi Klajda Gjosha na dalka lesbike?
Po Monika cfare na del?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2018, 18:55   #6
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,395
Thanks: 9,281
Thanked 8,491 Times in 4,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 467
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po Monika cfare na del?
Epo nuk do ti them tė gjitha unė, thuaj dhe ti ndonjė gjė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 07:27   #7
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,753
Thanks: 10,734
Thanked 5,936 Times in 4,021 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Duhet nje PUC USHTARAK=EKZEMPLAR.
__________________
Es gibt Tage, an denen mein Mittelfinger alle Fragen beantwortet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2018, 10:50   #8
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,040
Thanks: 823
Thanked 1,193 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Lumit Lanė do t’i ndryshohet emri. Lajmin e bėri tė ditur vetė kryetari i Bashkisė sė Tiranės Z.Erion Veliaj gjatė mbledhjes sė radhės sė Kėshillit Bashkiak.
Sipas tij, Lana po kalon njė fazė tranzicioni nga njė lumė i pisėt dhe me erė nė njė lumė tė shtruar, tė bukur dhe tė pastėr. “Vetė ky proces rilindės kėrkon njė emėr tė ri” ka shtuar ai.
“Ky vit i ri kėrkon njė emėr tė ri. Emri i lumit nga Lana do tė bėhet Lana Del Rey” ka deklaruar me kėnaqėsi tė dukshme ai. “Ky emėr do ta bėjė atė mė seksi dhe mė tė dashur pėr banorėt” ka theksuar ai.
I pyetur pėr ngjashmėrinė e emrit tė ri me kėngėtaren e famshme, ai ėshtė shprehur se kjo do ta ndihmonte Tiranėn tė bėhej edhe mė e njohur nė botė. “Mijėra turistė do tė vėrshojnė tė shikojnė Lana Del Rey-n dhe do tė bėjnė foto duke i qėndruar sipėr, nėpėr ura” ka shtuar ai.
Nga Kėshilli Bashkiak ka gjithashtu zėra se ka plane qė t’i jepet Lana Del Rey-t edhe Ēelėsi i Tiranės, sepse ėshtė krijuar njė traditė e bukur tashmė qė ky ēelės i jepet kėngėtarėve qė bėjnė shumė duke mos bėrė asgjė ose pako gjė pėr kėtė qytet.

Lanės do i ndryshohet emri. Nga Lana bėhet Lana del Rey

Ka ide ky zorragjiu I bashkise; jam I sigurte qe nese do vinte kengetarja ne fjale ta miratonte dhe te shikonte kanalin e ujrave te * pastra* te lanes do ngelej e shtangur nga mrekullia, por ate dite do urdherohej I gjithe qyteti I Tiranes te behej kaps qe te mos dilnin ne tualet.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 10-02-2018 nė 10:54
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 10:56   #9
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,662
Thanks: 2,389
Thanked 2,349 Times in 1,563 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

e kane sosur te qojne Tuman-adidasen roze asyl ne France akoma ishte ajo ura kur pabuksi me ate kapuēen jevge mbi koke hante shpagetat me garuzhde
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 14:54   #10
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,753
Thanks: 10,734
Thanked 5,936 Times in 4,021 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Lumit Lanė do t’i ndryshohet emri. Lajmin e bėri tė ditur vetė kryetari i Bashkisė sė Tiranės Z.Erion Veliaj gjatė mbledhjes sė radhės sė Kėshillit Bashkiak.
Sipas tij, Lana po kalon njė fazė tranzicioni nga njė lumė i pisėt dhe me erė nė njė lumė tė shtruar, tė bukur dhe tė pastėr. “Vetė ky proces rilindės kėrkon njė emėr tė ri” ka shtuar ai.
“Ky vit i ri kėrkon njė emėr tė ri. Emri i lumit nga Lana do tė bėhet Lana Del Rey” ka deklaruar me kėnaqėsi tė dukshme ai. “Ky emėr do ta bėjė atė mė seksi dhe mė tė dashur pėr banorėt” ka theksuar ai.
I pyetur pėr ngjashmėrinė e emrit tė ri me kėngėtaren e famshme, ai ėshtė shprehur se kjo do ta ndihmonte Tiranėn tė bėhej edhe mė e njohur nė botė. “Mijėra turistė do tė vėrshojnė tė shikojnė Lana Del Rey-n dhe do tė bėjnė foto duke i qėndruar sipėr, nėpėr ura” ka shtuar ai.
Nga Kėshilli Bashkiak ka gjithashtu zėra se ka plane qė t’i jepet Lana Del Rey-t edhe Ēelėsi i Tiranės, sepse ėshtė krijuar njė traditė e bukur tashmė qė ky ēelės i jepet kėngėtarėve qė bėjnė shumė duke mos bėrė asgjė ose pako gjė pėr kėtė qytet.

Lanės do i ndryshohet emri. Nga Lana bėhet Lana del Rey

Ka ide ky zorragjiu I bashkise; jam I sigurte qe nese do vinte kengetarja ne fjale ta miratonte dhe te shikonte kanalin e ujrave te * pastra* te lanes do ngelej e shtangur nga mrekullia, por ate dite do urdherohej I gjithe qyteti I Tiranes te behej kaps qe te mos dilnin ne tualet.
Ishte humor apo ironi...per Lanen????
__________________
Es gibt Tage, an denen mein Mittelfinger alle Fragen beantwortet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2018, 16:05   #11
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,040
Thanks: 823
Thanked 1,193 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ishte humor apo ironi...per Lanen????
Kryebashkiaku e ka hedhur per diskutim ne mbledhjen e keshillit bashkiak , Burimi nga eshte marr lajmi eshte Ergys Mertiri.
Kater rreshtat e fundit jane te mijat.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 16:05   #12
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,753
Thanks: 10,734
Thanked 5,936 Times in 4,021 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Kryebashkiaku e ka hedhur per diskutim ne mbledhjen e keshillit bashkiak , Burimi nga eshte marr lajmi eshte Ergys Mertiri.
RUSET ...sorres ja vendosin kufirin tek THANA.
__________________
Es gibt Tage, an denen mein Mittelfinger alle Fragen beantwortet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2018, 16:08   #13
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,040
Thanks: 823
Thanked 1,193 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
RUSET ...sorres ja vendosin kufirin tek THANA.
Dhe jo vetem por edhe lgbt-is se sposonrizuar nga te njejtet.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 10-02-2018, 18:08   #14
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,419
Thanks: 204
Thanked 340 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
...

Lanės do i ndryshohet emri. Nga Lana bėhet Lana del Rey

Ka ide ky zorragjiu I bashkise; jam I sigurte qe nese do vinte kengetarja ne fjale ta miratonte dhe te shikonte kanalin e ujrave te * pastra* te lanes do ngelej e shtangur nga mrekullia, por ate dite do urdherohej I gjithe qyteti I Tiranes te behej kaps qe te mos dilnin ne tualet.
Kom nji mik te ngushte me emrin Rrezi - tani po e mar vesh "atesine" e Lanes.

Nuk e dija qe kisha nje shok "celebrity" ... Kjo m'i rrit vlerat, te pakten ketu ne forum.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 18:28   #15
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,382
Thanks: 90
Thanked 649 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Plas ‘dashuria’ PD-LSI

Hormone nė parlament,pjesa e fundit.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lenci pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur