Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-08-2018, 07:59   #261
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,004
Thanks: 10,917
Thanked 6,034 Times in 4,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Latinia jane popujte myslymane ne ballkan.
86 miliard jane investuar per qamerine.
Macedonine Putini e ka dorezuar me 2033-in.


Ky qakua qeka me tere men....BOLE specie.
Grande KACI.

Tungi se po m`vje dormire.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 15:51   #262
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,875
Thanks: 3,866
Thanked 4,986 Times in 2,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

I wish I could live underwater. Maybe then my skin would absorb the sea’s consoling silence.

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 15:53   #263
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,012
Thanks: 126
Thanked 552 Times in 441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Sa e thell ke fillu me u bo oj ti cuc lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 15:56   #264
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,875
Thanks: 3,866
Thanked 4,986 Times in 2,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Sa e thell ke fillu me u bo oj ti cuc lol
Pjese e pleqnise, i shef gjerat me qarte
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 15:57   #265
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,300
Thanks: 1,028
Thanked 5,994 Times in 2,662 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Lere vajzen te shprehet. ne fakt gjen nje qetesi shpirterore/mendore nen uje... kam provuar dhe une lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 16:02   #266
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,875
Thanks: 3,866
Thanked 4,986 Times in 2,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lere vajzen te shprehet. ne fakt gjen nje qetesi shpirterore/mendore nen uje... kam provuar dhe une lol
Se di derjansi qe kam fillu me nigju dhe unnikatilin
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:09   #267
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,012
Thanks: 126
Thanked 552 Times in 441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Se di derjansi qe kam fillu me nigju dhe unnikatilin
Sa ke fillu?

Do me than qe se ke pas nigju ma para 😡
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:10   #268
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,806
Thanks: 208
Thanked 494 Times in 254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
I wish I could live underwater. Maybe then my skin would absorb the sea’s consoling silence.

Uoo uo ca trupi llahtar
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noe pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 16:11   #269
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,012
Thanks: 126
Thanked 552 Times in 441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lere vajzen te shprehet. ne fakt gjen nje qetesi shpirterore/mendore nen uje... kam provuar dhe une lol
Po si thash gjo un lol.

Edhe ti pink ke fillu me u bo e thelle 😂. Meqe ra llafi bleva ni pushk tjeter dje lol. Sdi ku ti ēoj, im addicted pink help me lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:14   #270
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,875
Thanks: 3,866
Thanked 4,986 Times in 2,325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Sa ke fillu?

Do me than qe se ke pas nigju ma para 😡
Avash avash, po behem burre
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:27   #271
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,300
Thanks: 1,028
Thanked 5,994 Times in 2,662 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Po si thash gjo un lol.

Edhe ti pink ke fillu me u bo e thelle 😂. Meqe ra llafi bleva ni pushk tjeter dje lol. Sdi ku ti ēoj, im addicted pink help me lol
Ku I mban aman? Ke bere ndonje display me xham e I ke rradhit aty per bukuri? Ca bleve automatik?? Lol. Hajt sa te martohesh e t’iken ky addiction nonsense,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:32   #272
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,806
Thanks: 208
Thanked 494 Times in 254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

qe jam kaq i papar sa femrat plasin nga zilia
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 16:46   #273
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,775
Thanks: 5
Thanked 3,800 Times in 2,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Jam ul ketu pas godines se punes dhe po me mendoj nje gje.

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 17:24   #274
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,737
Thanks: 10,259
Thanked 9,244 Times in 5,505 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Jam ul ketu pas godines se punes dhe po me mendoj nje gje.
Po mendon se ēa e hedh ujin pėrpjetė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 17:30   #275
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,775
Thanks: 5
Thanked 3,800 Times in 2,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendimi i castit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po mendon se ēa e hedh ujin pėrpjetė?
Qyqaaa ate e mendu ne fillore.
Qepare po mendoja po sikur te dale ndonje gator dhe te me versulet e te me kafshoje...por po e le me kaq, se po e mendoja edhe me gjate e me zi...
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur