Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-08-2018, 06:57   #121
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,025
Thanks: 10,930
Thanked 6,041 Times in 4,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Ruset jane tursite shume te mire kudo qe shkojne. Jane njerez qe per qef shpenzojne dhe nuk jane te dhunshem. Anglezet perkundrazi jane turistet me problematike. Ne Kroaci,Spanje e vende te tjera ankohen per zhurmen,sherret dhe shkaterimet qe bejne anglezet(jo te gjithe kuptohet). Dhe shpenzojne pak ne krahasim me tursite te tjere. Mire do ishte te kishte aeroport ne Vlore ose Sarande qe te mundesohen fluturime direkte nga Rusia,Ukraina dhe Polonia.
Nuk vin mo, sespse e moren vesh qe te vrasin per pula!

U qetesut juve patriotat e tjere me flamur!!!!
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 09:28   #122
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,726
Thanks: 377
Thanked 625 Times in 348 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
E kishe fiksim qė tė takoje njė ruse?
Jo po, thash se do ishin rrugėt degna e kisha merak se mo i shkelshim me kėmbė
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 09:32   #123
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,889
Thanks: 3,870
Thanked 4,993 Times in 2,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Jo po, thash se do ishin rrugėt degna e kisha merak se mo i shkelshim me kėmbė
Po te vinin nga ato qe jane “ajka” e femres ruse do te te zgjatej jeta vetem duke i pare...
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 14-08-2018, 10:57   #124
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,025
Thanks: 10,930
Thanked 6,041 Times in 4,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Sa aksidente ndodhin brenda njė dite nė Kosovė?

Policia e Kosovės ka njoftuar se vetėm brenda 24 orėve tė fundit nė Kosovė janė raportuar 60 aksidente, prej tė cilave 21 janė me tė lėnduar dhe 39 pa lėndime.

Ndėrkohė bėhet e ditur po ashtu se Policia e Trafikut ka shqiptuar 1264 tiketa(se kuptova kete ne shqiptuar per tiketa) dhe gjoba trafiku.

Telegrafi Gusht. 13, 2018 12:56.


ahhhhh
Ufffffffffffffffffffffff
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg foto117.jpg (24.5 KiloByte, 21 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 11:03   #125
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,025
Thanks: 10,930
Thanked 6,041 Times in 4,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Suedezi ndalohet nė Muriqan me 19 pistoleta .

Njė suedez ėshtė ndaluar nė pikėn e kalimit kufitar tė Muriqanit, pasi iu gjetėn 19 pistoleta me vete teksa po tentonte tė linte kufirin drejt Malit tė Zi.

Krahas masave pėr pėrballimin e fluksit, krijimin e lehtėsirave ligjore me qėllim shmangien e radhėve dhe ofrimin e njė shėrbimi sa mė cilėsor e nė kohė pėr turistėt dhe gjithė pushuesit qė vijnė nė Shqipėri pėr sezonin veror, shėrbimet e Policisė Kufitare Muriqan kanė rritur edhe kontrollin nė drejtim tė parandalimit dhe goditjes sė paligjshmėrisė, kryesisht trafiqeve tė paligjshme qė mund tė kryhen duke pėrfituar nga fluksi i madh.

Si rezultat i shtimit tė kontrolleve duke pėrdorur edhe qentė antidrogė dhe antieksplozivė ėshtė bėrė e mundur qė tė konstatohet dhe goditet njė rast i trafikimit tė armėve tė zjarrit.

“Shėrbimet e Policisė Kufitare nė PKK Muriqan, bėnė arrestimin nė flagrancė tė shtetasit Sebastian Vall, 21 vjeē, banues nė Suedi. Nė PKK Muriqan nė dalje gjatė kontrollit tė detajuar nė vijėn e dytė, nė ēantėn e 21 – vjeēarit suedez, i cili udhėtonte si pasagjer nė autobusin e linjės Kosovė -Gjermani, u gjetėn dhe u sekuestruan nė cilėsinė e provės materiale 19 armė zjarri tip ‘pistoletė’, kalibėr 7.65. Veprimet po vijojnė nga Specialistėt e Departamentit tė Policisė Kriminale dhe tė Policisė Shkodėr pėr zbardhjen dhe dokumentimin e plotė tė kėtij rasti tė trafikut tė armėve”, njofton policia e Shkodrės.

Materialet do t’i referohen Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Shkodėr pėr veprėn penale “Trafikimi i armëve dhe i municionit”.

Aug 14, 2018 10:56 Europe.

Shenimi im: do jete perseri agjent rus i kamufluar.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 11:06   #126
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,025
Thanks: 10,930
Thanked 6,041 Times in 4,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Trojet jane bere qendra e.......prostitucionit,heroines,kokaines,tregtise se armeve dhe keto jane <influencat> e ruseve.

Me ke llafosesh mer BEN.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 11:22   #127
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,098
Thanks: 976
Thanked 845 Times in 571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Trojet jane bere qendra e.......prostitucionit,heroines,kokaines,tregtise se armeve dhe keto jane <influencat> e ruseve.

Me ke llafosesh mer BEN.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2018, 11:33   #128
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,025
Thanks: 10,930
Thanked 6,041 Times in 4,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Turistet ruse pushtojne Vloren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kemi shkruar me ZET ose une te pakten kam shkruar: e PARA qe DUHEJ te HYNTE ne euLESH,perseri DUHEJ te ishte....Albania.


Perse?????????????????????

Shnet tani se fillo lavoro njoni.


Duaje te afermin si veten.....TIME.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur