Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-09-2018, 20:15   #41
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,940
Thanks: 7,533
Thanked 4,928 Times in 2,734 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
I kam gatuar para 25000 vjetesh dhe po i ha sot. Te ngrira!
ca jane ? lol

do ziej ca misra qe I mora in the country
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 20:47   #42
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,855
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
s'e njef pluhrin lares ti, pranej bo ashtu.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 20:48   #43
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,130
Thanks: 1,245
Thanked 1,371 Times in 773 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ca jane ? lol

do ziej ca misra qe I mora in the country
Njele duke honger misra je bo si pule.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 20:52   #44
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,281
Thanks: 2,607
Thanked 2,782 Times in 804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Pluhuri lares eshte me la rrobat jo me e hang.
Nqs e kijshe per parmixhani'n nuk shkon me patate !
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
s'e njef pluhrin lares ti, pranej bo ashtu.
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 20:54   #45
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,940
Thanks: 7,533
Thanked 4,928 Times in 2,734 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Njele duke honger misra je bo si pule.
do njecik ?
e ti me jep shal zhabe lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 20:55   #46
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,130
Thanks: 1,245
Thanked 1,371 Times in 773 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
do njecik ?
e ti me jep shal zhabe lol
Ka misra plot ketej.

I ha shalet e zhabes ti ske merak si keto te tjeret?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 20:58   #47
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,940
Thanks: 7,533
Thanked 4,928 Times in 2,734 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

jo skam , ne fakt njeher I kam provuar I mori im ate ti gatuante ne shtepi I beri me veze etj etj po sdolen gje lol

ktu neper fshatra vec misra , patate , mashurka dhe grosh rrisin se gje tjeter sbehet sh ftoht ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 21:00   #48
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,855
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Pluhuri lares eshte me la rrobat jo me e hang.
Nqs e kijshe per parmixhani'n nuk shkon me patate !
cfardo djath i fort me ia gri ne rende patateve te skuqme e te nxehta ne vend te krypes shkon. s'i ke provu noiher?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 21:09   #49
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,281
Thanks: 2,607
Thanked 2,782 Times in 804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ncuq...e pelqej parmixhanin ke makaronat ose orizi kur shkrihet mire , ndryshe i peratis patatet nai her me nje lloj djathi tjeter qe shkrihet ( si kjo ne foto ) te lepish gishtat eshte
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
cfardo djath i fort me ia gri ne rende patateve te skuqme e te nxehta ne vend te krypes shkon. s'i ke provu noiher?
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg fondue.jpg (8.8 KiloByte, 29 shikimet)
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 21:27   #50
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,855
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Ncuq...e pelqej parmixhanin ke makaronat ose orizi kur shkrihet mire , ndryshe i peratis patatet nai her me nje lloj djathi tjeter qe shkrihet ( si kjo ne foto ) te lepish gishtat eshte
kur lpijm patatet, lpijm patatet... tha.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2018, 02:50   #51
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,889
Thanks: 4,421
Thanked 8,984 Times in 3,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?


Tagliatelle me kunguj,karrota , spinaq , patate etj etj,,, per darke sot
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 26-09-2018, 09:26   #52
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 38,477
Thanks: 10,657
Thanked 9,612 Times in 5,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 521
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Byrek me qepė dhe domate unė pėr sot.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2018, 11:23   #53
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,656
Thanks: 1,660
Thanked 1,913 Times in 1,206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Bera syltjash por nuk mbaja mend si ta beja dhe kerkova ndihmen e google.
Dhe mesa mund te lexoni mu desh te merja mamin ne tel.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Screenshot_20180926-133517.jpg (21.2 KiloByte, 6 shikimet)
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2018, 11:35   #54
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,696
Thanks: 355
Thanked 1,653 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Di njeri se ku mbyllet oreksi?...se sa shikoj aty lart me hapet oreksi mua...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur