Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Si i kaluat pushimet verore ?
SUPER 165 54.64%
SHum mire 74 24.50%
Mund te shkonin dhe me bukur 37 12.25%
Jo dhe aq mir 26 8.61%
Votues: 302. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-09-2018, 12:44   #181
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 10,749
Thanks: 4,526
Thanked 4,983 Times in 2,586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Perendim ne Resort Prestige ( Golem ) MALI I ROBIT!
Ktu pinim nga nje freskuese me prinderit e mi dhe kukullat cdo darke

Te cila pishine bere banjo?
Te ajo me uje te kripur,apo te ajo me uje te embel??

Si s'qenkemi perplas .
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:46   #182
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Vizita , llafe Kafe plazh ...ditet e bukura ikin shume shpejt sidomos kur i ke Te kufizuara...

Fillon numerimi mbrapsh dhe vijn ditet e fundit .

Pogradeci .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 8F5559F8-856B-4CE9-AAC5-ED6585D0634C.jpg (20.5 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:46   #183
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,379
Thanks: 5,325
Thanked 6,281 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Dita e dyre Kafe ne Dajt
qekan zbukuru gjonat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2018, 12:49   #184
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Te cila pishine bere banjo?
Te ajo me uje te kripur,apo te ajo me uje te embel??

Si s'qenkemi perplas .

Me uje te embel se te kripur e provova ne det .

Po ti nuk me njohe .?@ Drage nga nalt dukin vertet mrekulli .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:50   #185
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Nje nate ne Drilon
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4DE1E6E1-9FE2-4058-AADC-3BAE8CFA5F6F.jpg (20.6 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:52   #186
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Nuk mund Te ikja pa Pershendetur Téton .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DA1BB9A9-DA0B-4E11-98AE-F59C85F8D524.jpg (22.5 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:53   #187
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 2FB47304-9D15-4C97-84A3-1C0903A16782.jpg (20.0 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2018, 12:55   #188
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Dy ditet e fundit ne gerrqi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg DFB04666-9F99-4455-A003-C3EA3F04A4D3.jpg (21.9 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:56   #189
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

.................
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 438F3F3E-3A51-46E3-B72F-110BD50C927F.jpg (23.3 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:57   #190
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

................
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 6AF12C8D-A7EF-4F02-8FDA-02E81EF34F63.jpg (21.5 KiloByte, 38 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 12:58   #191
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 3985646E-9F02-417C-8307-EF4BDE3203C9.jpg (22.1 KiloByte, 39 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 13:00   #192
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,379
Thanks: 5,325
Thanked 6,281 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
............
xix
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2018, 13:00   #193
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Selaniku nga lart ( te kalaja )
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 3188DA9C-A296-4CC2-BA17-1922B77130F2.jpg (21.3 KiloByte, 39 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 13:02   #194
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Direction a casa mia .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 7D782121-C427-4FEC-AFAD-3475D8A36094.jpg (20.0 KiloByte, 37 shikimet)
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 13:04   #195
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
xix
Pse qesh re dryq nga smile ??
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2018, 13:22   #196
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 10,749
Thanks: 4,526
Thanked 4,983 Times in 2,586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Me uje te embel se te kripur e provova ne det .

Po ti nuk me njohe .?@ Drage nga nalt dukin vertet mrekulli .
S'ka qelluar casti.

Femijt sigurte aty do kene qene.

Me gezon fakti qe ke kaluar mire me pushimet tua bukuri.
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 14:59   #197
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,666
Thanks: 3,029
Thanked 7,866 Times in 2,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Femijet po u knaqen .
Kisha Kohe qe nuk knaqesha kaq shume dhe per pak dite sinqerisht.

Faleminderit i Hijshmi .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-09-2018, 15:09   #198
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,113
Thanks: 1,111
Thanked 663 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Faleminderit Zotit kalova shume mire!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur