Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2018, 18:37   #981
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,358
Thanks: 5,940
Thanked 4,076 Times in 2,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Caj .....
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:38   #982
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,485
Thanks: 2,553
Thanked 1,951 Times in 959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

as nuk mbaj me mend se cfare kam blere dhe cfare kam lene pa blere
thjesht me rropen

me thote kusherira e afert nga tirana
shiko marye se dua te vij te festoj st valentinin tek ty me te fejuarin
sthashe jo, urdheroni, por u bera pishman me pas , por fjala e dhene nuk kthehet mbrapa
filluan peripecite , shiko marye se nuk po gjej dot bilete per autobuz deri tek ty , ne mund te ma blesh ti me lehte qe andej
ble marya me leket e saj per ate dhe te fejuarin qe na hiqet i pasur i madh
dhe vijne , por si per dreq iu prish telefonin nje dite perpara se te vinte ketu
ok , i ble marya nje celular te ri , as faleminderit ajo
i nxjerr marya dhe i ben turizem , i con ne restorante se vinte momenti per te paguar dilnin ata , prisnin jashte..
beja budallaqen une sikur skuptoja
me pas i them atij te fejuarit te saj qe nje here nuk nxorri nje qindarke nga xhepi , i them desha te te blija per dhurate ose nje pale kepuce , ose atlete
atlete me thote mua
ok i them dhe vemi tek dyqani i atleteve , une e coja tek atletet qe ishin me ulje cmimi ai me thote , shiko se une perdor atlete air max se me dhemb mezi
ok i them , pa dashur tja prish kusherires
dhe vete dhe zgjedh ky bicimi atlete 100 euro, me mxine syte , bli marya
vemi me tutje kur fillojne shiko se desha te bleje nje dhurate per filanin dhe zghidhnin rrobat , me linin ne dore , mbaji pak ma benin dhe drejtoheshim afer kazes dhe benin sikur shikonin dicka dhe zhdukeshin dhe prap bli , marya , duke thene hajde o marye mos e prish , e bere qe e bere deri tani sdo prishesh gojen , iu fute valles coje deri ne fund, por mu peshtiren
dhe mendoja , moj per zotin cfare mendojne ata qe jane ne shqiperi per njerezit qe jetojne jashte qe i presim me gershere te mallkuarat...
po plas
as nuk llogaritet mengjes , dreka e darka , me gjelle ta pare te dyte e te trete
po plas
dhe vec derr derr derr bejne ,, edhe 3 dite i kam mbi kurriz , sduroj dot me kam filluar tu rri me turi se prap bejne sikur se kuptojne

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 16-02-2018 nė 20:42
Marya nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:42   #983
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,310 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Per nje ditelindje.

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:42   #984
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,897
Thanks: 4,000
Thanked 4,449 Times in 2,251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
as nuk mbaj me mend se cfare kam blere dhe cfare kam lene pa blere
thjesht me rropen

me thote kusherira e afert nga tirana
shiko marye se dua te vij te festoj st valentinin tek ty me te fejuarin
sthashe jo, urdheroni, por u bera pishman me pas , por fjala e dhene nuk kthehet mbrapa
filluan peripecite , shiko marye se nuk po gjej dot bilete per autobuz deri tek ty , ne mund te ma blesh ti me lehte qe andej
ble marya me leket e saj per ate dhe te fejuarin qe na hiqet i pasur i madh
dhe vijne , por si per dreq iu prish telefonin nje dite perpara se te vinte ketu
ok , i ble marya nje celular te ri , as faleminderit ajo
i nxjerr marya dhe i ben turizem , i con ne restorante se vinte momenti per te paguar dilnin ata , prisnin jashte..
beja budallaqen une sikur skuptoja
me pas i them atij te fejuarit te saj qe nje here nuk nxorri nje qindarke nga xhepi , i them desha te te blija per dhurate ose nje pale kepuce , ose atlete
atlete me thpte mua
ok i them dhe semi tek dyqani i atleteve , une e coja tek atletet qe ishin me ulje cmimi ai me thote , shiko se une perdor atlete air max se me dhemb mezi
ok i them , pa dasher tja prish kusherires
dhe vete i zgjedh ky bicimi atlete 100 euro, me mxine syte , bli marya
vemi me tutje kur fillojne shiko se desha te bleje nje dhurate per filanin dhe zghidhnin rrobat , me linin ne dore , mbaji pak ma benin dhe drejtoheshim afer kazes dhe benin sikur shikonin dicka dhe zhdukeshin dhe prap bli , marya , duke thene hajde o marye mos e prish , e bere qe e bere deri tani sdo prishesh gojen , iu fute valles coje deri ne fund, por mu peshtiren
dhe mendoja , moj per zotin cfare mendojne ata qe jane ne shqiperi per njerezit qe jetojne jashte qe i presim me gershere te mallkuarat...
po plas
as nuk llogaritet mengjes , dreka e darka , me gjelle ta pare te dyte e te trete
po plas
dhe vec derr derr derr bejne ,, edhe 3 dite i kam mbi kurriz , sduroj dot me kam filluar tu rri me turi se prap bejne sikur se kuptojne
I'a ke fut kot,mos them qė mė vjen qėnke e trashė fort.

Paska alamet shoqeje ajo e afėrmja jote.

S'ua plasje sysh thoje kam punė.
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:45   #985
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,310 Times in 2,183 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

LOL Marya!!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:46   #986
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 35,392
Thanks: 9,279
Thanked 8,491 Times in 4,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 467
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
as nuk mbaj me mend se cfare kam blere dhe cfare kam lene pa blere
thjesht me rropen
Kur tė vesh nė Shqipėri shko zėru derėn Marya.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:55   #987
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,815
Thanks: 11,266
Thanked 13,671 Times in 5,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 338
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

marja mos bli me hic, keta njerez skan seder dhe nuk janmirenjohes, mos bej me budallek te tille se do ndihesh teper e zhgenjyer
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 20:56   #988
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,772
Thanks: 4,289
Thanked 8,665 Times in 2,975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Marya shyqyr qe ste kane ikur. Jepi faturat dhe dhuraten atletet beja hallall. per te tjerat qe kane blere mos mbaj emrin budallaqe mbi kurriz...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 21:23   #989
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 9,375
Thanks: 968
Thanked 5,543 Times in 2,457 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 165
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Po Marya po, rriju me turinj ti dhe 3 dite, ato I moren, ben ca deshen. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 22:08   #990
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,569
Thanks: 2,134
Thanked 2,292 Times in 1,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
as nuk mbaj me mend se cfare kam blere dhe cfare kam lene pa blere
thjesht me rropen

me thote kusherira e afert nga tirana
shiko marye se dua te vij te festoj st valentinin tek ty me te fejuarin
sthashe jo, urdheroni, por u bera pishman me pas , por fjala e dhene nuk kthehet mbrapa
filluan peripecite , shiko marye se nuk po gjej dot bilete per autobuz deri tek ty , ne mund te ma blesh ti me lehte qe andej
ble marya me leket e saj per ate dhe te fejuarin qe na hiqet i pasur i madh
dhe vijne , por si per dreq iu prish telefonin nje dite perpara se te vinte ketu
ok , i ble marya nje celular te ri , as faleminderit ajo
i nxjerr marya dhe i ben turizem , i con ne restorante se vinte momenti per te paguar dilnin ata , prisnin jashte..
beja budallaqen une sikur skuptoja
me pas i them atij te fejuarit te saj qe nje here nuk nxorri nje qindarke nga xhepi , i them desha te te blija per dhurate ose nje pale kepuce , ose atlete
atlete me thote mua
ok i them dhe vemi tek dyqani i atleteve , une e coja tek atletet qe ishin me ulje cmimi ai me thote , shiko se une perdor atlete air max se me dhemb mezi
ok i them , pa dashur tja prish kusherires
dhe vete dhe zgjedh ky bicimi atlete 100 euro, me mxine syte , bli marya
vemi me tutje kur fillojne shiko se desha te bleje nje dhurate per filanin dhe zghidhnin rrobat , me linin ne dore , mbaji pak ma benin dhe drejtoheshim afer kazes dhe benin sikur shikonin dicka dhe zhdukeshin dhe prap bli , marya , duke thene hajde o marye mos e prish , e bere qe e bere deri tani sdo prishesh gojen , iu fute valles coje deri ne fund, por mu peshtiren
dhe mendoja , moj per zotin cfare mendojne ata qe jane ne shqiperi per njerezit qe jetojne jashte qe i presim me gershere te mallkuarat...
po plas
as nuk llogaritet mengjes , dreka e darka , me gjelle ta pare te dyte e te trete
po plas
dhe vec derr derr derr bejne ,, edhe 3 dite i kam mbi kurriz , sduroj dot me kam filluar tu rri me turi se prap bejne sikur se kuptojne
Jemi mire ne qe jemi larg. S’na e ze deren njeri keshtu si ju per festa.
Lol Marya seriozisht cfare lesh kusherire paske?! Wow! Te ta beje nje i panjohur dhe e pret, por kusherire e afert?!
Mos i nxirr me. Le te dalin vet. lol Se kishe fare per detyre ti nxirrje restoranteve, dyqaneve. Njehere po, me shume te dilnin vet.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga mia@ : 16-02-2018 nė 22:10
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 22:25   #991
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 9,375
Thanks: 968
Thanked 5,543 Times in 2,457 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 165
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Marya te shkrin, dhomen e gjumit tende ua lirove per naten e valentinit te pakten? Se nuk te quhen te gjithe cka u ke bere nese su ke leru dhe dhomen!!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 22:59   #992
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,623 Times in 1,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Jemi mire ne qe jemi larg. S’na e ze deren njeri keshtu si ju per festa.
Lol Marya seriozisht cfare lesh kusherire paske?! Wow! Te ta beje nje i panjohur dhe e pret, por kusherire e afert?!
Mos i nxirr me. Le te dalin vet. lol Se kishe fare per detyre ti nxirrje restoranteve, dyqaneve. Njehere po, me shume te dilnin vet.
Per te nxjerr hajde mo..po per ti blere te tjerve atlete e gjera te tjera se kuptoj pse-n?!
Ca kusur kishte?!
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:01   #993
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,165
Thanks: 6,872
Thanked 3,453 Times in 2,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Jemi mire ne qe jemi larg. S’na e ze deren njeri keshtu si ju per festa.
Lol Marya seriozisht cfare lesh kusherire paske?! Wow! Te ta beje nje i panjohur dhe e pret, por kusherire e afert?!
Mos i nxirr me. Le te dalin vet. lol Se kishe fare per detyre ti nxirrje restoranteve, dyqaneve. Njehere po, me shume te dilnin vet.
Kushirinjte nga Shqiperia mendojne qe Marya dhe cdo Marya tjeter qe jeton jashte shqiperise I gjejne parate rruges lol
Mua me ben pershtypje sa her vete ne Shqiperi, kur pyes per ndonje cmim ne dyqan... ( dhe pse mund te jete €200) kusherirat e mia por dhe ndonje shoqe - direkt thone : he se per Juve nuk Jane gje
Une - jo moj jo per neve €200 krruajtse dhembesh Jane lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:02   #994
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,240
Thanks: 1,327
Thanked 1,711 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Nje ciziten watch per burrin per valentines day. O zot sa i shkon. Classy like hm
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:04   #995
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,569
Thanks: 2,134
Thanked 2,292 Times in 1,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Per te nxjerr hajde mo..po per ti blere te tjerve atlete e gjera te tjera se kuptoj pse-n?!
Ca kusur kishte?!
Aty ka pat gabim vet Marya. Nese donte tu blinte dicka te dilte vetem dhe tu blinte ndonje gje te vogel simbolike.
Kur ata ja linin kesaj gjerat ne dyqan e zhdukeshin me preteks, kjo ti hidhte ne nje qoshe e te paguante vetem te sajat. Kur te ktheheshin ata tu tregonte ku i la dhe kaq.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:05   #996
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,623 Times in 1,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Aty ka pat gabim vet Marya. Nese donte tu blinte dicka te dilte vetem dhe tu blinte ndonje gje te vogel simbolike.
Kur ata ja linin kesaj gjerat ne dyqan e zhdukeshin me preteks, kjo ti hidhte ne nje qoshe e te paguante vetem te sajat. Kur te ktheheshin ata tu tregonte ku i la dhe kaq.
Gjerat jane te prera kur vjen puna te leket.
Me duket shume shume e tepruar sjellja e te dyja paleve.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:10   #997
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,569
Thanks: 2,134
Thanked 2,292 Times in 1,278 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kushirinjte nga Shqiperia mendojne qe Marya dhe cdo Marya tjeter qe jeton jashte shqiperise I gjejne parate rruges lol
Mua me ben pershtypje sa her vete ne Shqiperi, kur pyes per ndonje cmim ne dyqan... ( dhe pse mund te jete €200) kusherirat e mia por dhe ndonje shoqe - direkt thone : he se per Juve nuk Jane gje
Une - jo moj jo per neve €200 krruajtse dhembesh Jane lol
Varet Angelisa. Une personalisht nuk kam ndeshur ne njerez qylaxhinj. Biles hoqa dore nga qerasjet apo dhuratat se ata do e kthenin mbrapsht sesben. Sikur i vura ne pozite. Dhe me ato dy shoqe qe dola s’me lane te fusja doren ne xhep, sinqerisht. Me thane kur te vime ne USA na qeras ti. Jane ndergjegjesuar njerezit qe jashte nuk gjenden leket rrugeve. Qylaxhiu, qylaxhi do ngelet dhe milioner te jete.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:12   #998
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,165
Thanks: 6,872
Thanked 3,453 Times in 2,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Varet Angelisa. Une personalisht nuk kam ndeshur ne njerez qylaxhinj. Biles hoqa dore nga qerasjet apo dhuratat se ata do e kthenin mbrapsht sesben. Sikur i vura ne pozite. Dhe me ato dy shoqe qe dola s’me lane te fusja doren ne xhep, sinqerisht. Me thane kur te vime ne USA na qeras ti. Jane ndergjegjesuar njerezit qe jashte nuk gjenden leket rrugeve. Qylaxhiu, qylaxhi do ngelet dhe milioner te jete.
Shyqyr thuaj qe nuk ke hasur... se qyli eshte i embel thote kusherira e Maryas
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:12   #999
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,623 Times in 1,032 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Varet Angelisa. Une personalisht nuk kam ndeshur ne njerez qylaxhinj. Biles hoqa dore nga qerasjet apo dhuratat se ata do e kthenin mbrapsht sesben. Sikur i vura ne pozite. Dhe me ato dy shoqe qe dola s’me lane te fusja doren ne xhep, sinqerisht. Me thane kur te vime ne USA na qeras ti. Jane ndergjegjesuar njerezit qe jashte nuk gjenden leket rrugeve. Qylaxhiu, qylaxhi do ngelet dhe milioner te jete.
Besoj se ata qe po permend ti jane te dal se ata qe nuk jane aq te dale e kane me te veshtire ta kuptojne qe jashte nuk eshte aq kollaj leku.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 23:15   #1000
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,906
Thanks: 1,253
Thanked 1,015 Times in 663 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė keni blerė pėr herė tė fundit?

4 jupilet 1/2 l, nje Winston ne 17:00 - i perfundova
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur