Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-01-2018, 02:01   #41
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,020
Thanks: 587
Thanked 445 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tingulli Primordial eshte Krijuesi i Universit?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Lene se e paskan gjet kta tingulli primordial...nje pordhe e madhe per ata qe nuk kuptojne
njeri thumbit ,tjetri patkoit ,tingujt primordial

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Damastion : 19-01-2018 nė 02:43
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2018, 11:13   #42
ciarli
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 167
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
ciarli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Tingulli Primordial eshte Krijuesi i Universit?!

..kur stergjysherit e alieneve te andromedes fituan lirine nga predatoret e arushes se madhe, ata ishin te detyruar te shurdhonin organin e te degjuarit, sepse goditeshin me vale sonore, apo urdhra hiptonike tingujsh nga pushteti predatoreve, te cilet ishin mjeshtra te tingujve dhe muzikes!
ciarli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur