Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Mjedisi

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-12-2017, 16:10   #21
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,686
Thanks: 0
Thanked 522 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Friends of Valbona
4 hrs ·
Mė 17 dhjetor, ditė e diel, ora 12, fillojnė protestat ciklike nė mbrojtje tė Valbonės. Ftojmė ēdo shqiptar kudo qė ėshtė, qė nė orėn 12 tė tė dielės tjetėr, tė shkruajė nė njė pankartė "Ta shpėtojmė Valbonėn" ose "Ndal shkatėrrimit tė Valbonės", tė dalė nė sheshin e qytetit ku jeton bashkė me tė tjerė, dhe tė bėjė foto e ta verė online. Aty ku ka ambasada shqiptare, tė dėrgohet njė letėr kėrkesė ku tė kėrkohet ndalimi i menjėhershėm i punimeve qė po shkatėrrojnė Valbonėn. T'i tregojmė barbarėve qė shqiptarėt janė tė bashkuar pėr tė mbrojtur tokėn e tyre, pasuritė e tyre!
Respekte miku im , po tek Arjan Cani cfare deshe ? Hmmm....larg atij, por ti be si te duash. Se Sazan Guri me ato qe degjova ne Tv dje.... jo kushuriri 7 jo vici jo kaprolli jo lufta viti 8300, jo 50 vjec , perfundimisht ka ikur jo per l@sh, po per l@sh e pambuk bashke.Dhe ti e ke ndare mendjen te perfundosh si ai ?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2017, 15:59   #22
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,843
Thanks: 263
Thanked 253 Times in 186 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Filloi faza e futjes sė Valbonės nė kanale e tuba....
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 25397564_1166165573520442_962988061_o.jpg (19.4 KiloByte, 9 shikimet)
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur