Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-10-2018, 21:14   #41
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,129
Thanks: 526
Thanked 851 Times in 468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Bisedojmė:Kur vritet dashuria ose E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė t

Citim:
Pyetja qe mund t'i beni vetes eshte: A do te doni memedhene nese mama e baba nuk jetojne me ne te?

A eshte prezenca e familjes qe ju shtyn ne shkoni ne Shqiperi apo thjesht eshte aroma e tokes qe iu lindi. Po varrin ku do te donit t'a kishit?
Mėmėdhe ėshtė fjalė mė e madhe se mama e baba... sepse pėrmbledh gjyshėrit, stėrgjyshėrit, katragjyshėrit... ėshtė rrėnja, vatėr dhe varr..
Gjyshja ime vdiq nė Vlorė, por shpirti i doli nė Ēamėri, ditėt e fundit tė saj ju ndodha pranė, fizikisht ato ditė ishte aty por shpirtėrisht jo.. ishte aty nė Ēamėri..
Unė, hera e parė qė shkelja nė Ēamėri, menjėherė njoha ē'do pėllėmbė dhe... sikur kisha qėnė pėrherė aty, dhe vėrtet aty kisha qėnė.. nuk kishte ditė tė jetės time qė gjyshja tė mos mė merrte pėr dore e tė mė shėtiste nė Ēamėri
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur