Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-02-2010, 07:57   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Posts: 547
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Aurela Gace fillim viti 2010 e gjeti nė Shqipėri pėr pėrgatitjen e albumit tė ri.

Krahas punės intensive gjen kohė edhe pėr tu argėtuar, pasi ėshtė fotografuar nė orėt e vona tė natės nė shoqėrinė e njė mashkulli.

Nga fotoja kuptohet qė nuk bėhet fjalė vetėm pėr njė shok./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2010, 09:18   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,893
Thanks: 3,176
Thanked 8,250 Times in 2,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Super ajo eshte femer 1-she un e kam idhull shpresoj tket gjetur dike qe ja vlen
__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 23:59   #3
Emanuelaela
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Posts: 17
Thanks: 16
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Emanuelaela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Aurela Gace diva e skenes shqiptare eshte kengetarja me origjinale ne shqiperi
Emanuelaela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 08:05   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,223
Thanks: 363
Thanked 1,793 Times in 1,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz
p.s. ben muziqi
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 08:10   #5
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,104
Thanks: 3,351
Thanked 291 Times in 223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Emanuelaela Shiko postimin
Aurela Gace diva e skenes shqiptare eshte kengetarja me origjinale ne shqiperi


Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 14:51   #6
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,336
Thanks: 2,743
Thanked 3,110 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Kjo eshte nona.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 16:09   #7
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 9,882
Thanks: 8,441
Thanked 4,272 Times in 1,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Yll eshte fare. E “shkrin” xhenxhefilen! E degjoj me endje.
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 18:42   #8
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,128
Thanks: 526
Thanked 851 Times in 468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aurela nė orėve tė vona me njė mashkull misterioz

Dhe ē'u bė... Vazhdon tė jetė i panjohur mashkulli i orėve tė vona?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur