Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Cili mendoni se ka qene apo eshte lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar?
Ismail Qemali 3 8.33%
Isa Boletini 1 2.78%
Leka Zogu 0 0%
Enver Hoxha 4 11.11%
Ibrahim Rugova 4 11.11%
Sali Berisha 2 5.56%
Adem Jashari 2 5.56%
Fatos Nano 2 5.56%
Hashim Thaci 1 2.78%
Edi Rama 3 8.33%
Skenderbeu 14 38.89%
Votues: 36. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-05-2018, 19:44   #181
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,720
Thanks: 10,690
Thanked 5,923 Times in 4,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nuk kuptoj une, nese eshte fjala per lider-strateg ne tradheti apo...si? ..meqe kshtu, si e shoh une paska dhe tradhetare ne liste...
Ne troje serbet nderohen,ne rusi nuk kallzohet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-05-2018, 19:51   #182
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,147
Thanks: 3,207
Thanked 2,134 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ne troje serbet nderohen,ne rusi nuk kallzohet.
...pastaj rrahet gjoksi per kombtarizem (me flamuj)...

Pershendetje Beni
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2018, 23:18   #183
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,414
Thanks: 810
Thanked 364 Times in 156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nuk kuptoj une, nese eshte fjala per lider-strateg ne tradheti apo...si? ..meqe kshtu, si e shoh une paska dhe tradhetare ne liste...
Kto jane, kto kemi pas kto kemi! Tradhetar na duken te gjithe ne fakt qysh ne krye te heres. Jo me kot jemi te fundit ne cdo gje si shtet ne Europe
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2018, 07:57   #184
ciarli
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 162
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
ciarli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

..vertet ne jemi popull funderri
por Esat Pashe Toptani ose Fatos Nano, qe jane e njeta gje, ka qene lideri me strateg! dhe kete e dine te gjithe
ciarli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2018, 17:57   #185
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,417
Thanks: 203
Thanked 339 Times in 260 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Nuk eshte kollaj te dalesh nga pusi otomano-diktatorial ku ka qene zhytur me shekuj e dekada dhe ende duan ti mbajne Shqiptaret!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 07:58   #186
The.Mask
V.I.P
 
Avatari i The.Mask
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Dibėr / Lurė
Posts: 348
Thanks: 11
Thanked 28 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
The.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejtThe.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Rama dhe Berisha marrin vota kurse Isa Boletini i cili vrau shume cetnike nuk merr asnje.
The.Mask nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The.Mask pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 09:33   #187
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,013
Thanks: 6,090
Thanked 4,572 Times in 1,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar

Une kete 'kombin' do e zevendesoja me 'popullin' sepse ne te kunderten, ashtu sic edhe eshte shkruar, Skenderbeu nuk ze vend ne kete liste !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur