Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-10-2017, 22:45   #201
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,550
Thanks: 325
Thanked 353 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Ju shqiptarėt e Europės jeni ēik 'weird', ' 'strano' sidomos ju frengjisht folėsit. Ju qė flisni taljonēen jeni pak mė ndryshe edhe pse kur e flisni jeni shumė delikat e gjith llasticė

Tani kush do tė dėgjojė njė kėngė tė re shqipe?


Unė harxhojė kohėn kotė se ju jeni nė kokėrr tė gjumit tani.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 18-10-2017 nė 22:50
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2017, 10:10   #202
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,058
Thanks: 1,280
Thanked 2,046 Times in 705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Pershendetje per te zgjuarit nga gjumi.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 11:52   #203
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,584
Thanks: 3,526
Thanked 2,558 Times in 985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Pershendetje per te zgjuarit nga gjumi.....
qysh pershendetje per te zgjuarit nga gjumi ne oren 12:10 ?
Une kom fut 5,5 ore pune deri tani, ti thua gjume
Pershendetje E Panjohura, te uroj nje dite te qete dhe te kthjellet ne vazhdim!
.................................................. .................................................. .

Pershendetje per te gjithe pa perjashtim!
Nje pershendetje te vecante ja dedikoj te gjith atyre qe jane ne pune duke i uruar sa me pak lodhje dhe strese!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:13   #204
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,058
Thanks: 1,280
Thanked 2,046 Times in 705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
qysh pershendetje per te zgjuarit nga gjumi ne oren 12:10 ?
Une kom fut 5,5 ore pune deri tani, ti thua gjume
Pershendetje E Panjohura, te uroj nje dite te qete dhe te kthjellet ne vazhdim!
.................................................. .................................................. .

Pershendetje per te gjithe pa perjashtim!
Nje pershendetje te vecante ja dedikoj te gjith atyre qe jane ne pune duke i uruar sa me pak lodhje dhe strese!
Shkrova ashtu sepse dikush ndoshta vetem sa ka fjetur,ka ardhur nga ndrrimi i trete......Ju persh.BABA......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:27   #205
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,584
Thanks: 3,526
Thanked 2,558 Times in 985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

E Panjohur@, shaka bej e dashur, ke shume te drejte, ka njerez qe vertet bejne pune dhe turne paksa te sikletshme dhe me orare nga me te "cuditshmet", por mgjth sic thuhej dikur: puna eshte nder, prandaj edhe kjo kategori punetoresh duhet pershendetur dhe nderuar per sakrificat qe ben!
Perfitoj nga rasti dhe respekti i ndersjellte t'ju ofroj nje Fanta virtuale
Kalofsh mire ne vazhdim

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:43   #206
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,353
Thanks: 5,618
Thanked 2,066 Times in 1,116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Babe po per ne qe kena orare te cuditshme ne qe spijm ksoj fanta ska nai teke lale ? D

Tung krejtve.
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:45   #207
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 13,150
Thanks: 2
Thanked 634 Times in 465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Babe po per ne qe kena orare te cuditshme ne qe spijm ksoj fanta ska nai teke lale ? D

Tung krejtve.
Rimi hajde te te qerasi vllai me nje Bravo dardhe se aq kemi takat sa te vij nendori e te marrim rrogen.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:54   #208
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,353
Thanks: 5,618
Thanked 2,066 Times in 1,116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Rimi hajde te te qerasi vllai me nje Bravo dardhe se aq kemi takat sa te vij nendori e te marrim rrogen.
ala me rrogen ti mer, pije vete ose jepja nanjones anej kur ta propozosh D.

Nuk ke nai Ramadon si ky i imi ktu ti qe jep veresie ? NJi t gerthiitme ka kati 5 boj un ne per dy minuta vjen shishja nalt nga nji prej kalamonjve t Ramadonit se ka 6 lummadhi
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 12:56   #209
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,876
Thanks: 3,347
Thanked 3,807 Times in 2,360 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Rimi hajde te te qerasi vllai me nje Bravo dardhe se aq kemi takat sa te vij nendori e te marrim rrogen.
genjeshtar antiakrep nji teke kushton me lire

pershendetje mrapsh
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 13:01   #210
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,876
Thanks: 3,347
Thanked 3,807 Times in 2,360 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
E Panjohur@, shaka bej e dashur, ke shume te drejte, ka njerez qe vertet bejne pune dhe turne paksa te sikletshme dhe me orare nga me te "cuditshmet", por mgjth sic thuhej dikur: puna eshte nder, prandaj edhe kjo kategori punetoresh duhet pershendetur dhe nderuar per sakrificat qe ben!
Perfitoj nga rasti dhe respekti i ndersjellte t'ju ofroj nje Fanta virtuale
Kalofsh mire ne vazhdim

qeke thy n'mes ose me mire qeke kput n'brez e poshte
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 13:12   #211
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 13,150
Thanks: 2
Thanked 634 Times in 465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
ala me rrogen ti mer, pije vete ose jepja nanjones anej kur ta propozosh D.

Nuk ke nai Ramadon si ky i imi ktu ti qe jep veresie ? NJi t gerthiitme ka kati 5 boj un ne per dy minuta vjen shishja nalt nga nji prej kalamonjve t Ramadonit se ka 6 lummadhi
Po pse mo birazer..ti ke fituar llotarin qe spret rrogen?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 13:13   #212
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 13,150
Thanks: 2
Thanked 634 Times in 465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
genjeshtar antiakrep nji teke kushton me lire

pershendetje mrapsh
Spi teke une plako me barkun bosh.
VFLP!!
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 13:34   #213
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,584
Thanks: 3,526
Thanked 2,558 Times in 985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qeke thy n'mes ose me mire qeke kput n'brez e poshte
Po ca halli ke ti se cfare i ofroj gjinise femerore une?
Une per ty kom ther LEPUR dhe po e boj gati ta fus ne furre, prandaj mos u merr me lloqe po shko blej birrat se leprin e pjek vete, perndryshe do e haj dhe do e pij vet, sesa ta haje dhe ta pi dynjoja qyl....__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 13:46   #214
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 4,584
Thanks: 3,526
Thanked 2,558 Times in 985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

DRAGE- O "kerrnac" leje fare se dhe birrat po i blej vete, ja kom pastru melcite dhe permrencat taze nga vjomi dhe zorret, tani do i jap drejtim ne furre per inot t'kaurrit.....
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 16:12   #215
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,465
Thanks: 7,327
Thanked 4,061 Times in 2,660 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 244
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
E Panjohur@, shaka bej e dashur, ke shume te drejte, ka njerez qe vertet bejne pune dhe turne paksa te sikletshme dhe me orare nga me te "cuditshmet", por mgjth sic thuhej dikur: puna eshte nder, prandaj edhe kjo kategori punetoresh duhet pershendetur dhe nderuar per sakrificat qe ben!
Perfitoj nga rasti dhe respekti i ndersjellte t'ju ofroj nje Fanta virtuale
Kalofsh mire ne vazhdim

Tashina....e ke prish pak <biografin> me shkinat

Mroma FIGURE.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2017, 22:19   #216
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,427
Thanks: 3,311
Thanked 6,592 Times in 2,217 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Ne nje te ftohte sezonal, shetitorja e qytetit te ri , buze liqenit te madh , ishte pa cifte me duar te lidhura. Gjethet dukeshin sikur krijonin shoqatat e tyre ne baze te ngjyrave. Freskia e ujit perplasej fytyres dhe mpinte faqet qe zbehur fshihnin nen pudren roze mallin e nje puthjeje.

Aroma e vjeshtes thurte simfonine ne te gjitha shqisat.


Nje qiell i mrekullueshem drejt te cilit kerkoj te ardhmen, vazhdimisht, me dha komfortin e nje mesazhi te bukur...

Esther, nje pershendetje speciale per ty !!!!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_9890.jpg (21.2 KiloByte, 37 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9897.jpg (21.3 KiloByte, 36 shikimet)
__________________
Follow Your Joy

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 19-10-2017 nė 22:21
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 20-10-2017, 09:45   #217
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 2,981
Thanks: 599
Thanked 935 Times in 565 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!Pershendetje!

Nje fundjave te bukur per te gjithe!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 20-10-2017, 15:06   #218
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,282
Thanks: 53
Thanked 468 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Miranda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje miq, forumistė!

Pershendetje
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur