Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kampionet e botes do te Kroatet apo Francezet?
France 9 29.03%
Kroaci 22 70.97%
Votues: 31. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-07-2018, 14:11   #461
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 7,822
Thanks: 6,809
Thanked 4,490 Times in 2,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Performer ja ta thčm un meqe Jam qe femi ktu .
Te zinjt ktu respectohen me shume se cdo race tjeter sepse ne radhe Te pare kan qen koloni e Frances , kan vuajtur shume dhe tani edhe pse kan ndodhur te gjitha kto ata vazhdojne te kontribojne.
Per kte franca i ka prioritet.
Ktu te gjithe jan njelloj , nuk shihen ngjyra po sjellja.
kisha degjuar qe Francezet jan rracista po me shume po na dalin Shqiptaret lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 20:50   #462
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,919
Thanks: 2,415
Thanked 2,764 Times in 1,518 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Pershtypjet kryesore nga ky kamionat...

Organizimi i mire
VAR
Golat e shqiptareve dhe festimi
Karakteri spartan i kroateve
Eleminimi i shpejt i shume favoriteve etj etj etj
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 21:40   #463
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,826
Thanks: 845
Thanked 728 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Lexoni pak se cfare kane bere kroatet por sidomos lexoni fjalet e Dalic.
https://it.sports.yahoo.com/notizie/...5084--spt.html
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 21:47   #464
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,683
Thanks: 6,435
Thanked 5,956 Times in 3,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Lexoni pak se cfare kane bere kroatet por sidomos lexoni fjalet e Dalic.
https://it.sports.yahoo.com/notizie/...5084--spt.html
Po ne qe sdime te lecisim pepino aldentisht, si tia bejme???.....apo ta gogolojme
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2018, 21:49   #465
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,826
Thanks: 845
Thanked 728 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po ne qe sdime te lecisim pepino aldentisht, si tia bejme???.....apo ta gogolojme
Ta gjen shoku nė Shqip:
https://joq.al/artikull/400437.html
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2018, 21:53   #466
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,683
Thanks: 6,435
Thanked 5,956 Times in 3,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ta gjen shoku nė Shqip:
https://joq.al/artikull/400437.html
Tu rrit nera or ti shoq.....

Veprim shum i bukur i tyre.....vertete lojtare dhe qytetare me zemer e shpirt te madh e te bukur.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 22:13   #467
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,722
Thanks: 2,702
Thanked 2,121 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

edhe mbape kishte dhene 500 000 euro per te sponsorizuar klubin e sportit te qytezes ku kishte nisur karrieren sportive
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2018, 22:14   #468
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,974
Thanks: 12
Thanked 485 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Lexoni pak se cfare kane bere kroatet por sidomos lexoni fjalet e Dalic.
https://it.sports.yahoo.com/notizie/...5084--spt.html
Nuk jane fjalet e trajnerit kroat Dalic,por textin e ka shkruar nje far Igor Premuzhic duke ju drejtuar pikerisht trajnerit Kroat se si duhet te reagoje pas suksesit te kombetares Kroate.
Duhet ta dini qe Federaten e Futbollit Kroat e kane ne dor mafiozet,dhe e porosit Dalicin te distancohet nga ata.

Ku eshte fati qe Dalic te reagoje ne kete menyre,ai as nuk bezan sepse eshte i zgjedhur nga nentoka e futbollit kroat.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 22:18   #469
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,722
Thanks: 2,702
Thanked 2,121 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018: Franca, kampione e botės!

po shikoja grate e lojtareve francez, cudi te gjitha te bardha
u habita kur pashe Ramine i lidhur me pamelen anderson
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur