Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-03-2018, 17:40   #521
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,226
Thanks: 4,826
Thanked 5,663 Times in 3,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Se mu kujtu...N.SH.R.G.

Nderrmarja shteterore rrobaqepsise se GRAVE.

PS: ndonji kopuk apo i frustruar ne seks,POLICIA e ASAJ kohe ja plaste KRYET ne FUGON.Beni ose si puna e ime nuk kishte nevoje tju dilte per ndihme.
Shteti te VDISTE...duam apo nuk na pelqen.
e ke pas perball shpise.

pleqt e krujes jeni jasht teme
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-03-2018, 17:43   #522
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
N.SH.R.G nuk mė bie asgjė ndėr mėnd.
Mase na sqaron Lion.....apropo Sefer Daja.
Lale na bo i batute.
Mleni rehat...pash zotin.

edhe...

Qekeni prej i pune,
jeni bo nja pes a gjasht.
Dor per dor qekeni lidh,
hajde tja......nuk shkruhet se eshte vulgare.....resti.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-03-2018, 17:45   #523
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,226
Thanks: 4,826
Thanked 5,663 Times in 3,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mase na sqaron Lion.....apropo Sefer Daja.
Lale na bo i batute.
Mleni rehat...pash zotin.

edhe...

Qekeni prej i pune,
jeni bo nja pes a gjasht.
Dor per dor qekeni lidh,
hajde tja......nuk shkruhet se eshte vulgare.....resti.
e shkruj une nix problem
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-03-2018, 17:46   #524
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
e ke pas perball shpise.

pleqt e krujes jeni jasht teme
Amon mer ti....ka lagja apo scuola partizoni te jep dhe men.
Shuj BRE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-03-2018, 17:47   #525
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,226
Thanks: 4,826
Thanked 5,663 Times in 3,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Amon mer ti....ka lagja apo scuola partizoni te jep dhe men.
Shuj BRE
ka punu plaka ca vite aty si dizenjatore jo si xhozi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-03-2018, 17:52   #526
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ka punu plaka ca vite aty si dizenjatore jo si xhozi
M`bohet QEJFI.


NATYRISHT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 18-03-2018, 06:18   #527
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,795
Thanks: 3,100
Thanked 873 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Se tani e lexova citimin tend... Ti mund te kesh familje (dashuri), me grua e kalamaj dhe prape te jesh i pasigurte. E para nuk implikon te dyten : )
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 09:10   #528
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,487
Thanks: 65
Thanked 1,859 Times in 974 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Ne momentin qe punojn, has menjeher ne konflikt.

1. Kerkojn barazi loool
2. Kur diqka nuk i pelqen te akuzojn per ngacmim.
3. Te akuzojn per diskriminim.
4. Kur promovohesh te urren dhe thote ja meshkujt

etj etj etj etj.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 09:15   #529
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,501
Thanks: 7,225
Thanked 3,605 Times in 2,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Aman si č imagjinoni nje vend pune vetem me meshkuj? Boring lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 18-03-2018, 09:18   #530
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,650
Thanks: 2,446
Thanked 6,771 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Punohet qe cke me Te . Ta nxijn cik jetén se jan bordelik ne cdo sens po é kalon me bukur me te se me nje kolege qe nuk pushon tu fol psh ose me ndonje qe Eshte xheloze.

Mundesisht te jeté gay po mos bjere ne sy .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 18-03-2018, 09:23   #531
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,795
Thanks: 3,100
Thanked 873 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Kjo eshte teme serioze. Ne asnje menyre femrat nuk duhen lejuar te punojn ne nje ambjent me meshkujt. Ky sistem ndalon progresin e zhvillimit, sepse ndihmon meshkujt me natyre te pa-deshiruar te mbijetojn. Kjo eshte tragjedi per mbar njerzimin, dhe eshte faji i femrave per ket kaos.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 09:31   #532
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 3,751
Thanks: 1,036
Thanked 1,056 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kjo eshte teme serioze. Ne asnje menyre femrat nuk duhen lejuar te punojn ne nje ambjent me meshkujt. Ky sistem ndalon progresin e zhvillimit, sepse ndihmon meshkujt me natyre te pa-deshiruar te mbijetojn. Kjo eshte tragjedi per mbar njerzimin, dhe eshte faji i femrave per ket kaos.
Referuar ketij postimi, problemi qenkan meshkujt, tani e kuptova une : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 09:49   #533
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,795
Thanks: 3,100
Thanked 873 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Kjo tema me kujton kto kalimtaret injorant..
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 10:01   #534
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 3,751
Thanks: 1,036
Thanked 1,056 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kjo tema me kujton kto kalimtaret injorant..
https://www.youtube.com/watch?v=GgtX...&feature=share
Kė personifikon me kalimtare injorante ti, ne kete rast? Ji mė i kjarte*!
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 10:27   #535
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,865
Thanks: 2,457
Thanked 2,430 Times in 1,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

sa me ka rene rasti te punoj, ne dy -tre raste, por jane me efektive dhe te koncentruara ne pune dhe jane me bashkepunetore dhe me te zellshme se mashkullat.

heren e pare qe pata punuar ke nje vendi ishte mesi i viteve te 90, do kisha dashur te punoja edhe njehere, per rrogen ishim dhafosur me marreveshje. Dhe nuk po them ndonje dhaf, se Kurt i gjuan letrat ne tavoline e ēohet e ik per dritare, se deren as nuk e gjene me

Kurt, te besh bene, te thote njeriu pasha ate kohe
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 11:26   #536
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,026
Thanks: 589
Thanked 450 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: I duhen leju femrat e meshkujt t‘punojn bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Nuk do kisha deshire qe gruaja ime te punoje ne nje ambjent me meshkuj. Aspak.
ke te drejt kurt.lol
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Damastion pėlqehet nga
i vjetėr 18-03-2018, 11:44   #537
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,865
Thanks: 2,457
Thanked 2,430 Times in 1,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

paqeter, qe ka te drejte Kurti por e ka harruar edhe tjetren, ta zeme ne pune ja qe po ja "brumos" thuaj, te mos e gjeje ne shtepi duke i mbushur piten me "gjalpe" se e din qe i burri i punon, ndoshta edhe i del kohe edhe ta pjeke bile

edhe qashtu Kurti, nuk ja ka qedhuar hiq, sikur nuk ja qedhon as me jacka poten hudhe letrat ne stol duke menduar a eshte mire te punoj femra a jo ? edhe iken dollarat hengren fiq e vdiq
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 11:47   #538
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,438
Thanks: 5,177
Thanked 2,515 Times in 1,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: I duhen leju femrat e meshkujt t‘punojn bashke?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Mesi i ka qejf keto format e rrumbullaketa si top...!
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 12:07   #539
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,100
Thanks: 464
Thanked 765 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

__________________

Mbushi Ditėt me jetė jo jetėn me ditė😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2018, 12:10   #540
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,171
Thanks: 1,994
Thanked 1,812 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A duhen lejuar femrat dhe meshkujt tė punojnė bashke?

Kurti ka fillu me u solidarizu me mendimet Islame.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur