Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Webmaster Shqiptarė

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2014, 08:49   #1
babagjyshi
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
babagjyshi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Shes website tirana-albania.com

Shes website tirana-albania.com websihttp://tirana-albania.comte funsionon si motorr kerkimi per hotele e bileta avioni. ka mundesi fitimi nepermjet adsense dhe lead . te interesuarit te kontaktojne ne pm. Flm
babagjyshi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2014, 08:59   #2
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,106
Thanks: 4,759
Thanked 5,578 Times in 3,563 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shes website tirana-albania.com

a hahet kjo website?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2014, 09:21   #3
babagjyshi
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
babagjyshi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shes website tirana-albania.com

edhe pihet po deshe
babagjyshi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2018, 12:31   #4
erieri
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
erieri ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shes website tirana-albania.com

Sa eshte cmimi ?

Aktualishte une kame nje biznes makina me qera dhe dua ta nderroj domain.
Ky eshte webiste ime
https://www.rentpoint.al/
erieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2018, 12:44   #5
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,154
Thanks: 4,790
Thanked 2,798 Times in 1,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shes website tirana-albania.com

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga erieri Shiko postimin
Sa eshte cmimi ?

Aktualishte une kame nje biznes makina me qera dhe dua ta nderroj domain.
Ky eshte webiste ime
https://www.rentpoint.al/
Sa mund te shkoj nje makine me qera per 1 muaj ne korrik?
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2018, 12:50   #6
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 9,186
Thanks: 1,899
Thanked 3,179 Times in 2,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shes website tirana-albania.com

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga erieri Shiko postimin
Sa eshte cmimi ?

Aktualishte une kame nje biznes makina me qera dhe dua ta nderroj domain.
Ky eshte webiste ime
https://www.rentpoint.al/
Qe ne 2014-en eshte ky post,nuk vlen me!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur