Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2015, 13:01   #41
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 17,227
Thanks: 2,615
Thanked 3,149 Times in 1,485 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pershendetje :)

Miresekeardhur , ja Kalofsh bukur ne forum.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2015, 13:44   #42
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,195
Thanks: 118
Thanked 266 Times in 129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pershendetje :)

pershndetje gjithashtu dhe mir se ke ardhur..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2015, 15:14   #43
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,983
Thanks: 4,689
Thanked 2,524 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pershendetje :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dori Shiko postimin
Mir se ju gjeta te gjithve
M.q-se te njof....mirese u riktheve!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2015, 19:57   #44
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Postime: 1,070
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pershendetje :)

.....nje pershendetje me eklips per me te miret e forumit,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 12:56   #45
ofertapune
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Postime: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ofertapune ėshtė nė rrugė tė mbarė
New Pėrgjigje e: Pershendetje :)

pershendetje
__________________
Portal Pune - OfertaPune.net
ofertapune nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2016, 07:38   #46
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 442
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė pershendetje

hello mir se ju gjeta te gjithve
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dori pėlqehet nga
i vjetėr 05-11-2016, 12:24   #47
Kate
V.I.P
 
Avatari i Kate
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Diku ne Shqiperi
Postime: 929
Thanks: 1,671
Thanked 372 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarėKate ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Dori.....
__________________
Ndonjehere bota te duket e bukur sepse dikush te vlereson per ate qe je, jo per ate qe duhet te jesh.
Kate nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kate pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur