Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-01-2017, 18:13   #61
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Postime: 911
Thanks: 2
Thanked 61 Times in 48 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

Per te kuptuar me mire se kush ishte Saliu (apo Buall Mavria, siē e kam quajtur une), lexoni 'Vizione te Qarta', aty ka material boll.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-01-2017, 18:20   #62
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Postime: 36
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
Per te kuptuar me mire se kush ishte Saliu (apo Buall Mavria, siē e kam quajtur une), lexoni 'Vizione te Qarta', aty ka material boll.
hahahah tė pėrshėndes o bukė e vjetėr, i madh je, por keta s'i kanė lexuar Vizionet e Qarta..
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 21:54   #63
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Thanks: 4,668
Thanked 2,497 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

Moralin une e kuptoj...
Ma thoni neser kush eshte i ndershem.
Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2017, 16:43   #64
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 11,308
Thanks: 0
Thanked 549 Times in 255 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

Sali Berishen po dojn me klonu se ka dal shume i mire dhe po habiten shkenctaret se si nje me tru si te tije ka arrit me qene
kryeminister.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2017, 17:19   #65
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Postime: 911
Thanks: 2
Thanked 61 Times in 48 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peshku i Kuq Shiko postimin
hahahah tė pėrshėndes o bukė e vjetėr, i madh je, por keta s'i kanė lexuar Vizionet e Qarta..

I nderuar, shume ketu nuk e dijne se ai (Buall Mavria), disa nga kundershtaret e tij i ka vrare apo eliminuar. Ne kohen e tij shum zyrtare, nenpunesa, gjyqtare, doktora, doganiere, etj,etj, shihnin me shume xhepin e tyre, me nje babezitje te papare. Ai gjate karrieres se tij, beri vetem dy gjera te mira; 1) u morr me infrastrukturen, shtroi e zgjeroi shume rruge, 2) uli taksen e regjistrimit te prones ne hipoteke, kalimin e shtepise qe benin prinderit tek femija, takse qe ishte 10% , u be 1% , kjo gje i ēliroi shume familje nga taksa absurde 10% qofte edhe kur ishte me akt dhurimi.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2017, 23:05   #66
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 2,463
Thanks: 621
Thanked 581 Times in 341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sali Berisha

ene me nje konge pershendesim gjithe fansat e Saliut ne tem me kengen

ani morra rrugen o rrugen nga Shipnia

hajde, hajde

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur