Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2017, 17:33   #101
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,075
Thanks: 1,275
Thanked 1,482 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Ata jane bosat e vertete, Cufo, se te ardhurat te caktojne nje lloj standardi jete, ndryshe prish me shume nga ē'fiton dhe del me deficit.
i lexova pak mrom ato kerkesat e tuja. ajo shpija nji dhome e kuzhine per 600mij chipsa bon dhe veze te kuqe?

me aq pare blej dy vila ketu ne Berlin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 17:40   #102
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,542
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
i lexova pak mrom ato kerkesat e tuja. ajo shpija nji dhome e kuzhine per 600mij chipsa bon dhe veze te kuqe?

me aq pare blej dy vila ketu ne Berlin
Tamam.


Po ne Berlin si jane qerate?
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 17:50   #103
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,075
Thanks: 1,275
Thanked 1,482 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Tamam.


Po ne Berlin si jane qerate?
shkojn nga 800 deri ne 1500 tre dhoma.asnji nuk e preferon qendren .te gjithe blejne ne periferi sa ka me shume jeshillik
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 17:58   #104
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,542
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
shkojn nga 800 deri ne 1500 tre dhoma.asnji nuk e preferon qendren .te gjithe blejne ne periferi sa ka me shume jeshillik
Qenka me me leverdi ne Berlin.

Nje shtepi me kubature me te madhe te jep mundesine edhe ta shfrytezosh si "shtepi pushimesh/hotel". Shoku im ketu keshtu e bente, e jipte 200-300 euro nata turisteve, por ka impenjim tjeter dhe gjithe taksat/detyrimet i paguan pronari.
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 18:11   #105
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 12,075
Thanks: 1,275
Thanked 1,482 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Qenka me me leverdi ne Berlin.

Nje shtepi me kubature me te madhe te jep mundesine edhe ta shfrytezosh si "shtepi pushimesh/hotel". Shoku im ketu keshtu e bente, e jipte 200-300 euro nata turisteve, por ka impenjim tjeter dhe gjithe taksat/detyrimet i paguan pronari.
me shume te kushton mirmbajtja se taksat.nuk jane shtet hajdut keta.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 18:13   #106
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 19,121
Thanks: 1,136
Thanked 866 Times in 673 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

atrevido me jep mua pare se ta blej une shtepine 1 kat une fals nje kat ai miku me qera, dhe parat e atij i merr ti
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=QqeHWhzU8y4
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 18:20   #107
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,542
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Thirsto, ke zgjedh Trumpin, mbaje tani. Shko kerkoja atij, se ai ka shume.
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 18:56   #108
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 19,121
Thanks: 1,136
Thanked 866 Times in 673 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Thirsto, ke zgjedh Trumpin, mbaje tani. Shko kerkoja atij, se ai ka shume.
e takova njehere ne manhattan, donte te me jepte nje gradacel por nuk ma lejonte ndergjegjja ta pranoja
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=QqeHWhzU8y4
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 19:00   #109
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,542
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
e takova njehere ne manhattan, donte te me jepte nje gradacel por nuk ma lejonte ndergjegjja ta pranoja
Me gjithe ate propagande qe ke bere ti per ate, e meritoje te pakten nje apartament. Do ia kete fal Bleones tani.
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 19:04   #110
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 19,121
Thanks: 1,136
Thanked 866 Times in 673 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Me gjithe ate propagande qe ke bere ti per ate, e meritoje te pakten nje apartament. Do ia kete fal Bleones tani.
une skam cica, ajo ka
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=QqeHWhzU8y4
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 19:06   #111
Si1ri
Forced_ to_ Smile
 
Avatari i Si1ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Mbrapa diellit
Postime: 996
Thanks: 678
Thanked 594 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Si1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
une skam cica, ajo ka
Per ate pune as ajo ska pas cica.
__________________
»U shoftė me arė, me fis, me mal e vrri,
Kushdo shqyptar, qi s'brohoritė me za,
Kushdo shqyptar, qi s'brohoritė me uzdajė:
Oh! Rrnoftė Shqypnija! Rrnoftė Flamuri i sajė!«
— AT GJERGJ FISHTA 1916.
Si1ri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 19:10   #112
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 19,121
Thanks: 1,136
Thanked 866 Times in 673 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si1ri Shiko postimin
Per ate pune as ajo ska pas cica.
do kete dicka tjeter ajo qe se kam une
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=QqeHWhzU8y4
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2017, 19:11   #113
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,542
Thanks: 0
Thanked 241 Times in 127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Ehhh ca ka bo teknologjia!!!
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i atrevido pėlqehet nga
i vjetėr 06-01-2017, 19:15   #114
Si1ri
Forced_ to_ Smile
 
Avatari i Si1ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Vendndodhja: Mbrapa diellit
Postime: 996
Thanks: 678
Thanked 594 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Si1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėmSi1ri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
do kete dicka tjeter ajo qe se kam une
Idea qe qellimi justifikom mjetin thua?
__________________
»U shoftė me arė, me fis, me mal e vrri,
Kushdo shqyptar, qi s'brohoritė me za,
Kushdo shqyptar, qi s'brohoritė me uzdajė:
Oh! Rrnoftė Shqypnija! Rrnoftė Flamuri i sajė!«
— AT GJERGJ FISHTA 1916.
Si1ri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2017, 13:16   #115
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 3,204
Thanks: 447
Thanked 509 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Socio ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Angli

Shqiptarėt nė Britani tė jashtėzakonshėm, shikoni ēfarė bėjnė

http://m.albeu.com/lexo.php?kat=102&nr=281053
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur