Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-09-2017, 00:06   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 5,779
Thanks: 2,154
Thanked 1,246 Times in 555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Postimi ruhet automatikisht

Pershėndetje,

Doja t'ju njoftoja per nje modul te ri qe kemi instaluar ne forum. Shume prej nesh kane hasur ne forum te njejtin problem. Nderkohe qe kemi qene duke bere nje postim te gjate .... faqja eshte bere refresh dhe shkrimi ka humbur, pasi nuk eshte postuar. Gje teper stresuse sepse i bije qe te fillojme ta shkruajme nga e para. Qe sot e tutje ky fenomen s'do ndodhi me pasi moduli qe kemi instaluar i ruan shkrimet edhe pa postuar akoma.

Kalofshi bukur ne vazhdim.

Mandi
__________________

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Esther : 08-09-2017 nė 02:26
Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 08-09-2017, 19:32   #2
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,401
Thanks: 1,968
Thanked 2,747 Times in 1,181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Prandaj I bie shkurt une! Prit kur te filloj me romanet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-09-2017, 20:48   #3
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 2,985
Thanks: 600
Thanked 937 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Oh sa e bezdis'shme ėshtė kjo,me ka ndodhur dy tre here dhe humbja durimin ta rishkruaja dicka pėr se dyti, por duke e pėsuar kshu atehere pėrpara se ta postoja e beja njehere copy e kshu nese shkrimi nuk postohej une kisha mundesine ta bej thjesht njė klik mė maus dhe e ripostoja. ..

Ps:Nga kjo ka dalė ajo shprehja "kush peson, meson"
Anita nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2017, 21:15   #4
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,880
Thanks: 3,351
Thanked 3,811 Times in 2,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

keto temat qe dalin poshte me duket sikur po lexoj horoskopin.protestoj
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-09-2017, 21:17   #5
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,211
Thanks: 6,793
Thanked 6,390 Times in 3,422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
keto temat qe dalin poshte me duket sikur po lexoj horoskopin.protestoj
Do tė lexosh kollaj antarin e ri ti ėėė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-09-2017, 21:41   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,880
Thanks: 3,351
Thanked 3,811 Times in 2,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do tė lexosh kollaj antarin e ri ti ėėė?
ai vetem ne nje brime i bie systema ka pas fantazi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 05-10-2017, 22:43   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 811 Times in 529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

ruan opingat...e shkruajta nje postim te gjate tre here per t'i kthyer pergjigje lonely_lion dhe humba gjithe ate kohe kot..,.e me nxori nga forumi nja 18 here duke bere login...

p.s. heren tjeter Copy/paste....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 18:13   #8
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 609
Thanks: 0
Thanked 142 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
lonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ruan opingat...e shkruajta nje postim te gjate tre here per t'i kthyer pergjigje lonely_lion dhe humba gjithe ate kohe kot..,.e me nxori nga forumi nja 18 here duke bere login...

p.s. heren tjeter Copy/paste....
Ke dashur te me bijesh ne qafe kot.Funksionon mire.Ajo qe nuk ka funksionuar keto dite eshte attach images >Selecting Them .
Sidoqofte, bjeri shkurt:Cdo te thuash? Se te kuptoj dhe me dy fjale.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:07   #9
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,121
Thanks: 716
Thanked 894 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

shaban qosja (dy fial)
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 06-10-2017, 22:13   #10
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 2,985
Thanks: 600
Thanked 937 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

S'po funksionoka si duket,pak me pare me ndodhi e mua..kshu qe copy past goca-ni e cuna
Anita nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:16   #11
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 811 Times in 529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Ke dashur te me bijesh ne qafe kot.Funksionon mire.Ajo qe nuk ka funksionuar keto dite eshte attach images >Selecting Them .
Sidoqofte, bjeri shkurt:Cdo te thuash? Se te kuptoj dhe me dy fjale.

kur shkuajta te puna e ngjyres se flamurit...aty humba kohe e me duhej te te rishkruaja pergjigjen nga a para...kaq...plus edhe imazhet nja tre here ne ca postime te tjera...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:43   #12
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 609
Thanks: 0
Thanked 142 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
lonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
kur shkuajta te puna e ngjyres se flamurit...aty humba kohe e me duhej te te rishkruaja pergjigjen nga a para...kaq...plus edhe imazhet nja tre here ne ca postime te tjera...
Mos e shkruaj me se e kam te qarte. Po deshe t'ja shpjegosh nje tjetri mund ta besh.Per mua mos u lodh kot.Gjithsesi faleminderit.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:44   #13
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 609
Thanks: 0
Thanked 142 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
lonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
S'po funksionoka si duket,pak me pare me ndodhi e mua..kshu qe copy past goca-ni e cuna
.... e cunani (thuhet

Jo mi funksionon.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:45   #14
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 811 Times in 529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Mos e shkruaj me se e kam te qarte. Po deshe t'ja shpjegosh nje tjetri mund ta besh.Per mua mos u lodh kot.Gjithsesi faleminderit.

ne fakt ishin per ATO qe shkruajta...jo me pas...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-10-2017, 22:51   #15
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,497
Thanks: 7,350
Thanked 4,078 Times in 2,672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ai vetem ne nje brime i bie systema ka pas fantazi
LIKEnejshen
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-10-2017, 12:43   #16
.x.
Prim numbers
 
Avatari i .x.
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 143
Thanks: 30
Thanked 54 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
.x. ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postimi ruhet automatikisht

Autodidakti eshte shume me i mire ndonjehere se ai qe meson ne teori.

Te pakten vlejne forumet e tjera per diēka te mire qe kopjohet/implementohet

Suksese...
.x. nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur