Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-10-2017, 14:16   #761
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,059
Thanks: 657
Thanked 4,027 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Po shifja biletat per Miami e qenkan lire, u qetesut ju ne Fl, apo akoma me pellgje me uje?
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 15:54   #762
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,211
Thanks: 6,793
Thanked 6,390 Times in 3,422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Prap me tė vrarė ju nė Amerikė?
Po po po ē'paskeni qėnė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:03   #763
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,059
Thanks: 657
Thanked 4,027 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Ca ka ndodh Akrepo se skam pa lajme sot.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:06   #764
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,211
Thanks: 6,793
Thanked 6,390 Times in 3,422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ca ka ndodh Akrepo se skam pa lajme sot.
SHBA, tė shtėna nė Maryland, 3 tė vdekur e disa tė plagosur
Tė paktėn 3 persona kanė vdekur dhe disa tė tjerė janė plagosur nė Maryland tė Shteteve tė Bashkuara pasi nė njė biznes ėshtė qėlluar me armė zjarri.

Njė person ka hapur zjarr dhe mė pas ėshtė larguar me shpejtėsi nga vendngjarja. Nuk dihen ende motivete kėtij krimi tė rėndė dhe nėse kemi tė bėjmė me ngjarje terroriste.

Autoritetet kanė dhėnė alarmin ndėrkohė qė shkollat nė zonė janė mbyllur. Policia vendase ka nisur kėrkimet pėr autorin e sulmit ndėkrohė vijojnė hetimet pėr motivin.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:19   #765
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,059
Thanks: 657
Thanked 4,027 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Oh kjo nuk eshte asgje, nuk perben lajm lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:21   #766
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,211
Thanks: 6,793
Thanked 6,390 Times in 3,422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Oh kjo nuk eshte asgje, nuk perben lajm lol
30 e lart pėrbėn lajm aty?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:22   #767
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,059
Thanks: 657
Thanked 4,027 Times in 1,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Po, 3 kane qene sa per nxemje
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2017, 16:54   #768
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,325
Thanks: 8,819
Thanked 9,789 Times in 4,027 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Prap me tė vrarė ju nė Amerikė?
Po po po ē'paskeni qėnė.
e lexova kete lajm se me vijn atuomakisht ne text message, shume ngjynah
kepo ne jemi me te sheqeresuar per north korea qe po kercenon te na hedhi nje nuclear bomb ne cac te kokes ngaqe jan te nevrikosur nga presidenti jon dhe tweetat e tij te shtrejnta
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur