Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-01-2018, 08:58   #1
Deejay28
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Deejay28 ėshtė nė rrugė tė mbarė
pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire ketu.tung
Deejay28 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 09:17   #2
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,333
Thanks: 1,342
Thanked 1,244 Times in 815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Pershendetje, mire se erdhe! Ka edhe goca ketu.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 09:25   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,210
Thanks: 2,570
Thanked 2,558 Times in 1,726 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

mire se ke ardhur ! po, po edhe goca ka ketu, mos harro se ta marrin inat
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 09:29   #4
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,111
Thanks: 2,411
Thanked 2,603 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 157
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Po gocave nuk u flet mo ?
Klm
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 09:32   #5
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,139
Thanks: 5,186
Thanked 6,043 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
mire se ke ardhur ! po, po edhe goca ka ketu, mos harro se ta marrin inat
pse ka goca dixhej?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 09:35   #6
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,210
Thanks: 2,570
Thanked 2,558 Times in 1,726 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
pse ka goca dixhej?
Ka, si nuk ka ai erdhi edhe hapin e pare e beri gabim
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 10:18   #7
Deejay28
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Deejay28 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

haaa haaa normale ce flas dhe me gocat pse jo
Deejay28 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 11:16   #8
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,336
Thanks: 507
Thanked 876 Times in 576 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Deejay28 Shiko postimin
haaa haaa normale ce flas dhe me gocat pse jo
Tashi nuk dun ato me fol me ty

Mirserdhe
__________________

Besimi ėshtė si njė copė letre,qė nėse rrudhoset kurrė nuk mund tė kthehet siē ishte nė fillim.😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 11:18   #9
Deejay28
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Deejay28 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Tashi nuk dun ato me fol me ty

Mirserdhe
sesht problem tung
Deejay28 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 14:13   #10
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,717
Thanks: 297
Thanked 1,411 Times in 924 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

ne c'kuptim?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 09:01   #11
Miranda
O'Bedrie
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,865
Thanks: 306
Thanked 689 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Pershendetje
Nuk hajm njeri ne vajzat e forumit
Gjithsesi uroj tkalosh sa me mir .
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 09:30   #12
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,000
Thanks: 525
Thanked 608 Times in 428 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Tashi nuk dun ato me fol me ty
Tung.

___
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 10:34   #13
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 327
Thanks: 46
Thanked 92 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: pershendetje cuna uroj tja kalojme sa me mire

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miranda Shiko postimin
Pershendetje
Nuk hajm njeri ne vajzat e forumit
Gjithsesi uroj tkalosh sa me mir .
Kush tha qe nuk hane, pse mos hane...te rroje kanibalizmi.
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur