Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2018, 13:51   #241
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,411
Thanks: 2,464
Thanked 3,385 Times in 1,505 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Qenke interesaxhije. Lol Kur ta kishte nevojen me i ndejt prane ne momente te veshtira e stresi nuk ja paske fishkelly.
Tani qe qenke ti e ‘deshperume’ ta kapi syri duke kerkuar njerez ne viber.
Just kidding
Ndoshta duket ashtu but, I have never been desperate! I can make friends whenever! We have both been through stress at times and helped each other!
Manyra se si u shkpeutem ishte pa kuptim...
E pranova qe jam kokeforte
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 14:07   #242
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,405
Thanks: 4,032
Thanked 4,658 Times in 2,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ndoshta duket ashtu but, I have never been desperate! I can make friends whenever! We have both been through stress at times and helped each other!
Manyra se si u shkpeutem ishte pa kuptim...
E pranova qe jam kokeforte
ku do protestoni per 8 mars?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 14:11   #243
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,411
Thanks: 2,464
Thanked 3,385 Times in 1,505 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ku do protestoni per 8 mars?
Varet..........
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 14:18   #244
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,541
Thanks: 1,723
Thanked 2,265 Times in 1,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 15:27   #245
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,043
Thanks: 1,838
Thanked 2,119 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Njerezit qe flasin gjate ne telefon. Ku e gjejne gjithe ate muhabet, cfare flasin, si nuk pertojne.

Ja ky kolegu qe me beri pershtypje. Me dike qe fol cdo dite e pyet 100 here cka ka te re. Cka munet me pas te re per 24 ore aman.

Hahah (e qeshme komplet fallc), a po aaaa hahahaha.
Ani bre, najsan te re kah ti?
Qy qy hahaha.
E cka ka najsan?
Aaa mire shume.
Ani bre, e najsan te re a ka a krejt me te vjetra?
Aaaaaaa shume najs aaaa.
E ca ka najsan?

Krejt kjo duke ju ‘falenderu’ viberit. Sikur te kish qene me pagese nuk e kish zgjat kurre ma shume se 1 minut ky fikan.

P.s. nuk e vrava jo. Vetem e nxorra ne oborr.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 17:50   #246
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 28,370
Thanks: 10,201
Thanked 11,857 Times in 4,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 312
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

nuk morra vesh fare cfare po thoshte ai kolegu jot rex
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 17:58   #247
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,689
Thanks: 753
Thanked 683 Times in 300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

O sa njerez koti mban kjo toke Rex,taksirat jemi te detyruar ti durojme deshem apo jo kur i ke cdo dite para turinjeve

Pershtypje mire qe ra bore ta pastroj pak ajrin
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 18:25   #248
Sia
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 95
Thanks: 0
Thanked 31 Times in 21 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Sia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Mekanizmi mbrojtes i nje bubureci,i cili mbasi gelltitet nga nje bretkose qendron i gjalle 88 minuta brenda. Kjo fale disa gazrash qe leshon dhe qe e bejne bretkosen ta vjelli buburecin .

Sapo e lexova dhe me beri pershtypje
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sia pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 20:35   #249
B.E.V
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 154
Thanks: 20
Thanked 35 Times in 32 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
B.E.V ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Duke biseduar ne njeren sot me thote qe i vellai i te shoqit kishte nderruar jete ne fundjave. 40 e cikez qe. :/

Para nje viti kishte ndjere dhimbje gjoksi dhe shkoi ne spital. Atje i zbuluan qe veshkat ishin shume rende dhe filloi dializen urgjent. Ne mars do bente transplant veshke. Nderkohe nje vit qe bente dialize dy here ne jave te mart dhe te premte.
Te premten e kaluar kishte ca pune dhe e shtyu per te shtunen ne mengjes. I hipi te shtunen autobuzit me te shoqen dhe 10 min larg spitalit ndien dhimbje gjoksi. I thote merr ambulancen se nuk ndihem mire. Kur erdhi ambulanca ai sishte me dhe nje dore mbante fustanin e tr shoqes. U munduan tia hapnin por smunden e perfundimisht e prene me gersher fustanin. Ne spital e deklaruan qe kishte nderruar jete.
Me te shoqen njifeshin qe ne shkolle dhe u martuan dhe pse familja e tij qe kunder per shkak te diferencave.

Jeta e njeriut..sot jemi neser sjemi.
Me ben pershtypje ky shkrim. Ka ca kohe qe zgjohem me ankth. Zakonisht punoj vetem e jo me larg se dje ne pune e siper me vertitej ne mendje ti them ndonje puntori te me hedh nganjehere ndonje sy ne Jam akoma ne kete dynja.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 20:51   #250
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,541
Thanks: 1,723
Thanked 2,265 Times in 1,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Bleni 50 € njė pako ushqimore dhe merrini tė dy flamujt, tė kuqin dhe kaltrin dhe shkoni te ndonje familje nė nevojė. Pyetni cilin po zgjedhni nga kėto tri gjera: Flamurin kuq e zi, kalter e verdh apo pakon ushqimore!
Do e kuptoni ēka eshte flamuri ju patriot tė facebook-ut!
Ky postim ne fb...
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 21:53   #251
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Nja dy femra te puna, me thojne na sill qokollata dhe lule neser.
I pashe njehere i them, po ju jeni te martuara nga une i doni?
ska gje me thojne, silli ti. E mire ju thashe, spo jua prish
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 22:05   #252
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 8,995
Thanks: 3,505
Thanked 3,948 Times in 1,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nja dy femra te puna, me thojne na sill qokollata dhe lule neser.
I pashe njehere i them, po ju jeni te martuara nga une i doni?
ska gje me thojne, silli ti. E mire ju thashe, spo jua prish
Ho mėr se s'bėn mėkat ti .
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 22:08   #253
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Ho mėr se s'bėn mėkat ti .
Po edhe po bera shkoj te prifti dhe i rrefehem.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 22:12   #254
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 8,995
Thanks: 3,505
Thanked 3,948 Times in 1,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Po edhe po bera shkoj te prifti dhe i rrefehem.
Rezultatdhėnės ?
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 22:14   #255
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Rezultatdhėnės ?
Sme la truri.
Ti cplan ke per neser?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2018, 22:58   #256
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 8,995
Thanks: 3,505
Thanked 3,948 Times in 1,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Sme la truri.
Ti cplan ke per neser?
S'ta tregoj se je kopjac idesh

Tema!
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 14-02-2018, 12:15   #257
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 8,995
Thanks: 3,505
Thanked 3,948 Times in 1,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Flakėt i tregoj ma vonė.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180214_083958.jpg (21.2 KiloByte, 24 shikimet)
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 12:25   #258
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
S'ta tregoj se je kopjac idesh
Ca kopjac? Une i bleva 4 kuti ne forme zemre me qokollata per vete. Do ja jap atyre te puna.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 12:32   #259
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 9,278
Thanks: 5,660
Thanked 2,752 Times in 1,658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nja dy femra te puna, me thojne na sill qokollata dhe lule neser.
I pashe njehere i them, po ju jeni te martuara nga une i doni?
ska gje me thojne, silli ti. E mire ju thashe, spo jua prish
Mire e ka thene Kurt nuk duhet meshkujt dhe femrat te punojne bashke
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-02-2018, 12:34   #260
zirconium
V.I.P
 
Avatari i zirconium
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,977
Thanks: 219
Thanked 1,610 Times in 1,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pershtypje sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mire e ka thene Kurt nuk duhet meshkujt dhe femrat te punojne bashke
Une per vete i bleva 4 copa kartoni ne forme zemre gjithe femrave te vendi im i punes.

Me dashuri e me qetesi.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur