Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-06-2017, 14:41   #841
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,666
Thanks: 4,444
Thanked 5,280 Times in 3,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Bisedimet mes FSHF-sė dhe Filipo Inzagit pėr stolin e pėrfaqėsueses shqiptare nuk kanė bėrė bujė vetėm nė Shqipėri, por edhe pėrtej Adriatikut ku tekniku aktual i Venecias padyshim qė ėshtė njė emėr shumė i njohur dhe ku karriera e tij ndiqet me shumė interes.Lajmet pėr vijimėsinė e kėtyre bisedimeve shfaqeshin gjerėsisht jo vetėm nė brendėsinė e gazetave mė tė mėdha sportive nė Itali, por edhe nė faqet e para tė tyre, duke njohur interesin e madh rreth ish-sulmuesit tė Milanit.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2017, 19:53   #842
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,708
Thanks: 9
Thanked 372 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Panuci fton tre futbollist te ri ne kombetare

Nuk do tė mungojne risite ne grumbullimin e pare te Kombetares shqiptare te futbollit nen drejtimin e Kristian Panucit.

Hysen Memolla,25 vj.Kavaje - mbrojtes i majte i Hajdukut
Do te rivalizoje me Alijin per te zene vendin e Agollit.


Ivan Balliu,25 vj. Caldes de Malavela Esp - mbrojtes i djathte Metz
Do te jete zavendesues i Hysaj


Valon Ahmeti,22 vj. Oher Mkd - mesfushor Nk Maribor
Ne te kaluaren ka veshur fanellen e pėrfaqesueses Shpresa.Mesfushor organizativ cilsor,do te luaj me Mariborin kete vit ne Champions League.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 23-08-2017, 20:25   #843
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,392
Thanks: 767
Thanked 358 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Intuita me thote qe Valon Ahmeti do jete nje super zbulim si talent, njekohesishte ka per te shperthyer ne Champions me Maribor...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 17:14   #844
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,036
Thanks: 620
Thanked 591 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Ore...ēa patriotėsh jeni ju?! Asnjė koment rreth lojės sė kombėtares sot?!!!??
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 17:21   #845
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,876
Thanks: 8,999
Thanked 8,278 Times in 4,810 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 462
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Ēa komenti tu bėsh kėtyre, me Lihteshtejnin mendo me Italinė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 17:36   #846
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,876
Thanks: 8,999
Thanked 8,278 Times in 4,810 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 462
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

2 me zero Beu.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 17:41   #847
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,036
Thanks: 620
Thanked 591 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēa komenti tu bėsh kėtyre, me Lihteshtejnin mendo me Italinė.
Po luajnė I me Izraelin nė Elbasan. Megithatė golat kan rėndėsi pėr golavarazh.

Na leverdis Itali vs Spanjė tė dali barazim.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 17:45   #848
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,876
Thanks: 8,999
Thanked 8,278 Times in 4,810 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 462
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin

Na leverdis Itali vs Spanjė tė dali barazim.
Tė dalin si tė duan ato ne do na gėdhėndin mirė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 02-09-2017, 18:29   #849
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,036
Thanks: 620
Thanked 591 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė dalin si tė duan ato ne do na gėdhėndin mirė.
Po...por mė mirė barazim ata por edhe Maqedonia me Izraelin.

Po kėta pasardhėsit e Aleksandėrit nga Kaukazi pse e kan lėvizur lojėn me ne tė Martėn nga Shkupi?

Shkupi ka mė shumė turkofia se shqiptarė
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 18:33   #850
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,263
Thanks: 10,298
Thanked 5,720 Times in 3,859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Agreeeeeeeeeeeee
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2017, 23:12   #851
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,708
Thanks: 9
Thanked 372 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Po kėta pasardhėsit e Aleksandėrit nga Kaukazi pse e kan lėvizur lojėn me ne tė Martėn nga Shkupi?
Per shkak se Shkupi eshte gjysma me shqiptar,gati krejt stadiumi do te ishte me Shqipnin....per ate kane ikur ne Strumice.
Do te ndiheshin maqedonet si mysafir dhe do te kishte incidente.
Citim:
Shkupi ka mė shumė turkofia se shqiptarė
Turkofia a ?!! apo don me thane turkofila...

Aloooo Shkupi vlon nga shqiptaret...kur kane jetuar shqiptaret ne Shkup kryeqendren e Dardanise,Tirana juaj ka qene katun,fshat,- ne mos edhe aq.
Pssst mos ta ndiej edhe nje here kete fjale.

****
Shqiperi - Lihtenshtajn 2:0
Roshi
Agolli
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2017, 02:29   #852
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,392
Thanks: 767
Thanked 358 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer{A_N_G_E_L_69} ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Tre ndeshjet e ardhshme marim 9 pike, dhe te shpresojme per vendin e dyte
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2017, 03:25   #853
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,708
Thanks: 9
Thanked 372 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Tre ndeshjet e ardhshme marim 9 pike, dhe te shpresojme per vendin e dyte
Pse jo ,e mundim Maqedonin,Italine dhe Spanjen...21 pike ,po na mungon fitorja nda Izraelit...24 pike dhe shkuam ne KB.
Ta mundim vetem Maqedonin,mjafton.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2017, 07:20   #854
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,981
Thanks: 132
Thanked 304 Times in 184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Tre ndeshjet e ardhshme marim 9 pike, dhe te shpresojme per vendin e dyte
Te ruajne vendin e trete dhe te marin maksimumin nga ndeshjet e mbetura.
Shanset per vendin e dyte jane zero
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i 3d1 pėlqehet nga
i vjetėr 03-09-2017, 08:27   #855
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,263
Thanks: 10,298
Thanked 5,720 Times in 3,859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Si kuptova keta qe napen gollat......sikur qliruan trojet
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 17:29   #856
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,666
Thanks: 4,444
Thanked 5,280 Times in 3,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Strumica a e jep TVSH_ja ndeshjen?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 17:30   #857
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,036
Thanks: 620
Thanked 591 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Kap pėrshtypjen se kėta kopilat e Rusisė nė Ballkan do ta terrorizojnė kombėtaren tonė, sotė!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 17:58   #858
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,263
Thanks: 10,298
Thanked 5,720 Times in 3,859 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Gruevski iku...zivela zaev.
IDIOT narod.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 18:42   #859
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,666
Thanks: 4,444
Thanked 5,280 Times in 3,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Forza Albania
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 05-09-2017, 18:59   #860
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,935
Thanks: 3,967
Thanked 4,480 Times in 2,255 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Mbaroi ?
Se pashė dot.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur