Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-07-2017, 14:26   #121
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,907
Thanks: 5,757
Thanked 4,025 Times in 2,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
cooli nuk e meriton kete qe po i ben kur andej eshte nate dhe ai sheh endrra me ty .....


a te vdes une per coolin jarebi
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:27   #122
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,082
Thanks: 3,821
Thanked 7,952 Times in 2,718 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin


a te vdes une per coolin jarebi
ky postim do te fshihet me arsyen " jashte teme"
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:28   #123
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 28,279
Thanks: 10,169
Thanked 11,800 Times in 4,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 309
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje👋

te drejt kemi, jemi ilozuar nga njerzit sna pelqen te fusim te panjour ne kete grupin qe kemi krijuar
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:28   #124
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,907
Thanks: 5,757
Thanked 4,025 Times in 2,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
ky postim do te fshihet me arsyen " jashte teme"
joooooooo please mos e fshi se si prishet mendja nga une coolit jo
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:29   #125
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 3
Thanked 1,438 Times in 718 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
te drejt kemi, jemi ilozuar nga njerzit sna pelqen te fusim te panjour ne kete grupin qe kemi krijuar
Shih shih, e pse nuk po na largoni meshkujt e ri qe po vin ne forum, e po na rrisin konkurencen neve, por po reagoni ndaj femrave te reja ( qe syt lot po me mbushen, per fluturen su u duke qe ishte vajze e sinqerte dhe e mire).
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:30   #126
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,082
Thanks: 3,821
Thanked 7,952 Times in 2,718 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
joooooooo please mos e fshi se si prishet mendja nga une coolit jo
jo mi per ate, po du qe te shofi vetem sesa flirtiese je kur ai seshte

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:34   #127
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,907
Thanks: 5,757
Thanked 4,025 Times in 2,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
jo mi per ate, po du qe te shofi vetem sesa flirtiese je kur ai seshte

le ta dije qe flirti eshte ushqim per shpirtin tim
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-07-2017, 14:43   #128
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,082
Thanks: 3,821
Thanked 7,952 Times in 2,718 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje👋

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
le ta dije qe flirti eshte ushqim per shpirtin tim


amerikont kane dhimokraci xhanem ....
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-07-2017, 15:10   #129
Butterfly Girl
Anėtar
 
Avatari i Butterfly Girl
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 24
Thanks: 32
Thanked 5 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Butterfly Girl ėshtė nė rrugė tė mbarė
Hello

Butterfly is here
Butterfly Girl nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-07-2017, 15:17   #130
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 1,636
Thanks: 42
Thanked 415 Times in 261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Onyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyerOnyx ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hello

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Butterfly Girl Shiko postimin
Butterfly is here
Mire se vjen, shpresoj diskutime te kendshme
Onyx nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 07-07-2017, 15:18   #131
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 5,385
Thanks: 5,366
Thanked 3,625 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hello

hello hello ,
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 07-07-2017, 15:30   #132
Butterfly Girl
Anėtar
 
Avatari i Butterfly Girl
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 24
Thanks: 32
Thanked 5 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Butterfly Girl ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Hello

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Mire se vjen, shpresoj diskutime te kendshme
Faleminderit
Mire se ju gjeta
Butterfly Girl nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-07-2017, 16:00   #133
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,018
Thanks: 4,125
Thanked 2,131 Times in 1,022 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hello

Hello Butterfly !

Hello Kitty !
Hello Al(lbanian)!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur