Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2017, 22:10   #21
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 3,384
Thanks: 1,183
Thanked 1,129 Times in 706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Jo patjeter duhet te jete njeriu i pasur sikur ti kishte themi 5, 10 o 50 Mila ojra nuk do ishte keq, jo per gjo, po ti kete o blene ndonje bombone o ēakullate kur te dal ne sheti
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2017, 23:48   #22
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 3,492
Thanks: 1,451
Thanked 1,718 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Pse jo. Po te isha e pasur do arrija te kisha me shume kohe per veten, te shpenzoja ne shume kohe me familjen se me koleget e femijet e botes. Te pakten nga ana finaciare do ishe rehat.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 01:32   #23
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Postime: 4,682
Thanks: 1,135
Thanked 656 Times in 356 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
sja vlen por nese ndodhet nuk do bej njeren


Jam 200% e sigurte qe ju nuk jeni Xhina por ja keni vjedhur accountin asaj. Rexhi i vertete nuk do e jepte kurre nje pergjigje te tille pasi te vret per leke.

Ky account do konfiskohet dhe do i dorezohet te zonjes.

Flm per mirekuptimin!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Esther pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 02:28   #24
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 9,185
Thanks: 6,103
Thanked 1,888 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

A ja vlen te behesh i pasur?

Asnje nga antaret (perfshire dhe mua) s'e ka lexuar artikullin te plote.

Elioti, na e paska nakatosur fare temen. Temen e ka hapur per parane dhe ndermjet flet per ndergjgjen dhe jo-ndergjegjen...


Citim:
...
He, a e kuptuat o torollake se si ju punon mbrapsh truri?
Ne pergjithesi ke gjithnje subjektivisht te drejte(nga truri yt kaqol), por objektivisht nuk ke kurre te drejte(te themi je jashte programit)
....
Shume here, ajo qe ke ne mendje(kur beson veten) nuk korrispondon aspak me ate qe gjendet ne mendjen e pandergjegjshme dhe eshte pikerisht ky shkaku i keqkuptimeve pasi ne te pandergjegjshmen (te panjohuren) ka besime (apo dyshime) qe njerezit nuk do pranonin kurre qe t'i kishin. Per shembull nje moderator i bindur e paqesor i forumit mund te kete si program te ndergjegjshem konfliktin me sharje me kolege e anetare si zgjidhje te vetme.
Pasi e zbulova kete personalisht u shokova.
Ja lexojeni dhe nje here temen dhe pastaj vendosni per te shkruar me tej.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2017, 09:39   #25
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,088
Thanks: 45
Thanked 601 Times in 432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Ndergjegjshmerisht dhe pandergjegjshmerisht them se ja vlen.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 10:09   #26
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,985
Thanks: 3,640
Thanked 2,690 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Ndergjegjshmerisht dhe pandergjegjshmerisht them se ja vlen.
Pse ja vlen ?
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2017, 10:19   #27
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,088
Thanks: 45
Thanked 601 Times in 432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Pse ja vlen ?
Pasuri do te thote me teper mireqenie, siguri, mundesi per veten dhe familjen tende.

Pse sja vlen?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 10:23   #28
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,985
Thanks: 3,640
Thanked 2,690 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Pasuri do te thote me teper mireqenie, siguri, mundesi per veten dhe familjen tende.

Pse sja vlen?
Nuk thashe qe nuk ja vlene !

Perpos atyre qe permende me larte, pasuri do te thote edhe shpejtesi, fuqi dhe dije.

Deri me sot, te gjithe te pasurit qe kam takuar njekohesisht ishin edhe shume intelegjent dhe te dijshem.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-07-2017 nė 10:25
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 10:25   #29
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,088
Thanks: 45
Thanked 601 Times in 432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Fuqin mund ta kuptoj dhe si pushtet por shpejtesine nuk e lidh dot.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2017, 10:29   #30
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,985
Thanks: 3,640
Thanked 2,690 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Fuqin mund ta kuptoj dhe si pushtet por shpejtesine nuk e lidh dot.
Eh po ne kapitalizem nuk ka barazi. Shpejtesia eshte perparesia ketu te ecesh perpara me shpejte. Te zhvillohesh.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 08-07-2017 nė 10:32
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 10:30   #31
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 3,384
Thanks: 1,183
Thanked 1,129 Times in 706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Pse jo. Po te isha e pasur do arrija te kisha me shume kohe per veten, te shpenzoja ne shume kohe me familjen se me koleget e femijet e botes. Te pakten nga ana finaciare do ishe rehat.
Mire e tha, mo mire e tha, pa harruar edhe tjetren qe eshte ai inercioni qe terheq nga ajo shume, do beje edhe me shume se shume, do investoj icik ketu, edhe ketu pse jo edhe ketu. Gje qe edhe te merr koncentrim te mendjes, kohes dhe rritet pergjegjesia, por edhe frika, mos te ikin per pambuk
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2017, 15:52   #32
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Postime: 1,420
Thanks: 225
Thanked 250 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
CERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Politikanėt tanė (Shqipni,Kosovė,Maqedoni ....) e kanė ba pyetjen ndryshe : A ja vlen me u ba i pasun me ēdo kusht?
Pėrgjigjėja e tyne : PO
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CERMENIKASI pėlqehet nga
i vjetėr 08-07-2017, 22:02   #33
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,241
Thanks: 321
Thanked 1,767 Times in 993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

.....jo
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2017, 22:05   #34
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 7,906
Thanks: 0
Thanked 1,551 Times in 827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A ja vlen te behesh i pasur?

Ndoshta ja vlen por une asnjehere nuk e kam pasur perparesi.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur