Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ka shoke te vertete ...??
Mundet 14 22.95%
Po 34 55.74%
Jo 13 21.31%
Votues: 61. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-08-2016, 18:47   #181
Prudence
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2012
Shuma e pikėve qė jep: 45
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
shiko njehere veten
nese e shikon veten si shok/shoqe e vertet ndaj nje tjetri ose te tjereve atehere ne syte e tu duhet te kete.

mendoj qe jam se.

Me ka ndodh te zhgenjehem. Jo ne gjera te medha, per te cilat s'jane vene ndonje here ne prove, por ne vogelsira nga ku kam arritur te kuptoj qe nuk mund ta kem shoqe per koke.

psh nje rast. Shoqe zyre, goxha alegri dhe mirekuptim. Ajo eshte pak uf buf si natyre dhe pale sa e sa here shan e percmon te tjeret. Here me te drejte e here jo. Mgjt,nuk ia kam mbajt ison. Qellon qe e ftojne ne nje ditelindje dhe kishte shume pjesetar te grupi qe ka share me oke, mgj prap sprish pune(une sdija gje per ftesen e saj). E marr vesh nga nje foto ne fb dhe e pyeta(doja ta pyesja per te pare cdo thoshte)se ku ishte aty.... e kuptova qe u ndodh keq, sepse i kushtoi perqendrim fotos si per tu ftilluar e pastaj tha: "Tek ditelindja e filankes kur ti ishe me leje". ( genjeu). Ditelindja e filankes nuk perkonte me leje time, kishte diference 2 muaj.
konkluzioni im:
1.Fshehu me paramendim nje informacion i cili skish aspak pse te me bente mua keq(une nuk kisha pse te isha e ftuar se skisha sh shoqeri),po edhe sikur te kisha...... nuk kishte pse te fshihej,,,,se une hap zorret e barkut me te.
2. Genjeu, pasi e pyeta, me shpresen qe ma hodhi.
3. Per kaq pak gje dhe AJO beri s'kuthen, mendo per dicka te rendesishme.

dhe me vjen keq, e i them vetes...po si nuk di te vleresoje ke kah ne krah. Fol e qesh gjithe kohen, ajo vet vjen cdo mengjes mamur dhe vetem ankohet. As nuk e remoj e as nuk e ve ne siklet. Vetem miresi shperndaj me sjelljen, por jo,......perfundimi eshte se gjithkush ka sensoret e vet. Ajo eshte skuthe dhe kaq...s'di te beje ndryshe.

keshtu qe dhe une si perfundim, se u zgjata shume.....fol e qesh jam, por mike per koke nuk e kam dhe sdo ta bej.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 06-08-2016, 18:52   #182
thirsty
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
mendoj qe jam se.

Me ka ndodh te zhgenjehem. Jo ne gjera te medha, per te cilat s'jane vene ndonje here ne prove, por ne vogelsira nga ku kam arritur te kuptoj qe nuk mund ta kem shoqe per koke.

psh nje rast. Shoqe zyre, goxha alegri dhe mirekuptim. Ajo eshte pak uf buf si natyre dhe pale sa e sa here shan e percmon te tjeret. Here me te drejte e here jo. Mgjt,nuk ia kam mbajt ison. Qellon qe e ftojne ne nje ditelindje dhe kishte shume pjesetar te grupi qe ka share me oke, mgj prap sprish pune(une sdija gje per ftesen e saj). E marr vesh nga nje foto ne fb dhe e pyeta(doja ta pyesja per te pare cdo thoshte)se ku ishte aty.... e kuptova qe u ndodh keq, sepse i kushtoi perqendrim fotos si per tu ftilluar e pastaj tha: "Tek ditelindja e filankes kur ti ishe me leje". ( genjeu). Ditelindja e filankes nuk perkonte me leje time, kishte diference 2 muaj.
konkluzioni im:
1.Fshehu me paramendim nje informacion i cili skish aspak pse te me bente mua keq(une nuk kisha pse te isha e ftuar se skisha sh shoqeri),po edhe sikur te kisha...... nuk kishte pse te fshihej,,,,se une hap zorret e barkut me te.
2. Genjeu, pasi e pyeta me shpresen qe ma hodhi.

dhe me vjen keq, e i them vetes...po si nuk di te vleresoje ke kah ne krah. Fol e qesh gjithe kohen, ajo vet vjen cdo mengjes mamur dhe vetem ankohet. As nuk e remoj e as nuk e ve ne siklet. Vetem miresi shperndaj me sjelljen, por jo,......perfundimi eshte se gjithkush ka sensoret e vet. Ajo eshte skuthe dhe kaq...s'di te beje ndryshe.

keshtu qe dhe une si perfundim, se u zgjata shume.....fol e qesh jam, por mike per koke nuk e kam dhe sdo ta bej.
haha Prudence sa gjate i re nejse mire bere qe e nxore

po flisja per temen ne pergjithesi

atehere ti ate e ke kolege, jo shoqe, ose "shoqe"
i vjetėr 06-08-2016, 18:58   #183
Prudence
V.I.P

Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
haha Prudence sa gjate i re nejse mire bere qe e nxore

po flisja per temen ne pergjithesi

atehere ti ate e ke kolege, jo shoqe, ose "shoqe"
mire pra, i kam dhene afrimitet....kemi dale mbasditeve, darave, kemi hyre tek shtepite e njera tjetres...e ja kshu
i vjetėr 06-08-2016, 19:19   #184
thirsty
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm

Citim:
mire pra, i kam dhene afrimitet....kemi dale mbasditeve, darave, kemi hyre tek shtepite e njera tjetres...e ja kshu

rendesi ka te kalosh mire, te tjerat mire thuaji edhe ne kosh

ika un te pi nje pije
kalofhs bukur
i vjetėr 06-08-2016, 21:05   #185
Xhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm

Citim:
mendoj qe jam se.

konkluzioni im:
2. Genjeu, pasi e pyeta, me shpresen qe ma hodhi.

me ka ndodhur dicka e tille me nje shoqen time ne kolegj…vajze e mire, dhe shpenzonim kohe ne shkolle bashk meqe kishim disa klasa te perbashketa….por kur benim plan per dicka ajo me thoshte "oh smundem te vij sepse etc etc" bente nje excuse familiar apo nuk ndihej mire, kur ne te vertet po shkonte me shoqerin tjeter ne klub apo plazh etc. Nuk me thoshte troc qe e ndryshovi planin per te vajtur me shoqerin e saj, qe mua sdo me mbetej qejfi sepse edhe te me ftonte nuk do shkoja, por prap me la nje shije te keq. Desha ta kisha shoqe te mire, por e di qe nuk i permbushte gjithe kriteret
i vjetėr 06-08-2016, 21:40   #186
Elian70
Photoshop

Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
me ka ndodhur dicka e tille me nje shoqen time ne kolegj…vajze e mire, dhe shpenzonim kohe ne shkolle bashk meqe kishim disa klasa te perbashketa….por kur benim plan per dicka ajo me thoshte "oh smundem te vij sepse etc etc" bente nje excuse familiar apo nuk ndihej mire, kur ne te vertet po shkonte me shoqerin tjeter ne klub apo plazh etc. Nuk me thoshte troc qe e ndryshovi planin per te vajtur me shoqerin e saj, qe mua sdo me mbetej qejfi sepse edhe te me ftonte nuk do shkoja, por prap me la nje shije te keq. Desha ta kisha shoqe te mire, por e di qe nuk i permbushte gjithe kriteret

Pse?!?! Ti tashme e ke gjetur shoqen e jetes
i vjetėr 06-08-2016, 21:43   #187
Xhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Photoshop Shiko postimin
Pse?!?! Ti tashme e ke gjetur shoqen e jetes
jo akoma, vec shokun e jetes kam gjetur deri tani
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 07-06-2017, 16:13   #188
Baardy_
Super Anėtar

Data e antarėsimit: May 2017
Vendndodhja: Ne zvicer
Shuma e pikėve qė jep: 14
Baardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarė

Natyrisht se ka .
Baardy_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 19:57   #189
Mistrece
.

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 152
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm

Zoti bekofte miqesine.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 20:02   #190
Anita
V.I.P

Data e antarėsimit: Oct 2016
Shuma e pikėve qė jep: 31
Anita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėmAnita i pazėvėndėsueshėm

Besoj se po,por jane shume te rralle...personalisht ndihem me fat qe kam njohur nje te tille...!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 21:33   #191
YOKO
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Shuma e pikėve qė jep: 135
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm

Besoj qe po. Une po per vete, por kemi lidhje gjaku. Lol
i vjetėr 11-07-2017, 01:27   #192
Vatra
Anėtar i ri

Data e antarėsimit: Jul 2017
Shuma e pikėve qė jep: 0
Vatra ėshtė nė rrugė tė mbarė

Shok te vertete nuk ka.Me kujtohet nje thenie e Sai Babes " nese miqesia mes dy njerezve nuk shkon deri ne vdekje,ajo as qe ka qene miqesi "
Vatra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2017, 08:21   #193
Miranda
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2014
Shuma e pikėve qė jep: 9
Miranda ka mbyllur reputacionin

Jo,nuk mendoj se ka.
Por gjithsesi personalisht me ka ecur shoqnia me mir me meshkuj sesa me femra.
Jo per gje po femrat jan me interesaxhie dhe me servile,ne krahasim me meshkujt.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2017, 22:31   #194
Prudence
V.I.P

Mbase dhe ka.... ne filma e ne libra kam pare w lexuar, mua sme ka qelluar ama.
i vjetėr 22-07-2017, 21:30   #195
Elian70
Photoshop

Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm

Ku eshte dallimi i shokut me mikun?
i vjetėr 23-07-2017, 22:42   #196
Bad_Teacher
*Eat Me*

Data e antarėsimit: Dec 2012
Shuma e pikėve qė jep: 123
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Shoke jo, shoqe po.
i vjetėr 23-07-2017, 22:55   #197
73ka
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2015
Shuma e pikėve qė jep: 9
73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
1-Mundet..
2-Po
3-Jo

Po, ka.. si jo?!

Ata jan te part qi te kritikojn!!!
73ka nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2017, 23:03   #198
Hope
tu ne vis qu'une fois

Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Shuma e pikėve qė jep: 32
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm

Ka po jan te pakt ata qe jan
i vjetėr 25-07-2017, 13:58   #199
Hawk
V.I.P

Data e antarėsimit: Nov 2014
Shuma e pikėve qė jep: 62
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm

Besoj qe po.
i vjetėr 25-07-2017, 14:26   #200
par
V.I.P

Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Shuma e pikėve qė jep: 54
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm

Shume e veshtire, interesi po shterron virtytet njerezore.

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim