Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ka shoke te vertete ...??
Mundet 14 22.58%
Po 35 56.45%
Jo 13 20.97%
Votues: 62. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-08-2016, 18:47   #181
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,181
Thanks: 2,082
Thanked 3,924 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
shiko njehere veten
nese e shikon veten si shok/shoqe e vertet ndaj nje tjetri ose te tjereve atehere ne syte e tu duhet te kete.

mendoj qe jam se.

Me ka ndodh te zhgenjehem. Jo ne gjera te medha, per te cilat s'jane vene ndonje here ne prove, por ne vogelsira nga ku kam arritur te kuptoj qe nuk mund ta kem shoqe per koke.

psh nje rast. Shoqe zyre, goxha alegri dhe mirekuptim. Ajo eshte pak uf buf si natyre dhe pale sa e sa here shan e percmon te tjeret. Here me te drejte e here jo. Mgjt,nuk ia kam mbajt ison. Qellon qe e ftojne ne nje ditelindje dhe kishte shume pjesetar te grupi qe ka share me oke, mgj prap sprish pune(une sdija gje per ftesen e saj). E marr vesh nga nje foto ne fb dhe e pyeta(doja ta pyesja per te pare cdo thoshte)se ku ishte aty.... e kuptova qe u ndodh keq, sepse i kushtoi perqendrim fotos si per tu ftilluar e pastaj tha: "Tek ditelindja e filankes kur ti ishe me leje". ( genjeu). Ditelindja e filankes nuk perkonte me leje time, kishte diference 2 muaj.
konkluzioni im:
1.Fshehu me paramendim nje informacion i cili skish aspak pse te me bente mua keq(une nuk kisha pse te isha e ftuar se skisha sh shoqeri),po edhe sikur te kisha...... nuk kishte pse te fshihej,,,,se une hap zorret e barkut me te.
2. Genjeu, pasi e pyeta, me shpresen qe ma hodhi.
3. Per kaq pak gje dhe AJO beri s'kuthen, mendo per dicka te rendesishme.

dhe me vjen keq, e i them vetes...po si nuk di te vleresoje ke kah ne krah. Fol e qesh gjithe kohen, ajo vet vjen cdo mengjes mamur dhe vetem ankohet. As nuk e remoj e as nuk e ve ne siklet. Vetem miresi shperndaj me sjelljen, por jo,......perfundimi eshte se gjithkush ka sensoret e vet. Ajo eshte skuthe dhe kaq...s'di te beje ndryshe.

keshtu qe dhe une si perfundim, se u zgjata shume.....fol e qesh jam, por mike per koke nuk e kam dhe sdo ta bej.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 06-08-2016, 18:52   #182
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,541
Thanks: 1,543
Thanked 1,469 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
mendoj qe jam se.

Me ka ndodh te zhgenjehem. Jo ne gjera te medha, per te cilat s'jane vene ndonje here ne prove, por ne vogelsira nga ku kam arritur te kuptoj qe nuk mund ta kem shoqe per koke.

psh nje rast. Shoqe zyre, goxha alegri dhe mirekuptim. Ajo eshte pak uf buf si natyre dhe pale sa e sa here shan e percmon te tjeret. Here me te drejte e here jo. Mgjt,nuk ia kam mbajt ison. Qellon qe e ftojne ne nje ditelindje dhe kishte shume pjesetar te grupi qe ka share me oke, mgj prap sprish pune(une sdija gje per ftesen e saj). E marr vesh nga nje foto ne fb dhe e pyeta(doja ta pyesja per te pare cdo thoshte)se ku ishte aty.... e kuptova qe u ndodh keq, sepse i kushtoi perqendrim fotos si per tu ftilluar e pastaj tha: "Tek ditelindja e filankes kur ti ishe me leje". ( genjeu). Ditelindja e filankes nuk perkonte me leje time, kishte diference 2 muaj.
konkluzioni im:
1.Fshehu me paramendim nje informacion i cili skish aspak pse te me bente mua keq(une nuk kisha pse te isha e ftuar se skisha sh shoqeri),po edhe sikur te kisha...... nuk kishte pse te fshihej,,,,se une hap zorret e barkut me te.
2. Genjeu, pasi e pyeta me shpresen qe ma hodhi.
3. Per kaq pak gje dhe AJO beri s'kuthen, mendo per dicka te rendesishme.

dhe me vjen keq, e i them vetes...po si nuk di te vleresoje ke kah ne krah. Fol e qesh gjithe kohen, ajo vet vjen cdo mengjes mamur dhe vetem ankohet. As nuk e remoj e as nuk e ve ne siklet. Vetem miresi shperndaj me sjelljen, por jo,......perfundimi eshte se gjithkush ka sensoret e vet. Ajo eshte skuthe dhe kaq...s'di te beje ndryshe.

keshtu qe dhe une si perfundim, se u zgjata shume.....fol e qesh jam, por mike per koke nuk e kam dhe sdo ta bej.
haha Prudence sa gjate i re nejse mire bere qe e nxorepo flisja per temen ne pergjithesi

atehere ti ate e ke kolege, jo shoqe, ose "shoqe"
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2016, 18:58   #183
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,181
Thanks: 2,082
Thanked 3,924 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
haha Prudence sa gjate i re nejse mire bere qe e nxorepo flisja per temen ne pergjithesi

atehere ti ate e ke kolege, jo shoqe, ose "shoqe"
mire pra, i kam dhene afrimitet....kemi dale mbasditeve, darave, kemi hyre tek shtepite e njera tjetres...e ja kshu
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2016, 19:19   #184
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,541
Thanks: 1,543
Thanked 1,469 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
mire pra, i kam dhene afrimitet....kemi dale mbasditeve, darave, kemi hyre tek shtepite e njera tjetres...e ja kshu


rendesi ka te kalosh mire, te tjerat mire thuaji edhe ne kosh

ika un te pi nje pije
kalofhs bukur
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2016, 21:05   #185
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,475
Thanks: 10,931
Thanked 13,034 Times in 5,251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
mendoj qe jam se.

Me ka ndodh te zhgenjehem. Jo ne gjera te medha, per te cilat s'jane vene ndonje here ne prove, por ne vogelsira nga ku kam arritur te kuptoj qe nuk mund ta kem shoqe per koke.

psh nje rast. Shoqe zyre, goxha alegri dhe mirekuptim. Ajo eshte pak uf buf si natyre dhe pale sa e sa here shan e percmon te tjeret. Here me te drejte e here jo. Mgjt,nuk ia kam mbajt ison. Qellon qe e ftojne ne nje ditelindje dhe kishte shume pjesetar te grupi qe ka share me oke, mgj prap sprish pune(une sdija gje per ftesen e saj). E marr vesh nga nje foto ne fb dhe e pyeta(doja ta pyesja per te pare cdo thoshte)se ku ishte aty.... e kuptova qe u ndodh keq, sepse i kushtoi perqendrim fotos si per tu ftilluar e pastaj tha: "Tek ditelindja e filankes kur ti ishe me leje". ( genjeu). Ditelindja e filankes nuk perkonte me leje time, kishte diference 2 muaj.
konkluzioni im:
1.Fshehu me paramendim nje informacion i cili skish aspak pse te me bente mua keq(une nuk kisha pse te isha e ftuar se skisha sh shoqeri),po edhe sikur te kisha...... nuk kishte pse te fshihej,,,,se une hap zorret e barkut me te.
2. Genjeu, pasi e pyeta, me shpresen qe ma hodhi.
3. Per kaq pak gje dhe AJO beri s'kuthen, mendo per dicka te rendesishme.

dhe me vjen keq, e i them vetes...po si nuk di te vleresoje ke kah ne krah. Fol e qesh gjithe kohen, ajo vet vjen cdo mengjes mamur dhe vetem ankohet. As nuk e remoj e as nuk e ve ne siklet. Vetem miresi shperndaj me sjelljen, por jo,......perfundimi eshte se gjithkush ka sensoret e vet. Ajo eshte skuthe dhe kaq...s'di te beje ndryshe.

keshtu qe dhe une si perfundim, se u zgjata shume.....fol e qesh jam, por mike per koke nuk e kam dhe sdo ta bej.
me ka ndodhur dicka e tille me nje shoqen time ne kolegj…vajze e mire, dhe shpenzonim kohe ne shkolle bashk meqe kishim disa klasa te perbashketa….por kur benim plan per dicka ajo me thoshte "oh smundem te vij sepse etc etc" bente nje excuse familiar apo nuk ndihej mire, kur ne te vertet po shkonte me shoqerin tjeter ne klub apo plazh etc. Nuk me thoshte troc qe e ndryshovi planin per te vajtur me shoqerin e saj, qe mua sdo me mbetej qejfi sepse edhe te me ftonte nuk do shkoja, por prap me la nje shije te keq. Desha ta kisha shoqe te mire, por e di qe nuk i permbushte gjithe kriteret
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2016, 21:40   #186
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,348
Thanks: 207
Thanked 1,021 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
me ka ndodhur dicka e tille me nje shoqen time ne kolegj…vajze e mire, dhe shpenzonim kohe ne shkolle bashk meqe kishim disa klasa te perbashketa….por kur benim plan per dicka ajo me thoshte "oh smundem te vij sepse etc etc" bente nje excuse familiar apo nuk ndihej mire, kur ne te vertet po shkonte me shoqerin tjeter ne klub apo plazh etc. Nuk me thoshte troc qe e ndryshovi planin per te vajtur me shoqerin e saj, qe mua sdo me mbetej qejfi sepse edhe te me ftonte nuk do shkoja, por prap me la nje shije te keq. Desha ta kisha shoqe te mire, por e di qe nuk i permbushte gjithe kriteret

Pse?!?! Ti tashme e ke gjetur shoqen e jetes
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2016, 21:43   #187
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,475
Thanks: 10,931
Thanked 13,034 Times in 5,251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Photoshop Shiko postimin
Pse?!?! Ti tashme e ke gjetur shoqen e jetes
jo akoma, vec shokun e jetes kam gjetur deri tani
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 07-06-2017, 16:13   #188
Baardy_
Super Anėtar
 
Avatari i Baardy_
 
Data e antarėsimit: May 2017
Vendndodhja: Ne zvicer
Posts: 179
Thanks: 725
Thanked 358 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Baardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Natyrisht se ka .
Baardy_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 19:57   #189
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,069
Thanks: 0
Thanked 2,314 Times in 1,346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Zoti bekofte miqesine.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 20:02   #190
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 7,333
Thanks: 1,779
Thanked 2,650 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Besoj se po,por jane shume te rralle...personalisht ndihem me fat qe kam njohur nje te tille...!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2017, 21:33   #191
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 15,518
Thanks: 4
Thanked 3,101 Times in 2,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Besoj qe po. Une po per vete, por kemi lidhje gjaku. Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2017, 01:27   #192
Vatra
Anėtar i ri
 
Avatari i Vatra
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Vatra ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Shok te vertete nuk ka.Me kujtohet nje thenie e Sai Babes " nese miqesia mes dy njerezve nuk shkon deri ne vdekje,ajo as qe ka qene miqesi "
Vatra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2017, 08:21   #193
Miranda
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,572
Thanks: 114
Thanked 587 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Jo,nuk mendoj se ka.
Por gjithsesi personalisht me ka ecur shoqnia me mir me meshkuj sesa me femra.
Jo per gje po femrat jan me interesaxhie dhe me servile,ne krahasim me meshkujt.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2017, 22:31   #194
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,181
Thanks: 2,082
Thanked 3,924 Times in 1,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Mbase dhe ka.... ne filma e ne libra kam pare w lexuar, mua sme ka qelluar ama.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 21:30   #195
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,348
Thanks: 207
Thanked 1,021 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Ku eshte dallimi i shokut me mikun?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2017, 22:42   #196
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 9,119
Thanks: 936
Thanked 5,324 Times in 2,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Shoke jo, shoqe po.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2017, 22:55   #197
73ka
V.I.P
 
Avatari i 73ka
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 351
Thanks: 68
Thanked 111 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė73ka ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
1-Mundet..
2-Po
3-Jo

Po, ka.. si jo?!


Ata jan te part qi te kritikojn!!!
73ka nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2017, 23:03   #198
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,716
Thanks: 4,477
Thanked 2,606 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Ka po jan te pakt ata qe jan
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2017, 13:58   #199
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,616
Thanks: 1,776
Thanked 1,564 Times in 806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Besoj qe po.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2017, 14:26   #200
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,949
Thanks: 784
Thanked 1,140 Times in 690 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Shume e veshtire, interesi po shterron virtytet njerezore.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur