Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Mjedisi

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-07-2017, 13:29   #281
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
A nuk eshte kunder kesaj gjeje, shoqata e mbrojtjeve te shtazeve ?
nuk e di, pse me pyet mua?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 13:31   #282
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,726
Thanks: 3
Thanked 1,455 Times in 727 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
nuk e di, pse me pyet mua?
Te pyes, se ti mban mace, plus je edhe mjeke, gje qe kjo qje per mendimin tim eshte shume e quditshme. Ta sterilizosh nje gjalles qe eshte ardhe ne ket jete qe te shtohet me duket diqka shume e shpifur.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 13:31   #283
Anita
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,547
Thanks: 1,723
Thanked 2,268 Times in 1,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Kjo eshte e pa drejte per qente,edhe ata si macet e meritojne nje teme
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 13:32   #284
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Te pyes, se ti mban mace, plus je edhe mjeke, gje qe kjo qje per mendimin tim eshte shume e quditshme. Ta sterilizosh nje gjalles qe eshte ardhe ne ket jete qe te shtohet me duket diqka shume e shpifur.
mendimi yt, kot qe pyet atehere.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 13:35   #285
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,726
Thanks: 3
Thanked 1,455 Times in 727 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Po si mendimi im Broken, pse ta perkrahesh nje gje qe nuk eshte aspak humane.
Ta sterilizosh macen, vetem qe ta kesh me leht ta mbash per knaqesin tuaj apo te kush do tjeter eshte shume gabim.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2017, 13:37   #286
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Po si mendimi im Broken, pse ta perkrahesh nje gje qe nuk eshte aspak humane.
Ta sterilizosh macen, vetem qe ta kesh me leht ta mbash per knaqesin tuaj apo te kush do tjeter eshte shume gabim.
nuk eshte humane t'i lesh te shtohen e te vdesin rrugeve per mua, sepse natyra eshte shkaterruar nga njeriu. bejme cfare te mundemi per me te miren.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2017, 07:43   #287
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,109
Thanks: 9,533
Thanked 5,184 Times in 3,470 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Koshky+Sobaki=zhivotnye.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg koshki-sobaki-zhivotnye-27656.jpg (22.9 KiloByte, 94 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2017, 10:38   #288
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

i bleva nje si keto per te mbajtur ujin te paster dhe te fresket, nuk ia vari shume.te kutia shkoi menjehere

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2017, 11:01   #289
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,686
Thanks: 553
Thanked 233 Times in 155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
i bleva nje si keto per te mbajtur ujin te paster dhe te fresket, nuk ia vari shume.te kutia shkoi menjehere

adorable......
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 18:30   #290
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,726
Thanks: 3
Thanked 1,455 Times in 727 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Persona,a eshte e vertete qe macet ciftohen me lepuj ?

Ja edhe ky shkrim me habiti ne lidhje me kete qe po pyes !

http://www.macroevolution.net/cat-rabbit-hybrids.html
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 18:45   #291
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,796
Thanks: 0
Thanked 2,187 Times in 1,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Kjo eshte tema e maceve por une po sjell nje kelysh te vogel qeni. Thone qe eshte race.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_9704.jpg (23.5 KiloByte, 69 shikimet)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2017, 19:07   #292
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Persona,a eshte e vertete qe macet ciftohen me lepuj ?

Ja edhe ky shkrim me habiti ne lidhje me kete qe po pyes !

http://www.macroevolution.net/cat-rabbit-hybrids.html
Jo, eshte gjenetikisht e pamundur. Keto qe thua ti jane mace me malformacione.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2017, 14:04   #293
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2017, 11:12   #294
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Shenjat nga 'lufta' e djeshme me mian

__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2017, 22:30   #295
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,045
Thanks: 4,180
Thanked 2,143 Times in 1,028 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 31-07-2017, 08:23   #296
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Sa vjec eshte macja Fshatari?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 31-07-2017, 11:33   #297
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,045
Thanks: 4,180
Thanked 2,143 Times in 1,028 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Sa vjec eshte macja Fshatari?
I vjeter eshte. Se shpejti mbush 13 vjet.
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2017, 12:32   #298
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
I vjeter eshte. Se shpejti mbush 13 vjet.
duket, prandaj te pyeta. perkedhele edhe per mua
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2017, 12:46   #299
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,104
Thanks: 153
Thanked 939 Times in 621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
I vjeter eshte. Se shpejti mbush 13 vjet.

edhe ti me Juven????


p.s. ngaterrova citimin me foton
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2017, 22:02   #300
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 11,672
Thanks: 347
Thanked 2,349 Times in 1,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Macet. Te voglat dhe te medhate__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
Pėrgjigje

Tags
bushmen, cat, cheetah, felidae, lion, luan, mace

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur