Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-07-2017, 17:01   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 370
Thanks: 16
Thanked 193 Times in 101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

Pas transferimit tė Bonuccit nga Juventusi te Milani, “Corriere Dello Sport” ka renditur 10 shitjet mė tė hidhura pėr tifozėt juventin qė ka bėrė klubi i tyre.

Vieri

1997 – Shitet tek Atletico Madrid

Henry

1999 – Shitet tek Arsenal

Zidane

2001 – Shitet te Real Madrid

Ibrahimovic

2006 – Shitet tek Inter

Cannvaro

2006 – Shitet te Real Madrid

Vidal

2015 – Shitet te Bayern Munich

Tevez

2015 – Shitet te Boca Juniors

Pogba

2016 – Shitet te Manchester United

Morata

2016 – Shitet te Real Madrid

Bonucci

2017 – Shitet te Milan
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2017, 16:13   #2
3d1
Moderator
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,985
Thanks: 133
Thanked 303 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

kjo e bonucit eshte me e dhimbshmja...
ata te tjeret kane shku jasht italise
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2017, 16:22   #3
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,766
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

Vieri + Henry skane qene kurr te dhimbshme, qe mund te jene ber pishman po

Henry eshte konsideruar deshtim te juventusi ndersa Vieri ka luajtur vetem 1 sezon dhe max e ka arritur me Lazio+Inter.

Ne vitet e fundit vetem Ibra, Viera dhe Bonucci per shkak qe kane ikur te inter dhe milan

ai qe e ka shkruar kete ka qene me 10 vjet shikim futbolli dhe gugellim ne internet per info
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
i vjetėr 22-07-2017, 22:35   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 816 Times in 533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

na....kenaquni nje cike

https://www.facebook.com/GliAutogol/...kc&pnref=story
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 22:41   #5
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,903
Thanks: 3,743
Thanked 2,203 Times in 866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

Podga e mort falas e shit 20fishin
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 23:56   #6
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Posts: 59
Thanks: 35
Thanked 42 Times in 21 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

Asnjeri nga keto... Jo per gje, po ku kane ndjenja juventinet amon?
MrCool ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2017, 00:08   #7
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,056
Thanks: 7,732
Thanked 4,303 Times in 2,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Sono 161 le partite di serie A gią disputate tra le due squadre in totale, i bianconeri sono in vantaggio sia nel conteggio complessivo (59 vittorie totali) che nel numero di successi conquistati tra le mura amiche (in 36 occasioni). I rossoneri non sono molto lontani ma si fermano a 48 trionfi complessivi di cui 21 a San Siro. A sottolineare la grande qualitą e l'equilibrio che negli anni ha contraddistinto il confronto completano il quadro 54 pareggi, spesso spettacolari o tiratissimi. Va inoltre ricordato che sui 18 campionati di A vinti dai rossoneri in ben 12 occasioni sono arrivati i 3 punti a Torino, 3 volte č uscito il Segno X e solamente in 1 precedente il Diavolo č uscito sconfitto.

Enjoy

Tung.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur