Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-07-2017, 22:38   #1
urbantelescope
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 4
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
urbantelescope ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Okazion

Shes apartament 3+1 ne plazhin e Durresit , tek hekurudha ose prane Intesa Sao Paolo bank.

127m me Hipoteke/45.000 euro

Kati i 5 , pamje nga deti.
urbantelescope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i urbantelescope pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 14:12   #2
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Postime: 9,094
Thanks: 3,002
Thanked 2,832 Times in 1,721 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

Ka uje 24/7 ????

po ashensor????
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 15:18   #3
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 15,296
Thanks: 3,023
Thanked 3,459 Times in 2,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ka uje 24/7 ????

po ashensor????
pa ashensor te del llapa si e Verit. 300 euro metri. ka hile zoti lam

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2017, 08:54   #4
urbantelescope
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 4
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
urbantelescope ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

Me gjej nje apartament me 300 euro kudo ne Durres apo Tirane , te dorezoj celesat. Ka apartamente pa ashensor jane 60-70metra maksimumi dhe po shiten 28.000-35000 euro.
urbantelescope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 09:06   #5
urbantelescope
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 4
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
urbantelescope ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

Uje ka 24/7, eshte nder pallatet e vetme ne gjithe zone e plazhit qe ka depozita nentoke e jo ne tarrace. Ka hapesire parkimi. Ashensor nuk ka , por shkallet jane te gjera me sheshpushime 8 shkalle per kat , e nuk jane vertikale , hypte nona ime 86 vjec me ndalesa kuptohet. http://www.remax-albania.com/Apartam...s_346008001-38 ky eshte nje lajmerim i vjeter por per ide. Drejtimi eshte jug-perendim ideal. Dy ballkone me pamje frontale + 2 tualete 1 dush/1vaske.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga urbantelescope : 19-07-2017 nė 09:33
urbantelescope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i urbantelescope pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2017, 09:32   #6
urbantelescope
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 4
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
urbantelescope ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ka uje 24/7 ????

po ashensor????
Uje ka 24/7, eshte nder pallatet e vetme ne gjithe zone e plazhit qe ka depozita nentoke e jo ne tarrace. Ka hapesire parkimi. Ashensor nuk ka , por shkallet jane te gjera me sheshpushime 8 shkalle per kat , e nuk jane vertikale , hypte nona ime 86 vjec me ndalesa kuptohet. http://www.remax-albania.com/Apartam...s_346008001-38 ky eshte nje lajmerim i vjeter por per ide. Drejtimi eshte jug-perendim ideal. Dy ballkone me pamje frontale + 2 tualete 1 dush/1vaske.
urbantelescope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 09:50   #7
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 1,318
Thanks: 350
Thanked 100 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Endless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Okazion

s'qenka keq si cmim
__________________
“Even after all this time, the sun never says to the earth ‘you owe me.’”
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Endless pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur