Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-07-2017, 08:48   #301
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,081
Thanks: 0
Thanked 1,599 Times in 858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjesi.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 10:12   #302
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,490
Thanks: 460
Thanked 133 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjes Misto ;p
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 10:42   #303
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 5,324
Thanks: 4,105
Thanked 3,052 Times in 1,179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Jave te mbare te gjitheve
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 10:53   #304
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 665
Thanks: 611
Thanked 918 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Ajell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyerAjell ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Pershendetje !
Ajell nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajell pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 17:36   #305
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,521
Thanks: 0
Thanked 352 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Mirembrema Gjitheve

Pershendes sonte Socio, komshiun
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 21:49   #306
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Posts: 7,233
Thanks: 4,625
Thanked 2,475 Times in 1,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrshėndetje e mbrėmjes

Nga ballkoni i shtėpisė
ora e marrjes sė fotos: 22:42

Ju dėshiroj njė mbrėmje tė mirė, tė qetė dhe nė harmoni me bashkėndenjėsit e bashkėbiseduesit realė e virtualė!
Pėrshėndetje e vecantė pėr: Fshatari, nghi ngo, Pirati, Xhina, Sopoti
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 21:54   #307
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,090
Thanks: 687
Thanked 866 Times in 568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Kush do te me pershendese mua, se kam shume nevoje per Pak vemendje....

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 22:02   #308
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 6,818
Thanks: 2,320
Thanked 2,819 Times in 1,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Kush do te me pershendese mua, se kam shume nevoje per Pak vemendje....

E dija qė s'noton nė ujėra tė ironisė e ti.
___________________

Pėrshėndetje pėr Sami
Arben
Iron
Ariel
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 22:05   #309
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,090
Thanks: 687
Thanked 866 Times in 568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
E dija qė s'noton nė ujėra tė ironisė e ti.
___________________

Pėrshėndetje pėr Sami
Arben
Iron
Ariel

Te pershendes ...me


__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 22:13   #310
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,081
Thanks: 0
Thanked 1,599 Times in 858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Kush do te me pershendese mua, se kam shume nevoje per Pak vemendje....

Me lere rehat se kam nevoje per vete.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 23:06   #311
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,736
Thanks: 1,392
Thanked 1,350 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Nga ballkoni i shtėpisė
ora e marrjes sė fotos: 22:42

Ju dėshiroj njė mbrėmje tė mirė, tė qetė dhe nė harmoni me bashkėndenjėsit e bashkėbiseduesit realė e virtualė!
Pėrshėndetje e vecantė pėr: Fshatari, nghi ngo, Pirati, Xhina, Sopoti

O Demke oooo, edhe naten ke filluar te frekuetosh forumjen sikur kaēake, kur nuk ka njeri dhe gjithe ne gjume jane

dil edhe diten ndonjehere se hala plot maloka e shpellara ka ketej.

Si jemi bere gati kur ti biejme Durresit edhe ndonje dite gjithe ate ujin e zi do e ēojme ke Dhermia poshte ene pjesen tjeter nga Brindisja

Meqe ra llafi, po e tregoj edhe une nje gjize e gjize : njehere thoshin, jepi njeriut pushtetin ta shikosh se ē`ben me te, merri pushtetin ta sos edhe shtetin hajde se gjithe pa portofola jemi ketu, te kemi leket se per partofola po i bartim edhe ne trasta te strajces
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 23:22   #312
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Posts: 7,233
Thanks: 4,625
Thanked 2,475 Times in 1,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
O Demke oooo, edhe naten ke filluar te frekuetosh forumjen sikur kaēake, kur nuk ka njeri dhe gjithe ne gjume jane

dil edhe diten ndonjehere se hala plot maloka e shpellara ka ketej.

Si jemi bere gati kur ti biejme Durresit edhe ndonje dite gjithe ate ujin e zi do e ēojme ke Dhermia poshte ene pjesen tjeter nga Brindisja

Meqe ra llafi, po e tregoj edhe une nje gjize e gjize : njehere thoshin, jepi njeriut pushtetin ta shikosh se ē`ben me te, merri pushtetin ta sos edhe shtetin hajde se gjithe pa portofola jemi ketu, te kemi leket se per partofola po i bartim edhe ne trasta te strajces
Ha, ha, ha .. jo mor jo. sapo e postova njė gjiza - gjizė dhe paramendo pas dy minutash erdhėn dy pėrcjellės (fshehurazi - Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (2 members and 1 guests) ) pėr tė vizituar se cka kam postur dhe kjo ndodh shpesh... po se shkrimet e mia lexohen, ndaj obligohem domosdoshmėrisht...

Tash pa humor: mė ka mbetur shprehi ndėr vite kjo puna e pėrshėndetjeve. Skuqem po nuk pėrshėndeta. Mbase mund tė jetė ky ves i keq imi

je dhe gjiza gjiza qė sapo postova.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Jeta* Jeta i shėmbėllen njė shiriti tė filmit, ku ēdo gjė matet dhe shėnohet.

* Ndryshimi qėndron nė atė, se nė shiritin e filmit mund tė bėhen korrigjime mė vonė - rikthime nga e para, ndėrkaq nė shiritin e jetės s'ka korrigjim, po u regjistrua njė herė mbetet pėr gjithė jetėn.


Ndaj duhet pasur kujdes nė jetė pėr veprat tona.

Nuk ka njeri qė nuk gabon, por gabimi nga gabimi dallon!

Gabime tė rėnda e tė pafalshme janė:

1. Tradhtia ndaj atdheut,
2. Prerja nė besė e tjetrit
3. Spiunllėku
4. Morali i ulėt
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 23:30   #313
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,736
Thanks: 1,392
Thanked 1,350 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Ha, ha, ha .. jo mor jo. sapo e postove njė gjize gjizė dhe paramendo pas dy minutash erdhėn dy pėrcjellės pėr tė vizituar se cka kam postur dhe kjo ndodh shpesh... po se shkrimet e mia lexohen, ndaj obligohem domosdoshmėrisht...

Tash pa humor: mė ka mbetur shprehi ndėr vite kjo puna e pėrshėndetjeve. Skuqem po nuk pėrshėndeta. Mbase mund tė jetė ky ves i keq imi

je dhe gjiza gjiza qė sapo postova.
po, shume mire ke bere, po i ke rralluar vizitat apo keni pune me shume me lokalin.

hajde se po bisedonim per shezllongat se po thone qe dojne ti rrisin ēmimat edhe kete vit. Per nje shezllonge ne Kosove i hane njeriu dy porcione ēebapa edhe 1 coca-cole inklusive. Jam ka mendoj ta marre sopato-sakicen me vete edhe ate prej te medhave edhe te kalimashi me ndaluar me rrezuar fare Bungu edhe me i ndreqe 3-4 shkama deri sa te shkoj ne Durres i gdhendi per xhami te furistrades edhe ne fund me i shiten
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 23:50   #314
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Posts: 7,233
Thanks: 4,625
Thanked 2,475 Times in 1,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
po, shume mire ke bere, po i ke rralluar vizitat apo keni pune me shume me lokalin.

hajde se po bisedonim per shezllongat se po thone qe dojne ti rrisin ēmimat edhe kete vit. Per nje shezllonge ne Kosove i hane njeriu dy porcione ēebapa edhe 1 coca-cole inklusive. Jam ka mendoj ta marre sopato-sakicen me vete edhe ate prej te medhave edhe te kalimashi me ndaluar me rrezuar fare Bungu edhe me i ndreqe 3-4 shkama deri sa te shkoj ne Durres i gdhendi per xhami te furistrades edhe ne fund me i shiten
hė, e lexova kėtė temėn e shezlloqeve dhe kjo ma kujtoj njė ngjarje jo tė kėndshme nė Shqipėri, nė vitin 2011.

Isha pėr vizitė nė Mat dhe pas dy tri ditėsh vendosa tė shkoja nė Durrės se atje kam njė mike tė mirė, poeteshėn matjane, Advie Hoxha e cila m'i dha edhe gjithė librat e botuar prej saj.

Duke u kthyer me furgon nga Durrėsi rastisti qė nė njė kupe tė ulesha me njė student dhe doli se edhe ky ishte matjan ...Ky mė ndihmoi shumė. Pasi hėngrėm darkė po i them se mė duhet tė gjej diku njė bujtinė. SHkova fillimisht nė njė hostel ku shpesh flej aty, por ishet i zėnė. Njė mik mė porositi para se tė nisesha se te sheshi ėshtė njė hotel, qė quhet mė duket Kroacia ( tani e kam tė mjegulluar kėtė ).

Kur hymė, po e pyesim ( matjani e bėri kėtė ) nėse kishte vend pėr tė fjetur, herėn e parė tha dikund 2000 lekė, por kur fola unė tha 40 euro. Kur fola unė ky matjani mė kapi pėr krahu, po ku merrja vesh unė! Dolėm.

Kur dolėn, m'u drejtua ky matjani: aman, o Adem mos fol fare! E pe, si tė njohu qė je kosovar e ngriti ēmimin. Dhe kėshtu u bė. Gjeta bujtinė me 1500 lekė ...

Vjet, prapė duke u kthyer nga Durrėsi, tash nė autobus, po i them konduktorit: dy bileta ( se isha me nipin tim ) dhe ia dhashė 500 lekė. Ai m'i ktheu vetėm 50 lekė. Ishte njė ēun afėr meje dhe i thashė: ore sikur 150 lekė kushton bileta, ky m'i ktheu vetėm 50 lekė.
- Mbase ka menduar se jeni tre - ma ktheu ēuni!
- Mbase - thashė dhe unė dhe nuk e bėra tė madhe kėtė punė!

Por s'i temė nuk e kam hapur kurrė, sepse nuk kam dashur t'ia vras vetes dashurinė pėr Shqipėrinė.
Samiu thotė: "Njeriun qė ti do nuk ka asnjė tė metė, fillo mos ta duash sheh sa tė meta ka".
S'ka gjė. Le tė m'i verbojė syte dashuria!
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 07:38   #315
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,521
Thanks: 0
Thanked 352 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 160
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjesi
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 08:03   #316
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 346
Thanks: 15
Thanked 170 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Nje dite te mire, per te gjithe
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 08:26   #317
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 5,324
Thanks: 4,105
Thanked 3,052 Times in 1,179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjes te gjitheve. Paci nje dite te mbare dhe te bukur sot
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 08:42   #318
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 5,324
Thanks: 4,105
Thanked 3,052 Times in 1,179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
...S'ka gjė. Le tė m'i verbojė syte dashuria!
Kjo eshte me se e vertete i nderuar Gi de Masha. Dashuria te con ne verbim deri sa edhe gjerat e shemtuara mund te duken te bukura !

Te falenderoj per perjetimin qe e ndave me ne
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 09:53   #319
busavata
Rebel pa arsye
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,717
Thanks: 803
Thanked 888 Times in 335 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

pershendetje te gjithve
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 12:35   #320
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,736
Thanks: 1,392
Thanked 1,350 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pėrshėndetje e mbrėmjes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hė, e lexova kėtė temėn e shezlloqeve dhe kjo ma kujtoj njė ngjarje jo tė kėndshme nė Shqipėri, nė vitin 2011.

Isha pėr vizitė nė Mat dhe pas dy tri ditėsh vendosa tė shkoja nė Durrės se atje kam njė mike tė mirė, poeteshėn matjane, Advie Hoxha e cila m'i dha edhe gjithė librat e botuar prej saj.

Duke u kthyer me furgon nga Durrėsi rastisti qė nė njė kupe tė ulesha me njė student dhe doli se edhe ky ishte matjan ...Ky mė ndihmoi shumė. Pasi hėngrėm darkė po i them se mė duhet tė gjej diku njė bujtinė. SHkova fillimisht nė njė hostel ku shpesh flej aty, por ishet i zėnė. Njė mik mė porositi para se tė nisesha se te sheshi ėshtė njė hotel, qė quhet mė duket Kroacia ( tani e kam tė mjegulluar kėtė ).

Kur hymė, po e pyesim ( matjani e bėri kėtė ) nėse kishte vend pėr tė fjetur, herėn e parė tha dikund 2000 lekė, por kur fola unė tha 40 euro. Kur fola unė ky matjani mė kapi pėr krahu, po ku merrja vesh unė! Dolėm.

Kur dolėn, m'u drejtua ky matjani: aman, o Adem mos fol fare! E pe, si tė njohu qė je kosovar e ngriti ēmimin. Dhe kėshtu u bė. Gjeta bujtinė me 1500 lekė ...

Vjet, prapė duke u kthyer nga Durrėsi, tash nė autobus, po i them konduktorit: dy bileta ( se isha me nipin tim ) dhe ia dhashė 500 lekė. Ai m'i ktheu vetėm 50 lekė. Ishte njė ēun afėr meje dhe i thashė: ore sikur 150 lekė kushton bileta, ky m'i ktheu vetėm 50 lekė.
- Mbase ka menduar se jeni tre - ma ktheu ēuni!
- Mbase - thashė dhe unė dhe nuk e bėra tė madhe kėtė punė!

Por s'i temė nuk e kam hapur kurrė, sepse nuk kam dashur t'ia vras vetes dashurinė pėr Shqipėrinė.
Samiu thotė: "Njeriun qė ti do nuk ka asnjė tė metė, fillo mos ta duash sheh sa tė meta ka".
S'ka gjė. Le tė m'i verbojė syte dashuria!
Paske kaluar lehte ti ēfare 40 ojra jane pak, ke ikur te shikosh trashegimine kulturore te mbretit Zog

Heren tjeter, ēfaaaap nxire bllokun e shenimeve dhe shkruaja, nuk mund te flas por mund te lexoj e shkruaj dhe ju lutmi shume sa me pak qe eshte e mundur te paguaj
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur