Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-07-2017, 08:36   #321
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Postime: 271
Thanks: 11
Thanked 115 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Me pelqen te refuzoj gjithcka, cka nuk me perket mua
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 08:51   #322
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 7,907
Thanks: 0
Thanked 1,552 Times in 828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kam floke te bukur.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 09:00   #323
Baardy_
Anėtar
 
Avatari i Baardy_
 
Data e antarėsimit: May 2017
Vendndodhja: Ne zvicer
Postime: 94
Thanks: 250
Thanked 145 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Baardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarėBaardy_ ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

E dua shiun e verės .
Baardy_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Baardy_ pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 09:30   #324
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Postime: 271
Thanks: 11
Thanked 115 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Baardy_ Shiko postimin
E dua shiun e verės .
Romantika ka shtri kembet gjithe andej neper forum lol
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 09:44   #325
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 2,781
Thanks: 90
Thanked 208 Times in 114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Sapo me thane qe jam bjonde.
Une ndihem brune ...
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i iDeA pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 10:39   #326
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,991
Thanks: 3,641
Thanked 2,691 Times in 1,044 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kam mall per vendlindjen !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 11:01   #327
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Postime: 2,781
Thanks: 90
Thanked 208 Times in 114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Per momentin me duhet te llogarisja disa shitje potenciale, mirepo spo me punonte truri.
Fillova modelin e vjeter te shkolles se mesme.
Disa veshtiresi te shperqendrimit te castit te drejtojn ne zgjidhje plot kujtime.

Ndihem ne Harmoni sot - Shpresoj mos te ma prishin kete dite e keto rreze dielli.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 11:08   #328
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 9,185
Thanks: 6,103
Thanked 1,888 Times in 1,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Ne dy vajtjet e fundit ne Shqiperi nuk dija se ku ndodhesha. Nuk orientohesha dot fareeeeee. Isha ne total black hole. Kjo me ndodhi edhe kur shkova tek vendi i punes edhe hera e dyte ishte ne qender te qytetit ku kam lindur dhe jam rritur.

Jam shkeputur edhe ne subconscious mind and spirit nga vendi qe me rriti. I don't belong there - this is how I feel. Like an alien in my own city.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 11:13   #329
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Postime: 3,350
Thanks: 2,222
Thanked 868 Times in 371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Eshte normale Kitty, jeta te ndryshon.
Ndersa une ndonjehere ndihem si e huaj ne kete bote, sikur nuk i perkas.
Mendoj se cdo njeriu i ndodhin ndjesi te tilla
__________________
Mos u zemėro!
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 11:15   #330
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,991
Thanks: 3,641
Thanked 2,691 Times in 1,044 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Une gjithmone ndihem me nje kembe andej, ne vendlindje dhe nje kendej. Tashme u mesova me kete jete te globalizuar.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 17-07-2017 nė 11:34
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 11:23   #331
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 2,615
Thanks: 1,676
Thanked 1,352 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

leket qe do harxhoja per keto pushime ja dhashe dikujt qe te ngrihet ne kembe e te eci vete me pas

dmth kete vit nuk shkoj gjekundi
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 18:00   #332
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,480
Thanks: 0
Thanked 310 Times in 107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Nga te filloj
Flasin vet shum fakte ....por duhet te gjejsh se kujt ti thuash
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 18:09   #333
Regina
Away.
 
Avatari i Regina
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,077
Thanks: 349
Thanked 510 Times in 267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Nga te filloj
Flasin vet shum fakte ....por duhet te gjejsh se kujt ti thuash
Merit, eshte si puna e priftit ajo.


Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Regina pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2017, 20:06   #334
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Postime: 710
Thanks: 23
Thanked 37 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Beu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBeu_Shpata ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Eshte normale Kitty, jeta te ndryshon.
Ndersa une ndonjehere ndihem si e huaj ne kete bote, sikur nuk i perkas.
Mendoj se cdo njeriu i ndodhin ndjesi te tilla
Kurse mua mė ndodh gjithmonė. Unė kam qenė shkėputur me ēdo gjė dhe ēfar do gjėje qė kisht tė bėnte me atė vend deri vetėm pak vjetė mė par. Ndryshova mėndje kur hasa nė disa libra dhe u njoha me veprimtarinė e disa shqiptarėve me tė cilėt vėrtetė ēdo kush do krenoheshte qė ishin shqiptarė!
Beu_Shpata ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2017, 21:03   #335
edlin
V.I.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 544
Thanks: 30
Thanked 63 Times in 41 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
edlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarėedlin ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Une gjithmone ndihem me nje kembe andej, ne vendlindje dhe nje kendej. Tashme u mesova me kete jete te globalizuar.
Po shikoja Marin memen... fliste per Dukatin.... me pelqeu nje shprehje... "Kur je larg je afer dhe kur je afer je larg "
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 00:44   #336
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,710
Thanks: 2
Thanked 390 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kam qorape te zeza po kam edhe te bardha po ashtu kafe e qoq ndonje gri
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2017, 14:03   #337
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,122
Thanks: 5,875
Thanked 5,619 Times in 2,856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
leket qe do harxhoja per keto pushime ja dhashe dikujt qe te ngrihet ne kembe e te eci vete me pas

dmth kete vit nuk shkoj gjekundi
Ēa ke bėrė Marya?!
Nuk mė pe mua qė isha shtrirė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2017, 14:12   #338
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 1,318
Thanks: 350
Thanked 100 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Endless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēa ke bėrė Marya?!
Nuk mė pe mua qė isha shtrirė?
edhe une s'kam qene dhe aq mire kete periudhe me thene te drejten mary. zvarre jam hequr ;p
__________________
“Even after all this time, the sun never says to the earth ‘you owe me.’”
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Endless pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2017, 14:14   #339
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,122
Thanks: 5,875
Thanked 5,619 Times in 2,856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endless Shiko postimin
edhe une s'kam qene dhe aq mire kete periudhe me thene te drejten mary. zvarre jam hequr ;p
Konkluzioni: Marya do ēuar te okulisti.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2017, 14:18   #340
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 1,318
Thanks: 350
Thanked 100 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Endless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyerEndless ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Konkluzioni: Marya do ēuar te okulisti.
te okulisti qe cke me te. pse ne qe u beme gati dy muaj qe po postojme ne forum gjysem shtrire gjysem ne kembe ca jemi ne ; ohuhaaaa, me keto francezet LOL
__________________
“Even after all this time, the sun never says to the earth ‘you owe me.’”
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Endless pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur