Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-01-2017, 03:41   #641
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,919
Thanks: 2,213
Thanked 675 Times in 391 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Sonte nje shume te veēante per shqiptare !
Tjeret i pershendes ne mijevjeēarin e ardhshem !
Tek kush e ke shitur shpirtin o Fshatari, qe do jetoke ne mijevjecarin tjeter?

Urimi im shkon per te gjithe antaret ne kete jete dhe per ate tjetren!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 08:21   #642
SystemA
BESTIE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 30,701
Thanks: 3,307
Thanked 1,760 Times in 1,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Gjesi per ata(o) qe marrin frym akoma,per ne parajs.....tu pa tu BOhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
__________________
Die Zeiten ändern sich, und wir mit ihnen.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 09:03   #643
Ajell
Super Anėtar
 
Avatari i Ajell
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Postime: 202
Thanks: 141
Thanked 209 Times in 63 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ajell ėshtė njė gur i ēmuarAjell ėshtė njė gur i ēmuarAjell ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Pershendetje
Ajell nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2017, 09:23   #644
busavata
Dr. pėr Rock 'n Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 7,541
Thanks: 316
Thanked 494 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Pershendetje Ajell edhe te gjithve
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 10:05   #645
Gi de Masha
Moderator
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 5,938
Thanks: 1,655
Thanked 909 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..mike e miq tė

__________________
Ndėr vite jam munduar pėr t'i asgjėsuar veset e kėqija. Dje pashė qė njė ves i keq ngriti kokėn:INATI. Sivjet do tė merrem me tė.Do ta mposht!
Gi de Masha ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 11:33   #646
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Postime: 4,504
Thanks: 463
Thanked 807 Times in 291 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Mirmengjesi Ty qe me Force dhe Kurajo vazhdon udhetimin tend ne Jete, dhe edhe pse i/e lodhur nuk dorezohesh kurre...i/e vetedijshem/e qe ke nje privilegj te madh..nje Jete per te Jetuar !!
Dite te shkelqyer plot mbaresi uroj per ju miqt e mi.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 12:20   #647
SystemA
BESTIE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 30,701
Thanks: 3,307
Thanked 1,760 Times in 1,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Tashti per grupin......+ANGI!!!

Dhe konceptohet konkretisht....ta zeme: ANGI del para non-stop.Do i thosha shoqnise.....tashi mani iso.....ose do ju zbres ka sata=autobuzi....
PS: BOBY sdo ma merrte per ters.
Chapeau.....lavoro na therret!
__________________
Die Zeiten ändern sich, und wir mit ihnen.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 12:23   #648
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Postime: 3,595
Thanks: 849
Thanked 435 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Tashti per grupin......+ANGI!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Ic7-DQiOxfQ

Dhe konceptohet konkretisht....ta zeme: ANGI del para non-stop.Do i thosha shoqnise.....tashi mani iso.....ose do ju zbres ka sata=autobuzi....
PS: BOBY sdo ma merrte per ters.
Chapeau.....lavoro na therret!
E kisha marre n'stop jo per tjeter por e di qe ajo valixhe peshon shume rende per kete zonjushe...!
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2017, 12:28   #649
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 23,415
Thanks: 2,586
Thanked 2,725 Times in 1,258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė..

Mirėdita tė gjithėve
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur