Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-08-2017, 12:14   #21
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,181
Thanks: 363
Thanked 1,789 Times in 1,199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Albitri e mylli lojen sepse irishmani nuk kishte takat ti ngrete krahet per tu mbrojt i maroj benzina plotsisht. Edhe 20 sekonta do ishte plas per toke

po e ke pare ndeshjen me siguri e ke vene re qe irlandezi nuk e mbajti kurre garden (d.m.th. duart perpjete)...me tan sao e wu sao ai vec kerkonte nje bridge, apo lidhje qe ta fuste ne gracke....mesiguri e futi shume here, por instikti e "detyronte" ta godiste prapa koke, dm.th. te shkaktonte faulle kur ne realitet do ta kishte ngrene te gjalle. Ne MMA gjuhet pa doreza dhe jevgu nuk do te kishte duruar as tre sekonda me nje kundershtar luan si puna e ketij irlandezi. Ne MMA te mesojne si te kursesh energjite e tua, sepse ne rruge duhet te perballesh me me shume se nje kundershtar te vetem sic eshte boksi...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:05   #22
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 931
Thanks: 549
Thanked 436 Times in 223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Pashe njecike nga fight ktyre te dyve ...sikur po ziheshin dy vajza
Dihet qe bejne kot po te pakten jo aq hapur ...ka shume mundesi te jete vendosur me perpara kush do fitoje prandaj benin ashtu ..njeri sreagonte fare tjetri bente sikur ishte teper i fort ;p
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 15:40   #23
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,229
Thanks: 7,655
Thanked 6,677 Times in 4,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 359
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Deshperim dhe indinjate per katandisjen e boksit ne fushate llafazanerie, sharjeje si me qen hakat n'Rus, komercialitet banal dhe ne nje ndeshje qe le shum per te deshiruar....Zotohem te mos shoh me boks.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 16:10   #24
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,221
Thanked 2,092 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

E ka zgjedh kete Irlandezin ta perfundoje karrieren me fitore dhe te 40-en me rradhe.

Pse nuk i doli Amir Khanit? Sigurisht qe humbjen e ka pas te sigurt nga Khani.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 16:24   #25
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,181
Thanks: 363
Thanked 1,789 Times in 1,199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin

preferoj versionin e Sander mafishes qe fle akoma me mamane
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 16:25   #26
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,077
Thanks: 128
Thanked 564 Times in 452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Kjo ishte ndeshje simbolike nuk ishte ndeshje per titull. Thjesht per ti mshel gojen ēakallit te irlandes dhe MMA tenage fans qe ka dy vjet qe kerthisin se MMA asht ma superiore se boksi. Mayweather asht 40 vjeē dhe ka dy vjet qe ka dal ne pension. 50-0
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2017, 18:17   #27
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,060
Thanks: 1,163
Thanked 1,124 Times in 742 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Money Fight”, ja sa pėrfitojnė dy boksierėt nga kjo ndeshje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Mos me thuaj qe e konsideron ate ndeshje boksi!!!

Ishte ndeshje e bere per miliona dhe asgje me teper. Ku jane ato ndeshjet e boksit ku plaste gjaku gjithandej e nxiheshin sy e thyheshin nofulla?! Keta kercenin si pleshta kot duke buzeqeshur dhe pastaj mbyll lojen arbitri nga 3 grushta. C'monnnnnn.
Ato qė thua ti janė peshė e rėndė tė cilėt kur qėllojnė nė shenjė tundet i gjith palllati. Kjo lloj peshe kėshtu bėn boks.

Ėshtė e padiskutueshme qė u bė pėr leka. Humbėsi mori 100milion, nė mos gaboj, dhe fituesi 300 milion. $100 nga ato janė tė mijat.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur