Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-09-2017, 03:11   #1
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,921
Thanks: 4,446
Thanked 9,081 Times in 3,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Ēfarė do te ndodhė?

Pa dashur te nderhyj ne gjykimin tuaj, po sjell disa foto nga pozicioni i planeteve ne qiellin e 23 Shtatorit 2017.

C'mendoni ju se do te ndodhe?
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_9126.jpg (21.7 KiloByte, 65 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9135.jpg (20.0 KiloByte, 66 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9123.jpg (19.7 KiloByte, 65 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9127.jpg (11.7 KiloByte, 66 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_9130.jpg (20.0 KiloByte, 66 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 04:57   #2
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,096
Thanks: 519
Thanked 824 Times in 455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

.... ������... ta them neser ne darke
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 07:03   #3
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,430
Thanks: 0
Thanked 845 Times in 632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pa dashur te nderhyj ne gjykimin tuaj, po sjell disa foto nga pozicioni i planeteve ne qiellin e 23 Shtatorit 2017.

C'mendoni ju se do te ndodhe?
Duket sikur Virgo po hyn ne b@the te Luanit.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 07:16   #4
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,033
Thanks: 4,677
Thanked 5,073 Times in 2,654 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Duket sikur Virgo po hyn ne b@the te Luanit.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2017, 21:35   #5
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,181
Thanks: 363
Thanked 1,786 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do te ndodhė?

une sa e lexova dhe u helmova me nje pilaf.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur