Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 19:07   #21
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,250
Thanks: 53
Thanked 224 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Traineri i paafte te merr ne qafe.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prishtinasi pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 19:40   #22
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 4,894
Thanks: 2,686
Thanked 1,864 Times in 818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mu DHIM vetem PORTIERI me GRANDIOS.
Por me ve(n)tura demode ose karakatina nuk i jep dot gaz kerrit.
Mire tju bohet.
Tani ne ARD, para fillimit te ndeshjes Gjermania-Franca, e pash duke qare e duke fol Buffon (nuk e kam pa ndeshjen...)....woow, shume me erdhi keq. Vertet njeri shume i mire. Sportist absolut. Nga fjalet edhe i mencur. Nder te tjera foli edhe se si humbja do te mund te kete efekt negativ ne aspektin social...
Une gjithmone e kam dasht e admiru kete sportist...
Vertet Grande Buffon!!!
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 14-11-2017 nė 19:54
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2017, 14:36   #23
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,626
Thanks: 678
Thanked 937 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Low ndjen keqardhje pėr Italinė / “Gjesti qė bėri De Rossi ėshtė madhėshtor”

Trajneri i Gjermanisė, Joachim Low, nuk e ka pritur aspak mirė eliminimin e Italisė. Pėr trajnerin gjerman, mungesa e Italisė nė Botėror ėshtė tragjike pėr futbollin.

“Mė vjen realisht keq, ėshtė fatkeqėsi pėr tė gjithė, ku mungon njė emėr si Italia, apo Gjermania, Franca, Brazili apo Argjentina. Ėshtė e trishtueshme tė mos shohėsh nė Botėror gjigantė si Bufon e tė tjerėt”, – ka deklaruar trajneri i botės.

I pyetur pėr gjestin qė bėri De Rossi kur refuzoi tė futej nė fushė, duke thėnė se nuk duhej nevoja e njė lojtari me tipare mbrojtėse, kur duhej sulmuar patjetėr, Jogi u pėrgjigj: “E pashė atė episod, ku De Rossi kėshillonte futjen e njė sulmuesi. Pėr mua ėshtė shenjė madhėshtie”.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2017, 01:16   #24
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,353
Thanks: 703
Thanked 351 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Siē e kam thene me vjen keq qe Italia do mungoj ne boteror, pavarsishte se nga ne Tifozat Gjerman urrehet. Kurjoz jam te di se si ndjehen tifozat auxurr per menyren se si do shikojne boterorin nga ekrani..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur