Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-02-2017, 21:38   #241
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin
Ē'a me ardhė ma mar...po ti fillove me na vu kangėt e Agim Mollės, kangė sarahoshash lol
Apapapa ē'a m'i paske qendis kėto vargje

Pershnetje Shpreso shkodran
qė sofrėn gjallė po e mban
miqtė po i pret e i sajdis
nji nga nji po i begenis

Falemners pėr kto vargje
t'kena ma t'mirin n'lagje
me humor dhe muzikė
miqve prej teje s'ju bahet me ikė


Mirėsejugjeta nė kėt' sofėr
ju dashamirėsit e Shkodrės
kena vend ne pėr te tan'
pėr shqiptarėt anembanė
Fleur Blanche shpejt je turbullu
vec i got pra ke pi
e i gja du me t'kalxu
t'kam cit uj, e jo raki lol

e cingaren mori dush
ule nja 2 gisht ma posht'
se e shkreta...s'ka si t'thot
s'pihem me hund, e as me gush
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2017, 21:53   #242
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane
Bujrum mir se vini
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2017, 21:15   #243
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2017, 22:23   #244
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 24-03-2017, 00:29   #245
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

mramja e mire burra e gra
hallall u kjofte ju te dy palve
namin ne bejte paskeni ba
njani-tjetrit tuj ja shti mes shalve


a e sheh mor dusho trimi
sa moderne i kena qikat
kur kane frike struken si mini
q1 perngjit i kalojne micat

porse tash e kan marre vedin
s'pysin per mice e as per dac
e sa rrine tuj fol me tjetrin
i han djathin mren n'kulaq

njikjo Bluja t'paska shalu
mgjths ti nuk ke pike fajit
prej punve t'mdha s'te kena kallxu
me i shtrengu rrypat samarit

se s'jane ēikat si kan kene dikur
q1 nuk dishin me i lidh dy fjale
kto te kcejne prej gurit n'gur
edhe t'thone djale "a don djale"

si me tha Buba njaty ma nej
medemek se po m'kjan hall
prej serit po rri e po e vrej
a thu e din me ke asht tall

mgjths me ta thane te drejten
kur ju dalin bejtet si kush
me taman q1 ma shtojne jeten
nks te rrej mos m'thanshin tush

nejse tash po bi me fjet
ju ma bani te tane hallall
qe edhe ora shkoi dymbedhete
nihna prape ne kjoshim gjalle
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 10-05-2017, 12:26   #246
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

tuj pi nji gote me konjak dardhet
n'shishe te vjeter per lezet
vine vete e dalin vargjet
pa u lodh pa u perpjek
e mica te kanga Amin e Julkes
m'kujton nji ngjarje te vertete.....

nji si ajo e kam pas pase
e e dojsha ate pa mase
leshatake me tri ngjyra
kur e kqyrsha i shndrit'te ftyra
me i pas thirr 100m larg
per tre sekonda me kcete ne bark
e kisha ba zojush t'vertete
gja pa leje kurre s'ka preke
po te kojshite ishte pirate
mishin n'tenxhere ju'a perlate
nejse filloi ajo tuj u zhvillu
me te edhe pranvera tuj afru
ja nisen dacat tuj u vu ne rreshta
peme n'peme kceshin si pleshta
mjau mjau naten e diten
sa taman na e merziten
mu dukte e vogel e mu dhimbte
se per here te pare e gja nuk dinte
pra e kisha porosit
asnji dacit me ju avit
nejse nji dite mjau mjau bertet (si te kanga)
pak a shume m'thote ne gjuhe te vet
m'len mor pak sa te dal ti flas
se prej dashnis pak kam pa plas
e aty une u dorezova
i hapa deren jashte e lshova
e thashe te ulem e te shikjoj
kot si dihet noj gja po msoj
kur ai daci taman shker**ate
masi e rrejti me serenate
sa ju afru afer e shkreta
ne qafe ja njiti dhambt e mprehta
dy te tjere dolen prej ēubes
e fill ju bashkune turmes
une tuj kujtu se kta s'kane brina
po ju po ja u q*n nanen tan Kina
shpejt e shpejt kapa nji gur
me dy hapa kceva n'mur
masi perdhunusit n'te ju mata
ne rrasht te krese per qejf ja plasa
he shke**ata -thash- u bate ju
micen teme me perdhunu
mbrenda sekondit te tre jan zhduk
tuj lyp bira ku mu fut
kurse mica krejt kishte mbete
gjaku i ftyres i kishte trete
e merzitun e dreqnosun
trup e shpirt e sakatosun
me tha tuj ardhe kryul kadal
kurre vedit s'kam me ja fal
ala s'me ka ba cope cope dashnija
s'i nig'joj ma kuj pa me lyp te shpija
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2017, 10:57   #247
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Tuj i propozu njė blondes ... Un kam qėf mė Ken nana e fmive tmi ..pse mar pleh edhė fmi ke ika ika ja kaloshfi mir sot lol kujdes e marte sot ..
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2017, 23:28   #248
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2017, 22:33   #249
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,965
Thanks: 141
Thanked 220 Times in 168 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Ti maj Shpres bajsh hajr gjithmon,
se e man kaq gjall sofren ton!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 24-07-2017, 22:35   #250
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 2,842
Thanks: 3,633
Thanked 2,129 Times in 839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Ti maj Shpres bajsh hajr gjithmon,
se e man kaq gjall sofren ton!
Kur t'des un tash pa ta la ty amanet
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2017, 07:38   #251
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,526
Thanks: 126
Thanked 788 Times in 511 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sofra Shkodrane

Rosela Gjylbegu me pelqen shume si kengetare dhe si njeri...vajze shume e ndjeshme dhe me karakter...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur