Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-09-2017, 20:42   #881
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Penalltia ishte, e kapi Roshi me dorė.
ASPAK...i ra ne kurriz
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 20:43   #882
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,075
Thanks: 3,064
Thanked 1,253 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Penalltia ishte, e kapi Roshi me dorė.
Po mos ta kapke doren e djatht me te majten sdo referohej penalltia , vet shfaqi dyshimin dhe u pa se e kishte prekur topin me dore.
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 20:44   #883
3d1
Moderator
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,968
Thanks: 133
Thanked 300 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Penalltia ishte, e kapi Roshi me dorė.
Topi u kthye nga shpina e lojtarit tone....
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 20:46   #884
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 28,802
Thanks: 6,628
Thanked 6,234 Times in 3,301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ASPAK...i ra ne kurriz
Nuk qe Roshi ai o SystemA.
Mbasi e kapi ai me kurriz (numri 4 Hysaj) shkoi topi te dora e Roshit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 05-09-2017, 20:47   #885
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 28,802
Thanks: 6,628
Thanked 6,234 Times in 3,301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Topi u kthye nga shpina e lojtarit tone....
Dhe shkoi te dora e Roshit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 21:56   #886
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 595
Thanks: 357
Thanked 196 Times in 131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Krahu djathte sot ishte katastorfe. Hysaj ndoshta ne diten e tije me te keqe. Lila ne gjume. Repartet nuk lidheshin fare.Berisha i pasigurte.Me barazimin jam i kenaqur por jo me lojen.Mund te ishin rrahur sot. Lojtaret me te mire sot ishin alioski,bardhi dhe musliu.Ne vazhdojme me Lilen
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2017, 22:36   #887
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 1,311
Thanks: 642
Thanked 324 Times in 134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Po ky Lila me kaq te forte e ka mikun ne FSHF qe reziston akoma?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 01:13   #888
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 595
Thanks: 357
Thanked 196 Times in 131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Po ky Lila me kaq te forte e ka mikun ne FSHF qe reziston akoma?
duhet te jete dashnorja e Dukes se nuk ka mundesi
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 06-09-2017, 12:27   #889
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,310
Thanks: 254
Thanked 254 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Penalltia ishte, e kapi Roshi me dorė.
Jo vetėm qė ishte e pavullnetshme por ishte nė drejtim tė kundėrt mė portėn dhe larg ēdo lojtari tė Fyromit. Nejse kėto gjėra ndodhin nė futboll prandaj nuk duhen humbur rastet si ai i Sadikut.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 12:52   #890
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 12,184
Thanks: 1,548
Thanked 4,430 Times in 1,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Isha aq é lumtur kur u be Goli i pare aq u zhgenjeva dhe me barazimin é tyre sepse kisha besim nje nje fitore Te mundshme me maqedonin duke qen se nuk jemi perballe italis apo spanjes....jemi Te pafat kaq.

Loja nuk ishte ne nķvelin qe duhet . Imagjinoje kur Te jemi me spanjen besoj se do ja bėj me hile tim shoqi ndonje kokerr gjumi ne got Te veres ndryshe é di qe do plasi sherr pėr here Te pare lol .

Sidoqofte suksese DJEMVE TANI , déri ne frymen é fundit .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 06-09-2017, 12:56   #891
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk qe Roshi ai o SystemA.
Mbasi e kapi ai me kurriz (numri 4 Hysaj) shkoi topi te dora e Roshit.
Dakord ishte....rrikoshete
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 12:56   #892
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 2,054
Thanks: 500
Thanked 669 Times in 390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Gjygjtari ishte i nje niveli medioker, karton te kuq duhej dhene per mbrojtesin e fyromit, penallti shume e dyshimte per shkak se dora e Roshit ishte e pavullnetshme dhe topi ishte ne drejtim te kunderten me porten dhe jo afer ndonje lojtari te fyromit.
Trajneri yne gaboj me formacionin.
Hyka , kukeli ishin jashte forme.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 12:58   #893
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e futbollit

Panuqi ka qene lojtar talljon me fame....mjekrra i shkonte.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur