Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-05-2017, 17:53   #361
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,077
Thanks: 64
Thanked 759 Times in 560 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Pse nuk shtrihesh me mire? Shplodhu pak.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2017, 08:21   #362
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

kqyra nje pamje dhe me beri SHUME PERSHTYPJE fjala....relatore???
Si i bie ne Shqip???
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2017, 08:39   #363
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 5,327
Thanks: 4,123
Thanked 3,060 Times in 1,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
kqyra nje pamje dhe me beri SHUME PERSHTYPJE fjala....relatore???
Si i bie ne Shqip???
Mbikqyres ... ose superviser
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 30-07-2017, 08:44   #364
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Mbikqyres ... ose superviser
Faleminderit.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 30-07-2017, 09:32   #365
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 28,802
Thanks: 6,628
Thanked 6,234 Times in 3,301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
kqyra nje pamje dhe me beri SHUME PERSHTYPJE fjala....relatore???
Si i bie ne Shqip???
Relator tregon atė qė paraqit, parashtron diēka pėr tė tjerėt
Bie fjala kur bėhet njė studim dhe i ekspozohet tė tjerėve nga dikush.
Relacioni (po e ke dėgjuar qė dmth parashtrim) paraqitet nga relatori i ēėshtjes.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2017, 09:38   #366
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Relator tregon atė qė paraqit, parashtron diēka pėr tė tjerėt
Bie fjala kur bėhet njė studim dhe i ekspozohet tė tjerėve nga dikush.
Relacioni (po e ke dėgjuar qė dmth parashtrim) paraqitet nga relatori i ēėshtjes.
Relacioni nga relatori i ceshtjes se kuptoj???
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2017, 09:40   #367
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 28,802
Thanks: 6,628
Thanked 6,234 Times in 3,301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Relacioni nga relatori i ceshtjes se kuptoj???
Relacioni ėshtė njė pėrmbledhje e njė ēėshtje tė caktuar.
Ai qė e paraqit relacionin (para njė komisioni o njė grupi) quhet relatori.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 08-09-2017, 16:00   #368
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 34,994
Thanks: 6,943
Thanked 3,856 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Ndihme Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Sa here qe shikoj fatos lubonjen me hypen nje neveri.....dhe nuk e di perse!!!!
Pyetja ime eshte kjo: meqenese sipas ketij KALBSINES popullsia e Shqiperise jane 70% myslymane, sa jane sunit dhe shiit?
Ne Dardani sa jane myslymane dhe sa sunit dhe shiit??
Faleminderit.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2017, 06:23   #369
lonely_lion
Super Anėtar
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 219
Thanks: 0
Thanked 33 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
lonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarėlonely_lion ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa here qe shikoj fatos lubonjen me hypen nje neveri.....dhe nuk e di perse!!!!
Pyetja ime eshte kjo: meqenese sipas ketij KALBSINES popullsia e Shqiperise jane 70% myslymane, sa jane sunit dhe shiit?
Ne Dardani sa jane myslymane dhe sa sunit dhe shiit??
Faleminderit.
Kodi:
http://www.forum-al.com/showthread.php?p=1268036#post1268036
O SystemA.Ky i ka dal deshmitar/kunder per t'a futur ne dhe, babain, qe e solli kete ne jete jo te tjereve qe s'i ka hic gje.Ka nje gje shume kureshtare per keta tipa qe bejne teori te medha.Keta te gjithe i kane akuzuar baballaret e tyre per gjera deri ..... se ke me mua , por me baben tim!Bubro ca ne internet dhe do shikosh se cdo gjesh.Keta tipa, qe nuk duan babe e nene qe i kane bere koken cfare i genjen mendja ketij populli ? Se do duan Shqiperine apo bashkekombasit e tyre?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur