Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Letėrsia shqiptare

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2017, 06:13   #681
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 7,603
Thanks: 267
Thanked 905 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

Caku i ndershėm arihet vetėm rrugės sė ndershme!
- Kur shpenzohen argumentet, nė skenė defilon gėnjeshtra!
- Pos vrasjeve nga rasti, tė gjitha tė tjerat kanė shkakun shumė tė fuqishėm dhe tė arsyeshėm!
- Nė shtetet jodemokratike, hakmarrja ėshtė akt i imponuar e qe besa edhe akt moral i arsyeshėm!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 21-09-2017, 06:07   #682
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 7,603
Thanks: 267
Thanked 905 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Karakteri nuk ėshtė mall qė mund tė blehet nė treg kur tė dėshirosh!
- Shumė nga politikanėt tanė, nuk kanė vlerė as sa njė biletė tė autobusit urban!
- Kujdes nga grua e pėrfolur!
- Ik shoqėrimit nga femra qė ka shumė lidhje miqėsore!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2017, 16:24   #683
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 7,603
Thanks: 267
Thanked 905 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Femra e njohur, ka shumė pista aterimi!
- Rrena radhitet ēdo herė pas ikjes tė argumenteve!
- Nė kushtetutė, zakonisht thirren ata qė mė sė shumti e shkelin!
- Nga njeriu shumė i pėrfolur, ik si nga djalli!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 10:06   #684
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 7,603
Thanks: 267
Thanked 905 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Mos ik ēdo herė nga rreziqet, mbase ato vijnė pa nda!
- Rrezikun qė mundesh, shmangiju, rreziku qė nuk shmanget, luftoje!
- Njeriu i pėrfolur, nuk pėrfolet kot, ka diēka qė nuk shkon!
- Ēuditėrisht, vjen dikush i paftuar e t’a ndėrron jetėn pėr njėqind e tetėtdhjetė shkallė!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2017, 06:14   #685
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 7,603
Thanks: 267
Thanked 905 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Secili qė i vlerėson aftėsitė e veta, kurrė nuk do zihet ngusht!
- Tradhtia ka forcėn e uraganit, shkatėrron ēdo gjė tė ndėrtuar me djersė e gjak!
- Dhuna, prodhon dhunėn e shumėfisht!
- Edhe ēka tjetėr duhet tė pėrjetojmė qė mė nė fund tradhtarėt ta ndalojnė “veprimtarinė e tyre?
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur