Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-05-2017, 02:27   #401
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,646
Thanks: 1,244
Thanked 1,159 Times in 555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Dergoi me poste nje nga ato kartat qe jane me leke per te kafeneja. Edhe ta pi kafen si tia doj zemra.
kam 1 coupon per te Starbucks. . Ble nje kafe e mer nje nga ata muffins free.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2017, 07:51   #402
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Me 17.02.2016 ne kanalin televiziv FOX Donaldi shtroi pyetjen: kush e hodhi ne ere World Trade Center?
Dhe u pergjigj vete: nuk ishin irakianet por kryepreresit saudite.

Valle miqesie..
Si dhe tradidat me jatagane.
Dite te mbare.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2017, 05:04   #403
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė


SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2017, 09:26   #404
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Qkemi anej ka juve????
Mbaroi konferenca e elites????
Po ke pyes dhe UNE....phhhhhhhhhhhhhh
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg HenryKissinger.jpg (13.5 KiloByte, 145 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 04-06-2017, 05:14   #405
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Sot eshte dita e fundit e samitit.....
N.q-se keni mundesi dilni dhe percillini apo ju beni shoqeri deri sa te vije kaqatorri dhe te fluturojne.Impresionante lista e pjesemarrsve.
Agre.....bojsat nga trojet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2017, 07:04   #406
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė


Tashi njoni po del sepse o bo fresk ne po bi shi.....dua te qullem....pakez.

Shnet bojsa
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2017, 11:58   #407
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Thone qe kjo eshte e SEMURE nga TRUTE...
Ne vitin 2020 do hedhi PERSERI kandidaturen.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2017, 21:26   #408
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,340
Thanks: 193
Thanked 310 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Thone qe kjo eshte e SEMURE nga TRUTE...

Ne vitin 2020 do hedhi PERSERI kandidaturen.
Pse kot i kemi ngritur bustin nevej?? E ka per nder dhe detire ti pergjigjet aspiratave dhe vullnetit te popullit Shqiptar.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2017, 09:08   #409
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Keni filluar dhe juve me humor ingllizi mer....lol
E ka pa nonjoni(a) prej jush dramen???yoko baby,se ti merresh me <art> caubojsish.
Qerratenjt e trojeve......kshu kot nje pyetje: a u zbuluan shpijunat e ruseve tek kulla e Trumpit??????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2017, 22:34   #410
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Caubojsa....te njejtin perparesi.
ROCKiN
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2017, 12:24   #411
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Keni lujte ka kryet aaaaaaaaaaaaaaaaaa?
Marre bre.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2017, 06:27   #412
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Die Russland-Geschichte ist Bull Shit!All diese nette Ethik über die in der Journalismus-Schule gesprochen wird, das ist verehrenswert(si ne troje...ta zeme)


Tschja....Es handelt sich hier aber um ein Geschäft(ehhhhhhhhhh)

Chapeau se jom per shopping.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 08:30   #413
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,440
Thanks: 2,487
Thanked 693 Times in 381 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Po me rusine pse je kaq i fasinuar ti systema?! Nuk e kuptoj cfar ka kaq terhqese gjuha kultura ruse per shume jo-ruse neper evrope sot?!
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 06-07-2017, 06:58   #414
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Po me rusine pse je kaq i fasinuar ti systema?! Nuk e kuptoj cfar ka kaq terhqese gjuha kultura ruse per shume jo-ruse neper evrope sot?!
Nuk jame aspak i fashinuar me ruset,ndersa per gjuhe dhe kulture....

Top 10 Facts.

1. Russia and the US are close neighbours - the closest point between the two countries is only 4KM!
2. The biggest country in the world is Russia which spans a huge 17.1 million square kilometers
3. Moscow is the largest city in Europe - fitting perhaps for such a large country
4. With all this size it should be no surprise that Russia is rich in natural resources - including gas, timber and oil
5. Moscow is also rich in another sense as home to more billionaires than any other city
6. Russian uses a different alphabet called the 'Cryillic alphabet' (we use the Latin alphabet). It is among the five most spoken languages.
7. Russia is famous for "Sputnik" - the first man-made satellite to be launched into space
8. Moscow (Russia's capital) is home to more used subway systems than any other city on Earth
9. Russia is unusual in that it celebrates new year twice in a year - on the 1st of January and the 14th of January (The Orthodox New Year)
10. Russians really are fans of vodka, it is one of the most commonly enjoyed drinks there.

Tung....me festen si ja kalut
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 61asx60d0iL._UX385_.jpg (18.1 KiloByte, 66 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg russian-people5.jpg (20.3 KiloByte, 68 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 20:25   #415
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,987
Thanks: 606
Thanked 570 Times in 376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk jame aspak i fashinuar me ruset,ndersa per gjuhe dhe kulture....

Top 10 Facts.

1. Russia and the US are close neighbours - the closest point between the two countries is only 4KM!
2. The biggest country in the world is Russia which spans a huge 17.1 million square kilometers
3. Moscow is the largest city in Europe - fitting perhaps for such a large country
4. With all this size it should be no surprise that Russia is rich in natural resources - including gas, timber and oil
5. Moscow is also rich in another sense as home to more billionaires than any other city
6. Russian uses a different alphabet called the 'Cryillic alphabet' (we use the Latin alphabet). It is among the five most spoken languages.
7. Russia is famous for "Sputnik" - the first man-made satellite to be launched into space
8. Moscow (Russia's capital) is home to more used subway systems than any other city on Earth
9. Russia is unusual in that it celebrates new year twice in a year - on the 1st of January and the 14th of January (The Orthodox New Year)
10. Russians really are fans of vodka, it is one of the most commonly enjoyed drinks there.

Tung....me festen si ja kalut
Russia is famous for killing and enslaving it's own people!

USA is famous for caring for its own citizens no matter where they are from!

The differences between the two are night and day!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-09-2017, 21:00   #416
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Russia is famous for killing and enslaving it's own people!

USA is famous for caring for its own citizens no matter where they are from!

The differences between the two are night and day!
ATA qe fisin tan e lane ne batak,ishin caubojsit dhe jo ruset.
Aber du bist geboren ...DUMM apo KLLUF.
U krye.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2017, 16:00   #417
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Sa here qe shikoj fatos lubonjen me hypen nje neveri.....dhe nuk e di perse!!!!
Pyetja ime eshte kjo: meqenese sipas ketij KALBSINES popullsia e Shqiperise jane 70% myslymane, sa jane sunit dhe shiit?
Ne Dardani sa jane myslymane dhe sa sunit dhe shiit??
Faleminderit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2017, 06:23   #418
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,686
Thanks: 0
Thanked 522 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kerkoj ndihme!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa here qe shikoj fatos lubonjen me hypen nje neveri.....dhe nuk e di perse!!!!
Pyetja ime eshte kjo: meqenese sipas ketij KALBSINES popullsia e Shqiperise jane 70% myslymane, sa jane sunit dhe shiit?
Ne Dardani sa jane myslymane dhe sa sunit dhe shiit??
Faleminderit.
Kodi:
http://www.forum-al.com/showthread.php?p=1268036#post1268036
O SystemA.Ky i ka dal deshmitar/kunder per t'a futur ne dhe, babain, qe e solli kete ne jete jo te tjereve qe s'i ka hic gje.Ka nje gje shume kureshtare per keta tipa qe bejne teori te medha.Keta te gjithe i kane akuzuar baballaret e tyre per gjera deri ..... se ke me mua , por me baben tim!Bubro ca ne internet dhe do shikosh se cdo gjesh.Keta tipa, qe nuk duan babe e nene qe i kane bere koken cfare i genjen mendja ketij populli ? Se do duan Shqiperine apo bashkekombasit e tyre?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 11-09-2017, 00:28   #419
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,987
Thanks: 606
Thanked 570 Times in 376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Si i keni punėt ju nė Florida sidomos afėr Tempa?!!!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2017, 00:30   #420
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,618
Thanks: 116
Thanked 479 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

U kry o aga

U shperbo uragani, tropical storm vje ktu
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i derjansi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur