Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-06-2017, 17:38   #1
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 20
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Mireseerdha :)

Pershendetje.

Jam anetar i ri ne forum dhe thash t'ju pershendes dhe njekohesisht dhe te prezantohem.

C'te them... Jam nga Struga, me pelqejne forumet, madje me kane thene qe ky forum ka anetare te mire, te lezetshem dhe te pergatitur.. Sa eshte e vertete nuk e di.

Shpresoj t'ja kalojme mire bashke.

Puc

MrCool
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MrCool pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2017, 17:40   #2
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Postime: 3,940
Thanks: 4,595
Thanked 3,024 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mireserdhe .....


Puc puc
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2017, 17:41   #3
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,060
Thanks: 1
Thanked 313 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Shok i Lexhos edhe ti?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2017, 17:50   #4
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Postime: 8,375
Thanks: 2,635
Thanked 2,556 Times in 1,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mire se na gjete e mire se te pame me nje tjeter emer-nick kaq te njohur (per mua)

He Cool ca pa thojn?....nje here thashe mos po i flas vehtes time por pasi ferkova site pashe qe nuku qenkerkesha.....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2017, 20:07   #5
CERMENIKASI
V.I.P
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: Nė dhe tė huej
Postime: 1,374
Thanks: 213
Thanked 230 Times in 121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
CERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyerCERMENIKASI ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

mirė se na erdhe o banor i fushės sė baklavės!!!!!
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-06-2017, 23:30   #6
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 5,567
Thanks: 1,514
Thanked 1,072 Times in 460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mire se erdhe MrCool, kalofsh sa me mire ketu.
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 00:28   #7
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Postime: 1,259
Thanks: 512
Thanked 291 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mire se erdhe ne forum-al!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 08:39   #8
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,949
Thanks: 3,527
Thanked 4,262 Times in 2,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Miresekeardhur & kalofsh kendshem
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 16:22   #9
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 20
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Ua sa shume mesazhe. Qenkeni vertete te mire, nuk me paskan genjyer.

Ju falemnderit per mikpritjen.
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 16:34   #10
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Postime: 8,375
Thanks: 2,635
Thanked 2,556 Times in 1,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Un jam me i miri, te betohem, kemi edhe te njejtin emer perafersisht vec se un nuk jam akomi misterrrr....por shshshttt te mbetet midis nesh kjo se mos ta degjojne te tjeret se kemi ketu ca qe....... edhe "liket" ti bejne fletrraport dhe grafik arritjeje me tendeca per ti llomotitur neper rrahje gjoksi me dekorata letre cokollateje.....

Mirse na erdhe e buke me kryp e zemer te bardhe.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 16:41   #11
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 6,923
Thanks: 3,797
Thanked 2,066 Times in 882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mirė se erdhe mr. moskokėēarės. Mos ēaj kokėn fare, moskokėēarės cfarė thotė ndonjė suprdhjak nė forum. Bėju like se vdesin pėr to edhe lavdėroji edhe kur s'e meritojnė se e kanė qejf!( sa herė kam bėrė unė kėshtu).Jepu edhe tituj se vdesin edhe pėr ta: dokto rshkence, vezirė, sulltanė e sulltanesha, kapedanė, edhe gjeneralė, fundja s'tė kushton gjė: Fluturon gomari? Fluturon!

Kėshtu do tė kalosh mirė!

P.S. Gati harrova: ka ca qė kanė qejf t'u thuash: i/e bukur. Thuaje, s'tė kushton gjė!
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 12-06-2017 nė 16:51
Gi de Masha ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2017, 16:47   #12
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 20
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Un jam me i miri, te betohem, kemi edhe te njejtin emer perafersisht vec se un nuk jam akomi misterrrr....por shshshttt te mbetet midis nesh kjo se mos ta degjojne te tjeret se kemi ketu ca qe....... edhe "liket" ti bejne fletrraport dhe grafik arritjeje me tendeca per ti llomotitur neper rrahje gjoksi me dekorata letre cokollateje.....

Mirse na erdhe e buke me kryp e zemer te bardhe.

Me behet qejfi adash, qenke zoteri edhe ti, keshtu qe te perket dhe ty titulli Mr

Sa per "liket", gjithandej eshte njejte... Ne shqipet vdesim per cik gjoksrrahje dhe per te rene ne sy.
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MrCool pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2017, 16:50   #13
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Postime: 8,375
Thanks: 2,635
Thanked 2,556 Times in 1,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MrCool Shiko postimin
Me behet qejfi adash, qenke zoteri edhe ti, keshtu qe te perket dhe ty titulli Mr

Sa per "liket", gjithandej eshte njejte... Ne shqipet vdesim per cik gjoksrrahje dhe per te rene ne sy.
Mik te faleminderit e ketu jemi te gjithe qefli te shakase dhe humorit dhe vleresojme njeriun zotni......

mir u lexofshim adash.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2017, 16:52   #14
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 20
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Mirė se erdhe mr. moskokėēarės. Mos ēaj kokėn fare, moskokėēarės cfarė llomotitin ca suprdhjakė nė forum. Janė nga anėt e pa urbanuara, ndaj me kulturėn janė ca si larg! Bėju like se vdesin pėr to edhe lavdėroji edhe kur s'e meritojnė se e kanė qejf!( sa herė kam bėrė unė kėshtu).Jepu edhe tituj se vdesin edhe pėr ta: dokto rshkence, vezirė, sulltanė e sulltanesha, kapedanė, edhe gjeneralė, fundja s'tė kushton gjė: Fluturon gomari? Fluturon!

P.S. Gati harrova: kanė qejf t'u thuash: i/e bukur. Thuaje, s'tė kushton gjė!
Hahahahaha e bukur fare kjo.. Shpresoj qe te adaptohem shpejte dhe ishalla nuk bej armiq edhe ketu sepse e kam nje "ves" te keq.. Per dallim nga ty, nuk me shkon dot dora te klikoj ne like nese postimi nuk me ngacmon, as qejfe nuk bej dot sepse dallohem ne surrat kur i bej qejfin dikujt.

E di qe dhe ti nuk e ben nga qejfi por nga halli, ndoshta dhe une do veproj njejte per tu ikur debateve te kota.


p.s. tu them i/e bukur shemtirave?? Aman mor
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MrCool pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2017, 16:58   #15
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 6,923
Thanks: 3,797
Thanked 2,066 Times in 882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MrCool Shiko postimin
Hahahahaha e bukur fare kjo.. Shpresoj qe te adaptohem shpejte dhe ishalla nuk bej armiq edhe ketu sepse e kam nje "ves" te keq.. Per dallim nga ty, nuk me shkon dot dora te klikoj ne like nese postimi nuk me ngacmon, as qejfe nuk bej dot sepse dallohem ne surrat kur i bej qejfin dikujt.

E di qe dhe ti nuk e ben nga qejfi por nga halli, ndoshta dhe une do veproj njejte per tu ikur debateve te kota.


p.s. tu them i/e bukur shemtirave?? Aman mor
po, po, po, po gjithsesi. shko te fotografitė e anėtarėve, dhe nise nga faqja e fundit, se aty jam edhe unė dhe ngjitu pėrpjetė. unė nuk e kam dert edhe po s'e bėre like, se unė nuk vuaj nga ky kompleks. Zoti ėshtė ai qė mė ka falur tė shėmtuar. unė cdo gjė qė vjen prej zotit e mirėpres, ndja kam pajtuar me shėmtinė.

hahahhaha. Bėjmė shaka pra. Kėtu humori nuk ka tė sosur!
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2017, 17:23   #16
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,240
Thanks: 33
Thanked 448 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Hajde hajde mire se na erdhe.

Kockat do te grime dhe ty si gjithe te tjereve.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2017, 12:45   #17
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 11,853
Thanks: 1,277
Thanked 3,674 Times in 1,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Bienvenue MrCool. Kalofsh sa me bukur !
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-06-2017, 20:37   #18
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: ILIRIDA
Postime: 3,186
Thanks: 194
Thanked 319 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
legjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

mire se erdhe strugan e ka fillo stina e veres arje
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2017, 01:31   #19
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Postime: 3,203
Thanks: 884
Thanked 795 Times in 376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Mrcool , mire se erdhe. Se di nese kemi ndonje tjeter antarė/e nga qyteti im i preferuar (Struga) ketu.
Je ana gegė apo toskė ti ?
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2017, 13:10   #20
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 20
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mireseerdha :)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Mrcool , mire se erdhe. Se di nese kemi ndonje tjeter antarė/e nga qyteti im i preferuar (Struga) ketu.
Je ana gegė apo toskė ti ?
Mire se te gjej Puhiza, qenke goce me shije 😁.

Jam nga ana gege.
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur