Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Pėr cilėn parti do tė votoni mė 25 qershor nė Republikėn e Shqipėrisė
Lėvizja Socialiste pėr Integrim (LSI) 0 0%
Partia Socialiste e Shqipėrisė (PS) 11 39.29%
Partia Kristian Demokrate (PKD) 0 0%
Sfida pėr Shqipėrinė (SFIDA) 0 0%
Partia Republikane Shqiptare (PR) 1 3.57%
Partia Demokratike (PD) 8 28.57%
Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH) 0 0%
Partia Aleanca Demokristiane (ADK) 0 0%
Partia Socialdemokrate (PSD) 0 0%
Aleanca Demokratike (AD) 0 0%
Fryma e Re Demokratike (FRD) 0 0%
Partia Demokracia Sociale (PDS) 0 0%
Partia Drejtėsi, Integrim dhe Unitet (PDIU) 0 0%
Aleanca Arbnore Kombėtare (AAK) 0 0%
Minoriteti Etnik Grek pėr tė Ardhmen (MEGA) 0 0%
Partia Komuniste e Shqipėrisė (PKSH) 0 0%
Aleanca Popullore pėr Drejtėsi (APD) 0 0%
Lista e Barabartė (LIBRA) 3 10.71%
Do tė shkoj tė votoj por do ta bėj fletėn tė pavlefshme 2 7.14%
Nuk do tė shkoj tė votoj 1 3.57%
Nuk mund tė votoj se jam jashtė R.SH. dhe nuk na mundėsojnė votimin jashtė shtetit 2 7.14%
Votues: 28. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-06-2017, 23:27   #61
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,631
Thanks: 327
Thanked 414 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Votoj pėr PMD (partia mbush e derdh)
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2017, 23:34   #62
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Shume larg ...e paskeni lene daten e hapjes se kutise se votimit . loool

Edvin, edhe nje here ... hape tani me mik
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2017, 05:44   #63
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,625 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Derrat nje surrat kane..
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 06-06-2017, 06:06   #64
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,151
Thanks: 4,774
Thanked 5,603 Times in 3,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Derrat nje surrat kane..
2017 populli nuk ka uje te pijshem. kur isha ne mars jam la ne pishine
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2017, 06:59   #65
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,865
Thanks: 2,457
Thanked 2,429 Times in 1,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Ja valla pirat minoritetet i keni ju ket rradh me ne krye vangjel dulen. E perzut dhe kreshnikun a faqezive me ceremoni per hater te dules
edhe juke thane po vjen ta votoj me komunitet Edin
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2017, 21:00   #66
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,814
Thanks: 10
Thanked 416 Times in 263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Edi Rama ne " Zone e lire " me timon ne tavoline
U mbyt duke kerkuar " me jepni 71,aman ju lutem"...votone ore ta marr 71njishin.

Eshte duke e dominuar fushaten,kenaqesi ta ndegjosh.Ne anen tjeter Basha teper zyrtar.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2017, 21:13   #67
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,725
Thanks: 119
Thanked 494 Times in 392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Edi Rama ne " Zone e lire " me timon ne tavoline
U mbyt duke kerkuar " me jepni 71,aman ju lutem"...votone ore ta marr 71njishin.

Eshte duke e dominuar fushaten,kenaqesi ta ndegjosh.Ne anen tjeter Basha teper zyrtar.
Lista e drejtorave asht realitet i frikshrm ne shqipni
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2017, 08:11   #68
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,134
Thanks: 870
Thanked 1,239 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

F lamur Golemi ėshtė kandidati i PS-sė i renditur i treti nė qarkun e Gjirokastrės, por s'do t'a kishte menduar kurrė se njė foto me njė bari tė zonės do t'i bėnte mė shumė jehonė se sa mesazhet e tij gjatė fushatės.
Gjatė saj ai ėshtė takuar edhe me njė bari, tė quajtur Shehair Goxhajn duke shkruar mė pas nė Facebook se ai i ishte ankuar pėr vaksinimin e bagėtive si edhe presionet pėr t'u bėrė anėtar i ndonjė partie politike, shkruan Albeu.com.
Nuk ka zgjatur shumė dhe nė atė postim shkroi vetė Shehairi, i cili e akuzon Flamurin se i ka keqpėrdorur imazhin dhe se kishte shtuar nga fjalėt e tij.
Postimi i Flamur Golemit
Mbėshtetjen dhe frymėzimin pėr sfidėn e 25 qershorit, mė shumė se kudo tjetėr e gjej tek njerėzit e zakonshėm nė ēdo fshat, lagje e rrugė tė Gjirokastrės.
Janė ata qė i japin vlerė fitores tonė historike dhe na ngarkojnė me pėrgjegjėsi qė tė bėjmė mė shumė pėr Shqipėrinė qė duam.
Unė kurrė s’kam pėr ta tradhtuar besimin e tyre. Shehairi ėshtė njė bari 25-vjeēar nga Golemi. Gjatė bisedės mė tregoi pėrpjekjet pėr tė vaksinuar bagėtitė, por qė i mbyllej ēdo derė sepse i kėrkonin tė anėtarėsohej nė partinė e ‘deputetit celular’, pėr t’i pėrfituar kėto vaksina.
U ndjeva mė tė vėrtetė nė siklet teksa po e dėgjoja, pasi kjo ėshtė njė histori e turpshme qė duhet tė marrė fund njėherė e mirė. Prandaj PS kėrkon mbėshtetje tė jashtėzakonshme, pėr tė qeverisur e vetme dhe pėr t’i dhėnė fund njėherė e mirė qeverisė me dy timonierė. Vota pėr parti tė tjera ėshtė votė e ēuar dėm.
Pėrgjigja e bariut, Shehair Goxhaj
Drejtuar personalisht Flamur golemit per keq perdorimin e figures time ne radh te pare por qe mendoj se perfaqesoj gjith barinjt e mashtruar dhe genjyer ne mes te dites dhe perdorur per qellime personale.
Per te gjith ata qe nuk e dine sistemin e vaksinimit vaksinat behen privatisht dhe jo nga partit. Ndersa fotografin qe bere e kerkove per kujtim jo qe te perbaltesh figuren time me mashtrimet e tua. Asnje here nuk me pyete per partit apo per qellimin e ardhjes tende ne golem.
Une jam sic e ke then dhe ti ne shkrimin tend nje bari 26 vjecar por ste jam ankuar ty dhe asnjerit per kete gje.
Dhe aq me teper skam pasur presjon nga asnje njeri apo nga ndonje deputet keshtu qe ti je I pa fytyre genjen ne mes te dites pa u ber deputet e jo me qe barinjt dhe gjith populli qe voton te ken besim tek njerez te till. Turp te te vij nga vetja tende.
albeu.com
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2017, 13:47   #69
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,896
Thanks: 276
Thanked 275 Times in 200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Po afrohen zgjedhjet...qė kot se mbahen se e kanė vendosur sesi do tė jetė qeveria qė para se tė bėhen zgjedhjet...asnjė ndryshim ideologjik.
Koha pėr Vetėvendosje dhe nė Republikėn ish-socialiste tė Shqipėrisė!
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2017, 14:12   #70
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,151
Thanks: 4,774
Thanked 5,603 Times in 3,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Po afrohen zgjedhjet...qė kot se mbahen se e kanė vendosur sesi do tė jetė qeveria qė para se tė bėhen zgjedhjet...asnjė ndryshim ideologjik.
Koha pėr Vetėvendosje dhe nė Republikėn ish-socialiste tė Shqipėrisė!
e kishim dhe ne nji VV po ka kerku azil ne gjermani
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2017, 14:18   #71
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,896
Thanks: 276
Thanked 275 Times in 200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
e kishim dhe ne nji VV po ka kerku azil ne gjermani
Nuk ka qenė kurrė VV sepse nuk ka pasur kurrė program, dhe atė qė thoshte sot nuk e thoshte nesėr.
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 12:43   #72
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,865
Thanks: 2,457
Thanked 2,429 Times in 1,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

hajde edhe ca vota se po mbyllen vendvotimet, pastaj 4 vitet e ardhshme as blue balena nuk sos pune me
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 06:39   #73
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 1,814
Thanks: 10
Thanked 416 Times in 263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Vazhdon fushata ne Shqiperi : termat kyc " tepsija","kulaci","timoni",Tomi dhe Jery... Njeri ben thirrje " te gjithe policet te dilni ne fushate", shkurtabiqi kercenohet "do ta armatos popullin"... Tjetri "bera selfi me Trumpin dhe biseda sy me sy zgjati plot 2 minuta e 30 sekonda" !
Rames i iku zeri duke bertitur neper tubime , Bashes i bie dielli ne koke gati alivanoset,Meta flet percart.
Selfi me Trumpin,policet e Rames apo armet e Metes do te sjellin me shume vota ?
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 18-06-2017, 07:01   #74
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,896
Thanks: 276
Thanked 275 Times in 200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Sot, ish-dita e votimit Por u shty pėr javėn tjetėr
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 16:55   #75
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,451
Thanks: 209
Thanked 354 Times in 270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Vazhdon fushata ne Shqiperi : termat kyc " tepsija","kulaci","timoni",Tomi dhe Jery... Njeri ben thirrje " te gjithe policet te dilni ne fushate", shkurtabiqi kercenohet "do ta armatos popullin"... Tjetri "bera selfi me Trumpin dhe biseda sy me sy zgjati plot 2 minuta e 30 sekonda" !
Rames i iku zeri duke bertitur neper tubime , Bashes i bie dielli ne koke gati alivanoset,Meta flet percart.
Selfi me Trumpin,policet e Rames apo armet e Metes do te sjellin me shume vota ?
Mund ta ken lon me ēa kafka siran tjeter. Une nuk e di, por s'kam per t'i njoft keto zgjedhje - shum lemonade, aspak freskllik.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:07   #76
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 902
Thanks: 631
Thanked 383 Times in 248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Tre parti demokristiane lol
tre demokristiane, nja tre a kater komuniste,dy socialiste, nja tre demokrate,dy balliste,nje legaliste dhe ddhjetra e dhjetra partiza parazitare.....Shqiperi hesapi,vend pa shprese
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 23-06-2017, 11:18   #77
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,134
Thanks: 870
Thanked 1,239 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Do i them jo diktatures ed-berr-jane.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2017, 13:24   #78
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,695
Thanks: 1,299
Thanked 1,227 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Sa parti qenkan, si tregu gjelbert!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2017, 13:43   #79
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,717
Thanks: 586
Thanked 241 Times in 158 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Nr 2. Numri me I mire cift afer 1 shit
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2017, 20:43   #80
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 3,896
Thanks: 276
Thanked 275 Times in 200 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

A parashikoni zgjedhje tė parakohshme pas kėtyre zgjedhjeve farse?
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur