Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-12-2016, 17:35   #181
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,024
Thanks: 5,711
Thanked 3,905 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

http://www.maxspiers.com
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 18:09   #182
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,103
Thanks: 3,140
Thanked 2,092 Times in 951 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
BRILIANT SAMI....tashti do ta shikoj....kqyr kqyr edhe ne USA paska kshu gjonash?
damastion ti i lindur andej....di gje mo????????????????
Amerika e ka ne gjak krimin(alitetin) ne pergjithesi. Fundja, eshte e krijuar nga kriminelet...Kan zhdukur nje popull te tere...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2016, 17:38   #183
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Ku jane ato miliardat e kolonelit mo albalesher?????Dini gje mo???

Se i qanit hallin popullit te Libise....a ka me hipokrite si disa ne forum!!!
Pastaj thone perse vine arabet ne eu!
Lg se po kqyr me shume vemendja...
Perseri dokumentarin se kam ba vedi....gezuar krishtlindjet!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 26-12-2016, 18:45   #184
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Po perpiqem te gjej cfare kuptimi marrin...
E gjeta: jevgat njelloj jane si RRACE.....KUDO.
Chapeau!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-12-2016, 22:12   #185
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Po vrisja menjen ka ka shkue ari i Krrabes...
ene ruset dhe amerikanet se toku, nuk i paskan qa sum kryet per biografina....SIDOMOS CAUBOJSI.
PS: n.q-se nonjona apo ne te tjena,te pin uje qezme, po u seklituan nga do fjale te miat....ose ta majne me sprudel!
Noten.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2016, 23:35   #186
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 804
Thanks: 527
Thanked 317 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

dokumentare historike dhe per natyren
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2017, 15:44   #187
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Mbasi atletet cifute u varrosen,Kryeministrja e asaj kohe beri nje takim me familiaret e viktimave ku ju tha: ju PREMTOJ qe edhe ne VARR do i ekzekutoj....
PS: kjo zonja ne 17.44 sec e morren ne telefon: shikoni lajmet ne oren 22.00.
kjo....(phhhhhhhhhh) kush jeni juve?
Nuk ka rendesi se kush-pergjigja.
Dhe kjo vazhdon ne dokumentar...ne nuk kerrkuam hakmarrje por drejtesi dhe fajtoret te dilnin ne gjyq.
Kjo harroi qe jane vrane burrin dhe e lane me nje femije.
Te isha UNE do i thosha atij ose atyre qe morren ne telefon: Faleminderit dhe pres viktimen e rradhes.
Fazit: nuk mbrohet shteti apo qytetaret e atij me .....te tashe,i tha,me thane.
Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2017, 23:23   #188
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

HISTORI....
Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2017, 18:05   #189
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Üauhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Boahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....si thote McMain mo: me qellonin dhe torturonin.....ke pasur FAT senator....sepse po tu ndrronin rolet ti do i vrisje!
Kshu kot: qfare kuracin e somes deshe ne Vietnam?????
Caubojsat nga trojet.....jemi DAKORD kete here?

phhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Noten.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 17:12   #190
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

HISTORI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:38   #191
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 804
Thanks: 527
Thanked 317 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga unejsa Shiko postimin
aaaaaamonnnnnnnnnn megjith keto dokumentare se im shoq deri ne 1-2 te mengjesit rrin duke par dokumenare po nuk e shkite nga TV harron te flej me jan shpif dokumentaret............

gjithsesi mua me pelqejne te gjith llojet e dokumentarve por mbi te gjitha me pelqejne dokumentaret qe flasin per boten nenujore
Duket te jete i lodhur me dokumentarin tend... lol
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:35   #192
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Korea e Veriut ASNJEHERE dhe KURRE nuk ka bere 222 luftra.
Qeshtja e TYRE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 19:34   #193
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,024
Thanks: 5,711
Thanked 3,905 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????


dicka jashte dokumentareve normale ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2017, 21:20   #194
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 6,024
Thanks: 5,711
Thanked 3,905 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Performer ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????


implications for the future ....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-06-2017, 00:35   #195
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 15,565
Thanks: 4
Thanked 3,127 Times in 2,072 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Keto lloj dokumentaresh ndjek me deshire te madhe.

__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 27-06-2017, 17:06   #196
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Hulumtimet i kane bere gjermanet dhe jo partizanet!!!
Inshallah nuk kane ne plan te na turren se na GRRINE.
Kaq.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-06-2017, 17:18   #197
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Hmmmmm
Thone qe perdorte Garnorax per Corpus CavernoSUM....dalim tek tema perse bie interesi ne qiftet e martuara.
Kaq.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 15:25   #198
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,234
Thanks: 10,281
Thanked 5,707 Times in 3,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

VAMOS
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 19:08   #199
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,439
Thanks: 2,486
Thanked 693 Times in 381 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Ne 33:50 i ben nje prezantim te mrekullueshem gjuetarit me te mire ne bote me kyt zerin super fantastik dramatik qe ka ky plaku,lol
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2017, 19:26   #200
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,070
Thanks: 0
Thanked 2,315 Times in 1,346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare dokumentare ju pelqejne????

Me ka pelqyer shume nje emision i Valerio Massimo Manfredi, Impero.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur