Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-06-2017, 11:32   #1
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Mantija me mish

[YOUTUBE]HVqw_HB4n-Q[/YOUTUBE]
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i netflix pėlqehet nga
i vjetėr 17-06-2017, 12:04   #2
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,570
Thanks: 4,407
Thanked 5,227 Times in 3,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Kur di i hiqni nga fjalori kėto fjalė sllave? e hongert dreqi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 12:08   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,803
Thanks: 8,950
Thanked 8,258 Times in 4,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 461
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Ore pse nuk i shoh kėto videot e kėtij flix-it unė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 12:16   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,480
Thanks: 2,337
Thanked 2,241 Times in 1,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Kur di i hiqni nga fjalori kėto fjalė sllave? e hongert dreqi
ravenine e beri zonja nga vidjoja mire si i thone pak rendesi ka

E pra si i thone ndryshe, meqe i kontestove gurabijat
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 12:22   #5
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,570
Thanks: 4,407
Thanked 5,227 Times in 3,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ravenine e beri zonja nga vidjoja mire si i thone pak rendesi ka

E pra si i thone ndryshe, meqe i kontestove gurabijat
Gurabijat nuk bohen mė mish arkadash.
Kam punu nja tre vite nė kuzhinė sllave jom bektesh dhe e mor vesh
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 12:40   #6
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,480
Thanks: 2,337
Thanked 2,241 Times in 1,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Gurabijat nuk bohen mė mish arkadash.
Kam punu nja tre vite nė kuzhinė sllave jom bektesh dhe e mor vesh
pse jo gurabija me mish, me djathe, me spinaq, me canabis

llafi ishte, si te emertohen, mantija tha s' bene

Nuk jam i sigurte qe fjala mantija eshte sllave, mund te jete huazim nga fjalori i arkadashave
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2017, 13:02   #7
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Von tpaska dal gjymi drague
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 14:31   #8
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Akrepi a i shef tani ?
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 14:41   #9
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,803
Thanks: 8,950
Thanked 8,258 Times in 4,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 461
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Jo nuk e shoh, shoh njė katror tė bardhė nė vėndin ku duhet tė jetė video.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 17:54   #10
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

ky eshte linku, nuk e di pse nuk te shfaqen ty videot
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 17:58   #11
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,570
Thanks: 4,407
Thanked 5,227 Times in 3,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

dredhanik me mish quhet o haver
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:03   #12
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

te thash edhe me lart qe von te paska dal gjumi ty per emrimin ngase ky lloj specialiteti eshte shumme i vjeter.Pastaj munde edhe te jet marr nga sllavet dhe te jet pershtatur tek ta
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:08   #13
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,570
Thanks: 4,407
Thanked 5,227 Times in 3,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga netflix Shiko postimin
te thash edhe me lart qe von te paska dal gjumi ty per emrimin ngase ky lloj specialiteti eshte shumme i vjeter.Pastaj munde edhe te jet marr nga sllavet dhe te jet pershtatur tek ta
msoni shqip biro se e keni pa para . mantija i thone kroatet ose boshnjaket
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:09   #14
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,803
Thanks: 8,950
Thanked 8,258 Times in 4,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 461
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga netflix Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=HVqw_HB4n-Q ky eshte linku, nuk e di pse nuk te shfaqen ty videot
Kėtu e shoh kurse lart jo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:15   #15
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
msoni shqip biro se e keni pa para . mantija i thone kroatet ose boshnjaket
Pse i thone ato nuk d.m.th qe eshte e tyre .
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:16   #16
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Kėtu e shoh kurse lart jo.
Good
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:18   #17
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,570
Thanks: 4,407
Thanked 5,227 Times in 3,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga netflix Shiko postimin
Pse i thone ato nuk d.m.th qe eshte e tyre .
po ja vejm mantel nqs e do ēisto shqip
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2017, 18:41   #18
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

Ose pallto edhe me mire
netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:08   #19
netflix
Super Anėtar
 
Avatari i netflix
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 157
Thanks: 6
Thanked 56 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
netflix ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mantija me mish

netflix nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i netflix pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur