Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Jurisprudencė

Jurisprudencė Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-06-2017, 16:28   #41
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,876
Thanks: 332
Thanked 2,061 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qeka si puna ime me floke te gjata
pa floke fare do ishte me pak e shpifur?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 16:34   #42
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 10,558
Thanks: 3,621
Thanked 3,410 Times in 2,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 257
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qeka si puna ime me floke te gjata
Ledio te morte te ligat e kaqurelave por thuj shyqyr qe ene hunen e paska si sakic.....qekan gjekse ene hunderret lali...... do te ket pa shum youtube me sa duket.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 16:38   #43
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,067
Thanks: 3,573
Thanked 4,370 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Zana, pika e pare e kan perkthyer gabimisht, pra aty ne dailymail shkruante qe me 3 nxenes, kurse keta shqiptaret e kan bere me te ndershme, duke thene vetem me 2. Sa i perket policise mendoj qe ja kan thirrur keta punonjsit e shkolles ne menyre qe ta arrestojn per keqperdorim te detyres.
Aha .... mendoja qe shkolla ka rregullat e saja ne k'te rast, pa perfshire policine .
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 16:42   #44
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 29,252
Thanks: 6,809
Thanked 6,404 Times in 3,434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Si pėrfundim ēa u bė??
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2017, 16:45   #45
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,429 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Ende eshte ne gjykat, hetimet vazhdojn

Po te ishte ne trojet tona, do ishte shpall mesusja me e mira per landen qe e kishte dhene. Por fati i saj ndodhet ne nje shtet te tjeter.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CR7 pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 17:04   #46
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 15,884
Thanks: 3,352
Thanked 3,815 Times in 2,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Si pėrfundim ēa u bė??
kur isha ushtar ne burrel takohen dy shoke me pi kafe.

njoni ishte me kurriz nga dritarja.tjetri (pak budall se nuk du me permen emra) shef nji femer tu kalu dhe fillon komentet:

ta moresh ,ti heqesh bluzen, pantallonat , breket dhe tja fusesh.

bohet kurioz tjetri dhe kthehet me pa. mos mer i thote se eshte kushrina ime.ska problem i thote: ja heqim e veshim hajt gezuar
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 17:18   #47
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,067
Thanks: 3,573
Thanked 4,370 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Clive je duke ja futur kot ....te ishte ne Albania, do I ishte kercenuar jeta.

Ps...e ky shembulli lart ...c'fare lidhjeje ka ? Kaq te fustruar Jeni ne pergjithesi?
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2017, 17:21   #48
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,429 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Jo bre Zane, spo ja fus kot. Po te na e kishin knaq, beso qe rend kishin prit dhe askush nuk e kish lajmeru, perkundrazi e kishin levdu nxensat tu than krejt po kem qef ne oren e saj me kan. Poashtu edhe prinderit kishin pas qef me taku ne menyre me pa qysh po mesojn femijet e tyre
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CR7 pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2017, 17:23   #49
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 35,486
Thanks: 7,350
Thanked 4,081 Times in 2,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Shkolla eshte edukimi i brezit te ri.
ISHTE.
BENI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2017, 17:51   #50
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 3,094
Thanks: 694
Thanked 1,195 Times in 768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Wow ca mentalitet i cthurur. Mire qe i mendoni kto gjera. Por dhe i publikoni hapur. Secili per vehten e tij aman. Un jam e qete duke ditur se ka dhe njerez te sakt me morale kjo bote.
Un kam patur nje mesuse 26 vjece kur isha ne klase te 12. Kishte hunden e madhe si kjo vajza edhe calonte. Por ishte e re dhe cool dhe cunat ne klase flirtonin shume me te. Ishte shume profesionale dhe pse ishte bartender ne fundjave. Cunat ne ate mosh jan budallenj nefakt. Kur dalin dhe kto mesuset budallaqe dhe insecure ndodhin kto gjera. Turp.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 18-06-2017, 23:04   #51
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 2,957
Thanks: 0
Thanked 525 Times in 291 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Mund te kete patur prirje edhe per edukate seksuale, nuk e kuptoj perse duhet ndeshkuar.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:04   #52
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 611
Thanks: 376
Thanked 208 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin


Mėsuesja e matematikės, 25-vjeēarja">25-vjeēarja Erin McAuliffe doli dje para gjykatės nė Karolinėn e Veriut me akuzėn e kryerjes sė marrėdhėnieve seksuale me tė mitur, ndėrkohė qė ka fshehur fytyrėn nga kamerat qė po filmonin nė korridor.

Ajo akuzohet se ka kryer marrėdhėnie seksuale me dy djem, njėri 16 dhe tjetri 17 vjeē ndėrkohė qė ishte ngarkuar pėr t'u shpjeguar atyre mėsimet, pėrcjell Albeu.com.

25-vjeēarja">25-vjeēarja, raportohet se ka patur disa herė kontakte seksuale me dy djemtė por mė pas ėshtė pikasur nga administratorėt e shkollės, tė cilėt kanė njoftuar policinė. /albeu.com/
________________________________________________
http://www.albeu.com/kryetitull/seks...o-lajm/312988/
__________________________________________________ _____
Sikur te kisha pas fatin e ketyre 2 djelmoshave sot do te qendroja shume me mire ne matematike !
S'di ēfare kerkon ne gjykate kjo mesuesja qe ka krye detyren me sukses !
Ta kisha pas une mesuese kete do ngelja ne klase nja tre vjet rresht
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:19   #53
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,067
Thanks: 3,573
Thanked 4,370 Times in 2,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Ta kisha pas une mesuese kete do ngelja ne klase nja tre vjet rresht
Shiko edhe fotot e tjera, me lart ....Be careful wht u wish 4 : )
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:24   #54
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 6,913
Thanks: 954
Thanked 663 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

kete here femera paska pasur endjen, me qe ēdo here gjykohemi !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:31   #55
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,331
Thanks: 8,825
Thanked 9,795 Times in 4,030 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Po dhe keta, vihet nje 25vjecare me u dhene mesim 16/17 vjecareve qe ne USA jane nga 2metra. Domosdo do ndodhi dicka e tille.
ate po mendoja...sidomos djemt qe ne ate moshe jan hormonal predators...mbaja mend ne klasen e fiskultures, kishim nje profesor simpatik dhe disa vajza duke fishkelleur, duke bere komente flirtuese me te, ci benin te shkretit ...nganjehere eshte edhe faji i studentve
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 22:49   #56
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 6,913
Thanks: 954
Thanked 663 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Mire qe pranove mi Xhina pas shume e shume kritikave ndaj neshė

ē faj kemi ne
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 23:04   #57
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,331
Thanks: 8,825
Thanked 9,795 Times in 4,030 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

men are the root of all evil oqe
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 23:13   #58
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 6,913
Thanks: 954
Thanked 663 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

Don te thuash qe ne ēdo here e kemi ne mendje
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2017, 23:32   #59
busavata
Rebel pa arsye
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,764
Thanks: 903
Thanked 975 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Seks me 2 nxėnėsit, reagimi i mėsueses sė matematikės nė gjykatė

mesusja e mire ja meson matematiken me shembuj te jetes se perditshme ...

mesusja 25

nxansat 16 + 17 = 33


25 < 33
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur