Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-06-2017, 00:07   #981
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Postime: 1,258
Thanks: 512
Thanked 290 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Tu shfletu temat ne forum
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 01:12   #982
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,933
Thanks: 3,521
Thanked 4,255 Times in 2,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Another terrorist attack in North London ... Finsbury Park . This time they atttacked a mosque .

Mad : (
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 02:00   #983
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,767
Thanks: 5,298
Thanked 1,642 Times in 912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Another terrorist attack in North London ... Finsbury Park . This time they atttacked a mosque .

Mad : (
Terrorist attack ne xhami?
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 09:58   #984
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,933
Thanks: 3,521
Thanked 4,255 Times in 2,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Terrorist attack ne xhami?
Po , por po presin tani per lajme me te fresketa/qarta, nje ka vdekur e disa te plagosur ... gjithsesi , shoferin e kane kapur te gjalle..
eshte perplasur furgoni dhe e kane kapur mbajtur peng publiku,
gjersa ka arritur policia . So well done 4 this.

Citim:
“It happened outside the Muslim Welfare House but people were leaving Finsbury Park Mosque as well so there’s a lot of confusion at the moment,” he told The Independent.

“According to eyewitnesses it was a deliberate attack against innocent Muslims, and if that’s confirmed by authorities it should be classed as a terror attack, no doubt about that.”
Ps.... Po pres Gas Safety, gjer ne 12-te e kane orarin... me c'menden , me lane mbyllur brenda sot
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 10:03   #985
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 208
Thanked 408 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Zana keto jan lajme te keqia,ishalla zoti te ruan dhe e kaloni shpejt ket tragjed,te pershendes shum mike..
Per tem ,Po pushoj ne zyren time,isha duke rregullue disa pune ne vendpunishte para se te shkoj ne pushime..
Tani po pres nje kafe me llokum,sepse po me pihet edhe pse pa orar,si ka than cezari " ..Le te hidhet zari i fatit.."
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Fehmikaciu : 19-06-2017 nė 10:07
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fehmikaciu pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 10:20   #986
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 18,933
Thanks: 3,521
Thanked 4,255 Times in 2,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Flm .. Fehmiu, te uroj nje dite te kendshme e te fresket
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 10:28   #987
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Postime: 402
Thanks: 137
Thanked 49 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
nghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Po haj mengjesin
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 10:30   #988
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 208
Thanked 408 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Flm .. Fehmiu, te uroj nje dite te kendshme e te fresket
Githashtu mike ,mos u bezdis mike qka bejn te tjeret..me rendesi ne shqipetret kemi nje tradit edhe kur e kemi veshtir dim te ofrojm miqet dhe dashamiret,kjo eshte me rendesi sepse miqet i dallojm ne ditet e veshtira..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fehmikaciu pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 10:38   #989
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Postime: 402
Thanks: 137
Thanked 49 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
nghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Po mendoja sa deshira te bukura qe ka Fehmicaku, por realiteti eshte ndryshe
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 10:42   #990
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Postime: 1,258
Thanks: 512
Thanked 290 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Trainim, marketing, shitja produktit
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 10:42   #991
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 208
Thanked 408 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Po mendoja sa deshira te bukura qe ka Fehmicaku, por realiteti eshte ndryshe
nghi ngo kjo nvaret nga sjelljet si i bajn tjeret,ne si popull nuk i kemi borgj askujna,dihet saktesisht kush na ndihmoi e kush jo,nuk po due mu krekos tani ,por disa gjera kur nuk shkojn si duhet athere ma mir eshte veq me kqyr sepse populli thot " qka te mbjellesh ne fund do ta korresh.."..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fehmikaciu pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 11:08   #992
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Postime: 402
Thanks: 137
Thanked 49 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
nghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Dhe nga korrjet mund te thuash qe kemi pas mbjellje te suksesshme
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 11:24   #993
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 208
Thanked 408 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Dhe nga korrjet mund te thuash qe kemi pas mbjellje te suksesshme
Nuk thash qe kemi mbjell diqka e me korr masanej,ne kemi mbjell gjera te pa dobishme kahere dhe masandej skena korr kurgja..
Ne tani kemi fillue mi hap syte,sepse te tjeret qa hedhni helm syve nuk kemi mundur me i hap,helmi te shkatrron!!!!!
Masandej parimet baz qe duhet secili shqiptar mi pas ato shum pak i kemi zbatue ne jet,ne kam ndegjue qe ne moqal nuk mbijne rrenjet e pemes frutdhanse ,por se pari duhet te thahet ai!!!
Gjithashtu duhet me pas parasysh qe per ta edukue nje brez qe te jep fruta nuk mjaftojn vetem fjalet,por duhet mobilizim nje forc motorike qe ve ne levizje sistemin,pra ka shum pune per tu bo..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 11:36   #994
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Postime: 402
Thanks: 137
Thanked 49 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
nghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuarnghi ngo ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Nejse se s'e nisa per te bere politik, mund te kete qene qe helmin ia ofruam vete njeri-tjetrit. Pac nje dite te bukur Fehmikaciu!
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 11:36   #995
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 9,651
Thanks: 2,774
Thanked 5,609 Times in 1,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

rruges per ne Gjirokaster
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 12:02   #996
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,274
Thanks: 180
Thanked 988 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Ja po ngrof kembet
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_5003.jpg (21.6 KiloByte, 19 shikimet)
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 12:10   #997
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 26,035
Thanks: 5,345
Thanked 5,208 Times in 2,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Po ha drekėn.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 12:11   #998
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 208
Thanked 408 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Nejse se s'e nisa per te bere politik, mund te kete qene qe helmin ia ofruam vete njeri-tjetrit. Pac nje dite te bukur Fehmikaciu!
edhe ti ashtu,me beso un politik nuk di sepse jam ingjinjer me profesion,un di ti shtregoj telat e rrymes fort,por edhe veglat e punes di ti perdori karshi standardit VDE-0100...
Ky standard as nuk nje fe as parti,por vetem ata qe din ti perdorin veglat per te krye nje pun..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fehmikaciu pėlqehet nga
i vjetėr 19-06-2017, 12:38   #999
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Postime: 1,258
Thanks: 512
Thanked 290 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė{A_N_G_E_L_69} ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

Sa erdha te shtrihem pak tani
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-06-2017, 12:50   #1000
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 9,651
Thanks: 2,774
Thanked 5,609 Times in 1,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment 2 ...?

po pi nje kafe ne Fier me Akrėpin

Sa LSI-sta mor zot......
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_6095.jpg (19.9 KiloByte, 29 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur