Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 16:02   #221
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,456
Thanks: 0
Thanked 2,514 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Akrep po ti cfare mendon?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:11   #222
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 423
Thanks: 0
Thanked 96 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

O Berat ce pate fat dhe o Berat more.

Akrep fjala per ty tani
Sia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:11   #223
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,552
Thanks: 2,134
Thanked 1,939 Times in 1,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Hawk njohes i mire i gjuhes Serbe ...Ca dmth "tandem" lol se s'po kuptojshe
Paralelisht. Ne paralel, perkrah.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:13   #224
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,456
Thanks: 0
Thanked 2,514 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Sia mos e thuaj me kete se ka ikur koha e kombinatit, tani kane nxjerre nje shprehje te keqe.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:23   #225
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 423
Thanks: 0
Thanked 96 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Nuk e dija : )

Luledashese
Sia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:42   #226
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 324
Thanks: 46
Thanked 91 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Pershkruaj antarin/en siper...

egersire
Aki nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:45   #227
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,476
Thanks: 892
Thanked 943 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

A ki cakmak lale?
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:47   #228
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,683
Thanks: 6,435
Thanked 5,956 Times in 3,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Osht i omel.....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:50   #229
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,637
Thanks: 5,007
Thanked 5,876 Times in 3,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

rob zoti. ja hongsha rrelat
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 16:55   #230
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 423
Thanks: 0
Thanked 96 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Gatues qe ka qejf shume rrelat
Sia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 17:03   #231
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,192
Thanks: 2,761
Thanked 7,292 Times in 2,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Élégante ne foton qe ka hedh.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 17:13   #232
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,642
Thanks: 1,315
Thanked 2,851 Times in 1,152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

njeri i mir
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
xyz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 17:41   #233
Golden_Boy
No Vip
 
Avatari i Golden_Boy
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 1,899
Thanks: 955
Thanked 440 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Pershkruaj antarin/en siper...

patriote ..
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy ėshtė nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 17:51   #234
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,552
Thanks: 2,134
Thanked 1,939 Times in 1,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Indiferent.....
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2018, 22:05   #235
Meri
!!!
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,230
Thanks: 1,114
Thanked 1,342 Times in 906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 253
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Impulsiv...
Meri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 22:10   #236
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,067
Thanks: 2,767
Thanked 3,036 Times in 1,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

E pa gjume.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 22:16   #237
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,721
Thanks: 4,818
Thanked 1,971 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

.......

E pa lodhur...
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 22:18   #238
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,067
Thanks: 2,767
Thanked 3,036 Times in 1,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Zgjohet pas gjysmes se nates....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 22:19   #239
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,642
Thanks: 1,315
Thanked 2,851 Times in 1,152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

UĒK.........Ēaushi

E panjohura maturi
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga xyz : 11-07-2018 nė 22:28
xyz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-07-2018, 22:22   #240
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,721
Thanks: 4,818
Thanked 1,971 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershkruaj antarin/en siper...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Zgjohet pas gjysmes se nates....
Kush mi...une zgjuar isha, po festoja fitoren e Kroacise

tema;
@e panjohura
- E zgjuar (Intelegjente) ...

Xyz;

- Elegante...
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur