Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-07-2018, 11:28   #121
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Mos harro se Roma eshte klubi i trete ne Europe qe ka shpenzuar me shume ne mercato, pas Juventus dhe Liverpool.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2018, 11:39   #122
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Roma lojtare te rinj ka marre e sme duket gje.

Duket sikur ka shpenzu por mos harro qe shiti Portierin per 75 Mln Eur ke Liverpool e gjithashtu ka shitur mesfushorin me te mire qe kishte tek Interi.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2018, 11:55   #123
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,765
Thanks: 5,512
Thanked 6,475 Times in 4,128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Bonucci kthehet tek Juventus, Milani do te marr Higuain dhe Caldara nga Juventus.

Interi ka bere goxha merkato te mire dhe ne blerjen e Vidal dhe Vrsaliko per mendimin tim do te jete ekipi me i forte ne Itali mbas Juventusit.
vidalin e kishte kerku dhe tirona
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2018, 00:53   #124
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Higuain flet si milanist: I lumtur, shpresoj qė Milani tė shkojė sa mė larg


Vetėm vizitat mjekėsore ndajnė Gonzalo Higuain nga zyrtarizimi i marrėveshjes qė e sheh atė tė bėhet njė futbollist i ri i Milanit. Futbollisti ka mbėrritur nė Milano, me qindra tifozė e padyshim gazetarė qė e pritnin para hotelit pėr kėtė transferim qė ėshtė ndėr mė tė bujshmit nė Itali.

“Ndjehem mirė, presim vizitat mjekėsore dhe tė shpresojmė qė gjithēka tė mbyllet. Jam i lumtur pėr kėtė aventurė tė re. Pėrshėndet tė gjithė tifozėt e Milanit dhe ata tė Juventusit tė cilėt mė kanė treguar gjithmonė ngrohtėsi.

Milani? Shpresoj qė tė arrijė sa mė larg qė tė jetė e mundur. Nesėr do tė firmos dhe do tė them ēdo gjė qė ndjej dhe mendoj nė kėto momente. Po, kam folur edhe me Gatuzon”, ishin fjalėt e vetme qė tha argjentinasi para gazetarėve, duke u zhdukur mė pas brenda hotelit milanez qė sot me siguri do tėkalojė natėn i rrethuar nga tifozėt e zjarrtė tė kuqezinjve.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 02-08-2018, 12:13   #125
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Higuain ka per ti bere goxha pune Milanit, eshte akoma nje nga qendersulmuesit me te forte ne bote.

Juventus ishte e detyruar ta shiste pas blerjes se CR7. Nuk mund te mbante ne stol nje lojtar me rroge te tille e qe e bleu 90 mln euro para 2 sezonesh.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 03-08-2018, 11:58   #126
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,773
Thanks: 11,569
Thanked 6,555 Times in 4,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Higuain ka per ti bere goxha pune Milanit, eshte akoma nje nga qendersulmuesit me te forte ne bote.

Juventus ishte e detyruar ta shiste pas blerjes se CR7. Nuk mund te mbante ne stol nje lojtar me rroge te tille e qe e bleu 90 mln euro para 2 sezonesh.

Me ALERGJINE e Juves,bote pulita ne mesfushe.Tek Milan ...TAMOM do e vrejne.Ene per i gjo me bohet qejfi....Cristines nuk i thu dot..dil atje,hy andej,dil ketej....e te tjera.PIPITA tek milankat e BOME qe do PALLAKUQI nja 30 carrje rrjete.....MINIMALJA.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2018, 12:12   #127
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Me ALERGJINE e Juves,bote pulita ne mesfushe.Tek Milan ...TAMOM do e vrejne.Ene per i gjo me bohet qejfi....Cristines nuk i thu dot..dil atje,hy andej,dil ketej....e te tjera.PIPITA tek milankat e BOME qe do PALLAKUQI nja 30 carrje rrjete.....MINIMALJA.
30 gola jane shume, Allegri eshte e vertete ben futboll te shpifur po per aq kohe sa merr rezultate eshte ok per drejtuesit e Juves.

Te shikojme kete vit ca do ndrrisi.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2018, 13:48   #128
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Higuain ka per ti bere goxha pune Milanit, eshte akoma nje nga qendersulmuesit me te forte ne bote.

Juventus ishte e detyruar ta shiste pas blerjes se CR7. Nuk mund te mbante ne stol nje lojtar me rroge te tille e qe e bleu 90 mln euro para 2 sezonesh.
Shume e drejte llogjika, se kuptoj tani skemen e Juventus, CR7 do jete pyke 9-tē fallc?

Gje qe si pershtatet ne rolin natyral qe ka...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2018, 14:01   #129
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Shume e drejte llogjika, se kuptoj tani skemen e Juventus, CR7 do jete pyke 9-tē fallc?

Gje qe si pershtatet ne rolin natyral qe ka...
E vertete eshte qe Ronaldo tamam tamam ska luajtur asnjehere se sulmues i pare, edhe ke Reali ishte Benzema qe teorikisht ishte sulmues dhe Ronaldo qe luante nga krahu majte.

Se di ca ka ne mendje Allegri, ndoshta vendos Mandzukic si qendersulmues.

Gjithsesi dhe Ronaldo mund te luaj ne ate rol sepse ke Reali shpesh here Benzema dukej si sulmues qendre por realisht luante me shume ne krahe duke liru hapesirat per Ronaldon.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 03-08-2018, 14:05   #130
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,240
Thanks: 1,111
Thanked 788 Times in 411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Ate mendova dhe une per Mandzukic pyke.
Ronaldo disi me mbrapa. Me krahet Dybala, Costa, Pjaniē.

Duket per Champions sivjet.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-08-2018, 14:16   #131
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Sma do mendja qe do luajne me 2 mesfushor, duke njohur sa shume mendon Allegri per mbrojtjen.

Para 2 vitesh qe arriten ne finale te CHL ashtu luanin 4-2-3-1 por ne krahe ishte Mandzukic qe ndihmonte mesfushen edhe mbrojtjen.
Ronaldo nuk e ben dot ate rol. Mund ta perdorin me raste si modul por nuk besoj se do jete si modul stabel. Te shohim se askush ska idene fiks se si do luaj Juventusi kete vit.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2018, 09:35   #132
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,236 Times in 1,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Zyrtare: Barcelona arrin marrėveshje me Bayern Munichun pėr Arturo VidalinBarcelona dhe Bayern Munich kanė arritur marrėveshje pėr kilianin Arturo Vidal.

Ėshtė klubi i Barcelonės qė e ka zyrtarizuar marrėveshjen.

“Marrėveshja ėshtė arritur pėr tri vite, por mbetet pezull deri nė kryerjen e testeve mjekėsore qė do tė bėhen pas disa ditės”.

“FC Barcelona do t’ju informojė pėr ardhjen e lojtarit dhe agjendėn e prezantimit tė tij”, thuhet nė njoftimin e klubit tė Barcelonės.

❗[BREAKING NEWS] Agreement with Bayern Munich for the transfer of @kingarturo23 https://t.co/znSDr6c0VM

— FC Barcelona (@FCBarcelona) August 3, 2018

Lojtari ka qenė i lidhur me njė kalim te Interi nė ditėt e fundit.

Vidal kishte kėrkuar largimin nga Bayern Munich pas tri sezoneve.Kilianin pritet tė fitojė 9 milionė euro, ndėrsa Barcelona do tė paguajė pėr tė diku rreth 20 milionė euro. /Telegrafi/
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:40   #133
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Kovavic huazohet ke Chelsea nga Reali Madridit.

Gjithashtu Chelsea ka blere portierin E At. Bilbao per 80 mln euro.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:42   #134
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,856
Thanks: 492
Thanked 840 Times in 520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Kovavic huazohet ke Chelsea nga Reali Madridit.

Gjithashtu Chelsea ka blere portierin E At. Bilbao per 80 mln euro.
......?

Se maj men noi portjer kush e di se ca kte te ath bilbaos.

I kane prish balancat me kto shifra.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:46   #135
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
......?

Se maj men noi portjer kush e di se ca kte te ath bilbaos.

I kane prish balancat me kto shifra.
Keta Anglezet jane pa lidhje fare, as une se kisha idene fort kush ishte deri ne momentin qe lexova se eshte blere nga Chelsea.

Flitet qe do shesin Curtuois tek Reali per 40 mln euro sepse nuk ka rinovuar e ka kerkuar te largohet.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:48   #136
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,236 Times in 1,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Zyrtare: Thibaut Courtois tek Real Madrid, Mateo Kovacic tek ChelseaChelsea dhe Real Madrid kanė arritur marrėveshjen si pėr Thibaut Courtois dhe pėr Mateo Kovacic.

Portieri belg prej kohėsh po dėshironte kalimin tek Los Blancos, dhe mė nė fund ia ka arritur qėllimit.

Portieri belg pritet tė kushtojė 40 milion euro, ndėrsa mesfushori kroat Mateo Kovacic do jetė nė huazim vetėm pėr njė vit dhe mė pas do tė rikthehet nė Madrid. /albeu.com/
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:52   #137
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,856
Thanks: 492
Thanked 840 Times in 520 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Keta Anglezet jane pa lidhje fare, as une se kisha idene fort kush ishte deri ne momentin qe lexova se eshte blere nga Chelsea.

Flitet qe do shesin Curtuois tek Reali per 40 mln euro sepse nuk ka rinovuar e ka kerkuar te largohet.
Curtuois eshte good deal per Realin , dhe arsyja qe po e shesin kaq lire eshte sepse vitin tjeter ka te drejte ti ike me parametra zero sepse i skado kontrata.

Ndersa per kte portjerin e at bilbaos u habita realisht. 80M eur per nje portjer jane shume , dhe une e kam pa ne shume ndeshje te la ligas nuk eshte noi Bufon apo Kasijas , eshte portjer 23 vjecar me prespektive por asgje me shume.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 09:52   #138
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,327
Thanks: 1,414
Thanked 1,509 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Transferimet e lojtareve 2018/2019!

Hazard mesa duket do te qendroj tek Chelsea.

Reali ka vendosur ti besoj Bale e nuk paska ndermend te kerkoj zevenduesuesin e CR7.


AAO: Eshte totalisht jashte logjike me aq probleme sa ka Chelsea te shkoj te shpenzoj 80 mln eur per portierin kur ka probleme ne mbrojtje, mesfushe e sulm.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur